Боротьба з корупцією!!!

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
22 лип. 2011 20:11 #68673 від ZzZ
ВО "Свобода": Так звана боротьба з корупцією у виконанні Партії регіонів є звичайним окозамилюванням Корупція в Україні22 липня 2011 "Затримання керівника Держкомісії з регулювання ринків фінансових послуг екс-соціаліста та соратника Петра Симоненка Василя Волги, який отримав посаду за квотою компартії, свідчить: спрут корупції глибоко роз'їв найвищі ешелони влади режиму Януковича. Влада, караючи комуніста, намагається видати це за справжню боротьбу з корупцією. Фактично, суспільство дурять вибірковим правосуддям і покаранням злочинця задля приструнення комуністів і "врівноваження" справи Юлії Тимошенко. В іншому випадку вони би взялися за більш корумповані галузі, в першу чергу – митницю. Про це заявив заступник голови Всеукраїнського об'єднання "Свобода" з політичних питань Андрій Мохник.Також Андрій Мохник зазначив: "Не дивно, що сьогодні на всіх корупційних схемах сидять комуністи. Адже саме компартійні бонзи започаткували ці схеми ще у часи деградації Совєцького Союзу під час правління Брєжнєва-Щербицького, саме комуністи створювали схеми грабунку державної власності на початках Незалежності України, тому логічно, що і тепер комуністи міцно тримають корупційні потоки. Справа Василя Волги – це лише вершина цього партійно-корупційного монстра.Звісно, 500 тисяч доларів хабара мали би закінчитися для представника комуністів пожиттєвим терміном, а згідно з програмними положеннями нинішніх комуністів – і смертним вироком. Однак у щирість намірів влади побороти корупцію можна повірити лише тоді, коли боротьба з корупцією дістанеться найбільш корумпованих галузей. Наприклад, митниці, яку, до речі, теж очолює, за дивним збігом обставин, ставленик компартії.:ch:Про рівень корупції на митниці красномовно свідчить хоча б один факт: 5 березня 2011 року працівники ДАІ та депутати Львівської обласної ради затримали на території Львова контрабандний вантаж вартістю близько 1 мільйона євро, який безперешкодно пройшов митний пост у Раві-Руській. При цьому працівники митниці прибули на місце затримання лише за 10 годин після повідомлення про цей факт. І зробили все, щоб приховати масштаби контрабанди. І це – не єдиний приклад, коли великі партії контрабанди безперешкодно потрапляють в Україну. Лише за лютий нинішнього року за посередництва однієї фірми через Рава-Руську митницю ввезено 167 вантажівок з контрабандним товаром.9 березня 2011 року на сесії Львівської обласної ради депутати ухвалили звернення, в якому вимагали відставки голови Державної митної служби Ігоря Калєтніка.За даними депутатів-свободівців, лише через один пункт пропуску за півроку було ввезено контрабанди на 5,6 мільярда гривень. При цьому втрати бюджету становлять 1,23 мільярда гривень.:be:17 травня 2011 року на сесії Львівської обласної ради з ініціативи фракції ВО "Свобода" депутати ухвалили заяву "Про скоєння злочину посадовими особами Державної митної служби України, які завдали збитків державі в особливо великих розмірах", адресовану Президентові України, Прем'єр-міністрові, Голові Служби безпеки та Генеральному прокуророві України. За це рішення проголосували 77 депутатів із 93 зареєстрованих на сесії.Сьогодні Держмитслужба – це приватна корпорація із заробляння грошей для вузького кола осіб, наближених до керівника цієї структури. Застосування злочинних схем на митниці – це 1000% прибутку.:bd:З часу львівських подій жодних реальних кроків для припинення цих корупційних схем і притягнення до відповідальності так і не зроблено. Зрештою, глобально знищити корупцію можна лише після проведення докорінного очищення влади – люстрації. А до тих пір, поки колишні і нинішні комуністи, кагебісти та агенти Кремля управлятимуть Україною, – жодної реальної боротьби з корупцією не буде".:bl:Прес-служба ВО "Свобода"

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 лип. 2011 20:40 #68674 від odin
як сказали б на лукормор'ї - "статья уныла чуть более чем полностью"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
31 лип. 2011 22:02 #68999 від ZzZ

odin;68674 пише: як сказали б на лукормор'ї - "статья уныла чуть более чем полностью"

поцілуй кобилу під хвіст !:dl:

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
31 лип. 2011 22:29 #69000 від odin
Сам дурак. Де, ***, модератори? Чи на цьому форумі тільки слово ХУЙ заборонене, а посилати один одного гарними словами можна?Я висловив своє думку про статтю, хочете обговорити мене - в приват. Або окрему гілку.Поцреотізм якийсь довбаний.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
31 лип. 2011 22:31 #69001 від ZzZ

odin;69000 пише: Сам дурак. Де, ***, модератори? Чи на цьому форумі тільки слово ХУЙ заборонене, а посилати один одного гарними словами можна? Я висловив своє думку про статтю, хочете обговорити мене - в приват. Або окрему гілку.Поцреотізм якийсь довбаний.

не будь істєрічкою ))):bj:

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
31 лип. 2011 22:33 #69003 від odin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
31 лип. 2011 22:33 #69004 від Dentist

odin;69000 пише: Сам дурак. Де, ***, модератори? Чи на цьому форумі тільки слово *** заборонене, а посилати один одного гарними словами можна?Я висловив своє думку про статтю, хочете обговорити мене - в приват. Або окрему гілку.Поцреотізм якийсь довбаний.

Не задаю що кожні 30 хвилин тут хтось сидить з модерів...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.087 секунд
0
репостів
0
репостів