Путин готовится атаковать Донбасс – названы точные сроки

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 лип. 2016 18:05 - 21 лип. 2016 18:48 #107563 від pruduk


Президент РФ готов начать полномасштабные военные действия в Донбассе, чтобы вынудить Украину конституционно оформить статус оккупированных территорий.

Об этом написал в социальных сетях волонтер Юрий Касьянов. По его словам, Владимир Путин поставил условный срок – середина августа.

Если до этого периода Киев не выполнит все условия, прописанные в Минских соглашениях, войска боевиков при поддержке России начнут наступать на позиции Украины.

Таким образом, президент РФ сможет показать всему миру, что он настроен решительно, отметил волонтер.

Российский президент готов начать полномасштабное наступление в Украине.

Как считает российский эксперт Андрей Пионтковский, его сдерживает то, что страны Запада могут ужесточить санкционный режим.
Долучення:
Останнє редагування: 21 лип. 2016 18:48 ким pruduk.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 лип. 2016 18:37 - 21 лип. 2016 18:48 #107566 від Sasha-Ukraina-vkontakte

Если до этого периода Киев не выполнит все условия, прописанные в Минских соглашениях, войска боевиков при поддержке России начнут наступать на позиции Украины.

Тобто вся біда в тому що це Київ щось порушує?
Пане Петро, Ви хоч читаєте що копіпастите? Чи достатньо гучного заголовку?
Останнє редагування: 21 лип. 2016 18:48 ким Sasha-Ukraina-vkontakte.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 лип. 2016 18:46 #107567 від pruduk
Я читаю і вам раджу думати над прочитаним... Це так міркує Кремль, а в Києва і Заходу - думка інша!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 лип. 2016 18:58 #107568 від Sasha-Ukraina-vkontakte

Петро пише: Я читаю і вам раджу думати над прочитаним... Це так міркує Кремль, а в Києва і Заходу - думка інша!

А я не бачу посилання на Кремль, як і посилання на джерело копіпасту. А дуже не завадило б, це банальне виконання правил форуму та повага до читачів. Я бачу текст під авторством Петра, де він пише "Путін... тра-та-та... як пише такий-то такий-то". Все, кінець абзацу.
Далі "якщо Київ не виконає, то ... ля-ля-тополя". І це вже без посиланнь на якогось там волонтера (до речі, дуже авторитетне джерело).
І в кінці - ще один абзац з посиланням на однофамільця нашого прокурора.
Тобто все що без посиланнь на третіх осіб сприймається як думка автора допису. Ну, ми-то знаємо як Петро ваяє свої тексти, а як сюди хтось чужий зайде?)))
Ці користувачі подякували: Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.103 секунд
0
репостів
0
репостів