Політики і культура мови

20 вер. 2020 16:05 #120781 від pruduk
Культу́ра мо́ви — це рівень володіння нормами усної і писемної літературної мови, а також свідоме, цілеспрямоване, майстерне використання мовно-виражальних засобів залежно від мети й обставин спілкування.

Культура мовлення є одним із найважливіших показників цивілізованості суспільства. Адже процес опанування мови та її культури пов’язаний зі здобуттям та розвитком навичок правильно розмовляти й писати, вмінням точно формулювати та висловлювати свою думку, активно використовувати мовні знання у спілкуванні та грамотно застосовувати їх. Досконале володіння культурою мовлення є важливим компонентом фахівців у сфері державного управління, оскільки саме творче використання засобів мовлення повною мірою виявляє професійні обдарування публічного управлінця, сприяє його самотворенню та самовираженню.

Недаремно вираз видатного філософа Сократа “Заговори, щоб я тебе побачив” навіть крізь віки не втратив свого істинного сенсу, адже, справді, як би ми не намагалися дбати про свій зовнішній вигляд, оточувати себе різними предметами, створювати для всіх ілюзію щодо свого образу та наших естетичних смаків, але мова скаже про нас основне – хто ми є насправді, покаже рівень нашої обізнаності, професійності, грамотності та досвідченості.
Ці користувачі подякували: admin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Не Дозволено: створити нову тему.
  • Не Дозволено: відповісти.
  • Не Дозволено: редагувати власне повідомлення.
Час відкриття сторінки: 0.270 секунд