Кроки нової влади

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 бер. 2011 18:05 #61375 від Filini
Відповідь від Filini у темі Відповідь: Кроки нової влади
Ну ця брехня була важливої деталлю під час створення його образу під час минулих виборів. Якщо він збрехав під час виборів, то що очікувати під час його правління?

а кардіолог він хороший,знаю з власного досвіду.

Оце вже дууууже сумніваюсь. Але цікаво було би почути деталі. З чого ви зробили такий висновок?

за все решта не скажу.поки...час покаже

між іншим вже пройшло пів року, це 1/8 сроку його правління. Чи не достатньо щоб зробити хоч щось? В жодній сфері не було ні якогось рішення, не представлено жодних стратегій розвитку. Я згадав за освіту нашого мера не дарма, людина яка пробивалась до мерського крісла вдало прислужуючи кому треба, а не пробиваючи дорогу своїм розумом, не зможе вивести місто з кризи в якому воно зараз знаходится. Ми просто втрачаємо 5 років
Додано о 18:05
Попереднє повідомлення було написане в 18:01

хтоб не прийшов до влади ,думаю зміст цієї теми був однаковим)))

Ви помиляєтесь. Я вважаю люди підтримали будь яку людину, з будь якої партії, якби вона була розумною, порядною, освідченою людиною і дійсно мала бачення розвитку міста

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
02 бер. 2011 18:17 #61379 від
Відповідь від у темі Re: Відповідь: Кроки нової влади

Filini;61368 пише: В мене подруга працює в міськвиконкомі, вона про це все і розповіла. Тільки не просіть сказати хто це, їй ще там працювати.

Ну, а мій друг, який працює там же вже більше 10 років, сказав що такого не буде. І знайомий з податкової, переживший не одного мера і не одного керуючого теж не чув про цей переїзд.Я надіюся, Ви розумієтє, що ніяких імен я не скажу, тому що їм ще там працювати.....

Filini;61368 пише: До цих пір сміюсь з людей які вперто доказують що він високоосвідчений кардіолог, він ним ніколи не був, прочитайте його автобіографію.

Я розумію, що просто нічого не знаю на відміну від Вас, але можна більш зрозуміло пояснити зв'язок цього Вашого аргументу з моїми словами? Спеціально для мене, бо я якось не сприймаю поясненнь тіпа "Ви просто нічого не розумієте".

Filini;61368 пише: Щодо ремонту то ніхто не бреше, читайте уважніше. Більша частина грошей пішла на ремонт кабінету Антонюка, хоча в ньому за останні 10 років вже двічі робили ремонт. А залишки вже пішли на коридор і інші місця де бувають відвідувачі.

Людино добра, я не роблю висновків, а процитував Вас з переліком робіт, який вказуєте Ви і Адміна з його переліком. Вони відрізняються, як по кількості, так і по списку місць де той ремонт проводився. Про те, що більшість грошей пішло на ремонт кабінета мера, взагалі вияснилось тільки зараз, і знову на основі Ваших слів. Пораджу уважніше читати чужі пости все-таки Вам.

Filini;61368 пише: А гроші виділили з бюджету, себто податків які ми з вами платимо до цього самого бюджету. Як гадаєте ці 100 000 грн не потрібні на більш нагальні справи?

І все-таки: звідки така точність? Давайте я вгадаю: і суму і джерело коштів на ремонт назвала все та ж сама невловима подруга?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 бер. 2011 18:32 #61380 від Alois
Відповідь від Alois у темі Відповідь: Кроки нової влади

LuK;61369 пише: а ви лікар?

Серед висококваліфікованих також хами зустрічаються. Я на їхнього брата надивився.

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 бер. 2011 18:37 #61381 від Filini
Відповідь від Filini у темі Відповідь: Кроки нової влади

І все-таки: звідки така точність? Давайте я вгадаю: і суму і джерело коштів на ремонт назвала все та ж сама невловима подруга?

