Останки - здорового глузду?

Більше
23 серп. 2015 18:27 #100500 від 259051213422@odnoklassniki.com
О, дочекались. Той же Бірюков, пояснив, що за особистим рішенням президента, це буде виглядати так -

Они будут захоронены справа и слева от Вечного огня, а также установлены отдельные таблички

Нє, ну геніальна ідея! Мало того що це "совок" ще той, так це ж такий подарунок упирям усіх таборів, які люблять воювати під памятниками "хто за шо вмирав", шо прям "ой".
Там уже були, кажись, якісь неполадки з памятником Голодомору, який умудрились у парку Слави вліпашити, ще й за розміром такий самий як і стела, заради якої той парк там і насаджений. Ну то буде ще одне "лобне місце" для крикунів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 серп. 2015 10:18 #100508 від НЕкремлебот
Михайло, а чим принципово відрізняється могила невідомого солдата 1940-х років від могили невідомого солдата 2000-х, якщо і той і той загинув на війні за нашу землю, якою б безглуздою і непотрібною та війна не була?
Мо", я якось неправильно це розумію, але до чого тут взагалі совок? Люди загинули, тепер їх викидати тільки тому що війна "не така", а ми крикунів боїмось? Чи новий "меморіал пам"яті" ладнати?
Ці користувачі подякували: Dred

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 серп. 2015 10:49 #100510 від 259051213422@odnoklassniki.com
Та ні чим не відрізняється. Крім тільки того, що сам термін "невідомий солдат" у 21-му сторіччі це повна маячня, ну хіба що там якогось з чеченських найманців мають захоронити. А так - і справді - абсолютно нічим. Але це я розумію, чи ти. А от коли через декілька місяців якісь дебіли цей монумент підуть валити чи розмальовувати свастиками, а вони підуть обовязково - оце буде неприємно. І уже дістанеться усім - і радянським, і українським загиблим.
Викидати нікого нікуди не треба. Поховати як людей, а не як передвиборчий плакат. І все. І якщо уже так - то да, треба ладнати новий меморіал. Той, присвячений одній, конкретній війні, і ліпити туди заради економії Голодомор, АТО, ше не здивуюсь, якщо туди скоро і майдан підключать - це верх ідіотизму. Забрати виділену під черговий ТРЦ "золоту" київську земельку, повернути 500 млн. витрачених на 30 метрів "муру", яким мали відгородитись від Росії - і побудувати. Оце буде данина памяті.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 серп. 2015 18:55 #100530 від Dred
Відповідь від Dred у темі Останки - здорового глузду?

Михайло Ворончук пише: Та ні чим не відрізняється. Крім тільки того, що сам термін "невідомий солдат" у 21-му сторіччі це повна маячня, ну хіба що там якогось з чеченських найманців мають захоронити. А так - і справді - абсолютно нічим. Але це я розумію, чи ти. А от коли через декілька місяців якісь дебіли цей монумент підуть валити чи розмальовувати свастиками, а вони підуть обовязково - оце буде неприємно. І уже дістанеться усім - і радянським, і українським загиблим.
Викидати нікого нікуди не треба. Поховати як людей, а не як передвиборчий плакат. І все. І якщо уже так - то да, треба ладнати новий меморіал. Той, присвячений одній, конкретній війні, і ліпити туди заради економії Голодомор, АТО, ше не здивуюсь, якщо туди скоро і майдан підключать - це верх ідіотизму. Забрати виділену під черговий ТРЦ "золоту" київську земельку, повернути 500 млн. витрачених на 30 метрів "муру", яким мали відгородитись від Росії - і побудувати. Оце буде данина памяті.

ось вам і перший крикун. Міш, ну дійсно, нехай там будуть. невідомий, чи відомий, економія, чи не економія. Господь з ними. Ми самі ж і розриваємось між двох вогней.

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 серп. 2015 19:16 #100531 від 259051213422@odnoklassniki.com
Просто чекаєм. Доречі, сьогодні у Харкові уже бились на аналогічній могилі. Там просто розмалювали памятник квітками синьо-жовтими.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.189 секунд
0
репостів
0
репостів