ЄВРОСОЮЗ ВІДКЛАВ ВІЗИТ ЯНУКОВИЧА ДО БРЮССЕЛЯ

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 жовт. 2011 16:09 #71942 від admin

Візит президента України Віктора Януковича до Брюсселя в найближчий четвер не відбудеться.Про це заявив "Інтерфаксу" офіційний представник європейської комісії Піа Хансен."Ухвалено рішення перенести цей візит на більш зручний момент у наших двосторонніх відносинах", - сказав ХансЯк пояснила агентству офіційний представник Європейської Комісії Майя Кочьянчич, візит перенесено через необхідність поліпшення обставин для досягнення прогресу у двосторонніх відносинах."Обставини, які ми згадуємо, – це необхідність для України досягти прогресу в таких сферах, як верховенство права й незалежність судової системи. Це - ключові принципи для Європейського Союзу й відносин із партнерами в рамках "Східного партнерства", - пояснила Кочьянчич.Водночас, у МЗС України поки не підтвердили рішення Брюсселя.Раніше президент Янукович заявив іноземним журналістам, що поїде в Брюссель у четвер, незважаючи на охолодження у відносинах з ЄС."Я не збираюся просити про послугу. Ми – партнери. Якщо необхідно зустрітися, я готовий. Якщо ні, я полечу далі", - сказав він, мабуть, маючи на увазі наступний візит на Кубу й до Бразилії."Європейці поки не підтвердили зустрічі, але я їду в четвер у будь-якому разі в тому напрямку", - цитували Януковича іноземні ЗМІ.Президент також заявив, що підписання угоди про асоціацію з Євросоюзом може бути відкладене: "Якщо з якихось причин Європа або Україна не готові, то угода може бути укладене пізніше".

Судячи з всього ми маємо свого Лукашенка. Відтепер Білорусь та Україна на одному щаблі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 жовт. 2011 16:38 #71944 від Lego
Украине еще до Белоруссии браться как до Китая раком... в плане экономического развития. ИМХОА то, что не побрили - правильно!Улыбает фраза "Якщо необхідно зустрітися, я готовий. Якщо ні, я полечу далі"... Деловая колбаса... куда деваться... кому он нафиг нужен такой "деловой"???Хотя нет, медведу нужен...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 жовт. 2011 19:02 #71952 від LuK
колись подібна ситуація була з Кучмою

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.100 секунд
0
репостів
0
репостів