Ви сказали у вас там працює друг, запитаєте в нього

Людино добра, я не роблю висновків, а процитував Вас з переліком робіт, який вказуєте Ви і Адміна з його переліком. Вони відрізняються, як по кількості, так і по списку місць де той ремонт проводився. Про те, що більшість грошей пішло на ремонт кабінета мера, взагалі вияснилось тільки зараз, і знову на основі Ваших слів. Пораджу уважніше читати чужі пости все-таки Вам.

Ви мені скажіть де мої слова розбігаються з тим що вказано в статті? Але якщо чесно то це не важливо, поки ми з вами вирішуємо де хто що неточно написав місто втрачає час.Хоча мабуть нічого дивного немає, якщо навіть самим шепетівчанам бачу байдуже до їх міста. Обрали того кого підсунув Ядуха під ніс, так ще і не вимагають нічого. Я так бачу всім добре живеться, а схаменуться тоді коли залишаться в самому спідньому.Шепетівка схаменись!ПС. Дайте вгадаю Люк та Монах голосували за Антонюка

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 бер. 2011 18:40 #61383 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Кроки нової влади
а Filini мабуть за Полодюка))) яка різниця хто за кого. от що конкретно ви пропонуєте?бо обговорювіати можна до безкінечності...давай по пунктах.1.2.3. і т.д. конкретні дії

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 бер. 2011 18:47 #61386 від Alois
Відповідь від Alois у темі Відповідь: Кроки нової влади
Найкоротшу і найвлучнішу характеристику Антонюка я чув від одного лікаря, буквально одним словом: лахмандєй.

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 бер. 2011 18:53 #61387 від Filini
Відповідь від Filini у темі Відповідь: Кроки нової влади

а Filini мабуть за Полодюка)))

Так за Полодюка, і на відміну від вас мені за свій вибір не соромно.

яка різниця хто за кого.

В тому що ви намагаєтесь виправдати свій вибір, замість того щоб реально дивитись на стан речей.

от що конкретно ви пропонуєте?бо обговорювіати можна до безкінечності...давай по пунктах.1.2.3. і т.д. конкретні дії

1. Заставити нашу владу публікувати всі свої рішення для загалу, для чого ж тоді ще їм потрібен сайт? В Нетішині всі рішення міської ради публікуються. При чому без виключень.2. Вимагати щоб рішення приймались не одноособово, а після громадських слухань і спілкування з Шепетівчанами.3. Змусити владу не тиснути на ЗМІ і якщо і публікують свою пропаганду то підкріплювати її фактами. Те що зараз публікують в День за Днем та Шепетівському віснику на вуха не налазить.4. Мер має по закону приймати громадаян особисто!!! в чітко вказані години прийому. При чому звернення громадян мають фіксуватись. Мер має звітувати про виконання таких звернень. Думаю для початку буде достатньо. В когось є заперечення?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 бер. 2011 19:08 #61390 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Кроки нової влади
нема) про фінансування дечого ще б добавила пару пунктиків.що далі?підем до мера всім форумом?чатовка у мера!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 бер. 2011 19:32 #61394 від Alois
Відповідь від Alois у темі Відповідь: Кроки нової влади

LuK;61390 пише: нема) про фінансування дечого ще б добавила пару пунктиків.що далі?підем до мера всім форумом?чатовка у мера!

Він в курсі, що тут пишуть.

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
02 бер. 2011 19:35 #61397 від
Відповідь від у темі Re: Відповідь: Кроки нової влади

Filini;61381 пише: Шепетівка схаменись!ПС. Дайте вгадаю Люк та Монах голосували за Антонюка

Все-все-все, далі можна не продовжувати, Ви все рівно не відповідаєте на конкретні питання, а на гасла та "ми заставимо" я вже надивився. ПС: Не вгадали, Монах за Антонюка не голосував.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.145 секунд
0
репостів
0
репостів