"МММ-2011" в м. Шепетівка

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
21 трав. 2012 02:47 #77171 від
"МММ-2011" в м. Шепетівка був створений
Трішки історії.

Передмова: "Нинішня економіка веде людство до війни за ресурси. Це призводить до знищення нашої планети. Війна в Іраку прозорий тому приклад".

Найголовнішою проблемою США в часи президенства Дж. Бурша «молодшого» були Блекаути – часті перепади електроенергії, а не тероризм! (перепади є і досі але вже не із таким інтервалом). Рівень імпорту нафти виріс до неймовірних обсягів, а так як штати є лідером її споживання, тому влада США вирішила цю проблему терорестичним актом 11 вересня 2001 року. Де нібито першим розпочав війну Ірак. Але все це були провокаційні дії із боку Америки, щоб вести воєні дії із Іраком та мати вільний доступ до їхніх ресурсів. Цим самим штати створили штучний образ ворога, і цей образ змушує людей боятися та триматися в купі, що дає владі повний контроль над «натовпом». На боротьбу проти тероризму США виділяє найбільший об’єм коштів. Комітет який відповідає за це має таку прерогативу, як затримувати будь-яку людину і робити із нею все що заманеться..навіть убити, мотивуючи це тим що у них були підозри у тероризмі. Такий випадок вже відомий світовій істороії, коли Фашистська Німечина розпочала Другу Світову Війну провокаційною дією, а саме тим, що німецькі солдати переодягнулися в польських та напали на свою ж радіо будку...що дало їм мотив розпочати війну.

США створило найглобальнішу фінансову піраміду, у яку втягнутий весь світ. Це створення світової резервної валюти «долара» та місця де ця валюта народжується – ФРС (Федеральна Резервна Система). Штати єдина країна у світі, де емісія грошей знаходиться не під юрисдикцією країни. Першим хто зрозумів шкоду банківської системи був А. Лінкольн, який всіляко боровся із цим. Тому був і вбитий за те, що являвся перепоною для банкірів, а не тому що боровся за рівні права між «білими» та «чорними», як прийнято рахувати в офіційній історії.
Маленький ліричний відступ. Взагалі то нас учять тієї історії, яка потрібна людям із верху...щоб Ми брали за правду те, що хочуть Вони. Вона постійно переписується...і в одному століті діють одні герої, а в іншому вже інші.
Згодом такі люди, як Ротшельд, Рокфелер та Морган профінансували передвиборну компанію кандидата в президенти Т.В.Вудро...яку він відповідно виграв. І з його допогою вони пронесли документ у Конгрес США, в якому йшлося про відкриття ФРС. І ось у 1913 році ця установа була створена. Через певний час Томас Вудро зізнався, що зробив велику помилку у своєму житті.

Дж. Кеннеді теж був убитий не просто так. Після його промови, яка називалася «Звернення до людства» (rutube.ru/tracks/3138453.html) в якій він говорив про небезпеку таємних огранізацій (масони, ілюмінати, ієзуїти), що вони мають на меті взяти під свій контроль все людство і встановити Новий Світовий Порядок, минуло 10 днів і його не стало.

«Гроші роблять гроші» багато кому відомий цей вислів. На практиці його можна прирівняти до транзакцій, де кожен переказ грошей із рахунку на рахунку тягне за собою певну комісію. Тому американці мають великі прибутки лише від цього, адже більша частина світових переказів саме у долярах.
Коли долар вливається в економіку іншої країни, йде тісне його переплетіння із національною валютою, що призводить до інфляцій та інших негативних економічних явищ. Але чому немає інфляції у США? Все тому, що вона починається в країні яка знаходиться в економічній кризі...тобто національна валюта країни яка знаходиться у цій ямі проінфльоровує замість долара і «вуаля», долар так і залишається надійною валютою!
Поряд із цією пірамідою, США створило суспільство споживачів та дало фальшиву ідеологію, фальшиві потреби не лише для громадян америки, а й для усього світу. Міняючи їхню історію, культуру, традиції на колу та джинси!

Задумайся та зміни своє життя!

Олігархи та інші «круті» вважають себе «господарями» і думають що лише вони мають право на багатство ...ми ж з вами змушені працювати на систему, а потрібно щоб вона на нас працювала.
Скажіть будь-ласка, на кому тримається НАША з ВАМИ країна...хто є її фундаментом?
Я дам відповідь...це механіки, інженери, будівники та просто робітничий клас. А що роблять політики? Затверджують закони, які підлаштовують під себе! «Що робити закону там, де правлять гроші ?» Всі вони є підкупні.
Навіщо нашій країні стільки партій, які нічого не роблять (тіж комуністи?? Нафіга потрібна ця партія для не комуністичної держави??)...МИ змушені з Вами «пахати» на цих 450 чоловік, які не відмовляють собі у пустущах життя! Мають пільги...отримують великі кошти на своє лікування «геморою» від того що постійно дупа на кріслі!!! А копійки дають тим хто дійсно потребує допомоги.
Скажіть будь-ласка, де та грань справедливості...коли люди які гасять пожежи, ліквідують різні аврії..навчають дітей, лікують людей змушені виживати у нашій країні за копійки!!!!!?
Де логіка??? Чому люди опустили голови???!! Вони терплять затримки заробітньої плати...в той час коли мери, директори купують собі нові автомобілі та земельні ділянки!!!
Яке відношення до ветеранів, пенсіонерів???..а це до речі Ваші бабусі та дідусі!
Досить це терпіти. Настав час ЗМІН.


Що таке «МММ-2011» ?

Шановне панство, глобальна каса взаємодопомоги «МММ-2011» має на меті змінити весь світ на краще. Принцип дії дуже простий. Ти робиш внесок та через певний період забираєш його із відсотком. Сьогодні допомагаєш Ти, а завтра Тобі. Такий приклад вже мав місце в людській історії, але був він не глобальний і зосереджувався лише на одній людині. Один американець дав оголошення у газету: «Я знаю дієвий спосіб, як стати міліонером. Щоб його дізнатися, Вам потрібно переслати мені по пошті всього лише один долар, і через певний час Я дам відповідьі як це зробити». І що ж сталося? Коли йому надійшов 1 000 000 мільйон конвертів, він дав відповідь у газеті... «мені прислали N кількість листів і загальна сума грошей сягнула 1 000 000 мільйону доларів..легшого способу заробити Я НЕ ЗНАЮ!!!»
Ось так то панове! Тут же діє принцип який розповсюджується на всіх. Усі один одному допомагають та стають добрішими...не через гроші, а через можливість мати те що бажаєш, те що прагнеш реалізувати!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
21 трав. 2012 02:49 #77172 від

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.132 секунд