ПРОМОВА ЗЕЛЕНСЬКОГО У ВР – ЦЕ АПОФЕОЗ ПОПУЛІЗМУ

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 груд. 2021 23:04 #121235 від pruduk
АПОФЕО́З - це звеличування якої-небудь особи, події чи явища.
"Виступ Президента у Верховній Раді можна було б вважати звітом керівника якогось підприємства", - так назвав нардеп "Батьківщини" Сергій Євтушок у програмі "Велика політика" на "5 каналі".
"Таке враження, що президент з чіткими, виписаними в Конституції повноваженнями за інші речі відповідає. За те, про що він говорив, відповідає виконавча гілка влади", – сказав депутат.
Оці баланси організації влади по повноваженнях, які прописані чітко в Конституції, вони настільки змішані і порушені, що ота незрілість, оті нові обличчя, які зараз профнепридатні – і в уряді, і кругом, абсолютно не розуміють, що для нормальної правової країни, яка може мати розвиток, мають бути чітко виписані процедури і має бути дотримання цих процедур. Зеленський замкнув на собі всі ці речі. В Конституції чітко прописано: державна виконавча гілка влади – одні повноваження, судова гілка влади – інші повноваження, президент – інші повноваження.
Хочу нагадати, Володимир Зеленський у Раді хвалився "досягненнями". Анонсував появу економічного паспорта для дітей та запровадження подвійного громадянства для діаспори. Наприкінці свого виступу Зеленський зробив вкрай важливу заяву, що занепокоїла депутатів опозиції. Він заявив, що Україна готова до прямих переговорів із РФ. Зеленський вважає, що тільки так Україна зможе повернути тимчасово окуповані території.
Ці користувачі подякували: admin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.134 секунд