Росія не держава, а територія

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
29 трав. 2011 19:32 #66933 від ZzZ
28.05.2011р.Б. / Британський експерт: Росія не держава, а територія, окупована жменькою злочинців Знавець Росії, керівник інвестиційного фонду Hermitage Capital Вільям Браудер, оголошений чекістами «злочинцем» після викритя ним чиновницьких розкрадань на сотні мільйонів доларів в справі Магніцького, розповів в інтерв'ю журналу «Сноб» (номер за червень 2011) про чекістську країну: «У Росії немає держави. Це територія, окупована жменькою злочинців. У Росії живе 141 мільйон нормальних, працьовитих, щедрих, розумних, порядних людей. І 1 мільйон злочинців, які все руйнують. А держави ніякої немає. Росія проклята. Росію ніхто не контролює. Ні погані, ні хороші. Отже і поганим там дуже страшно. Там все може трапитися. Я переконую людей не інвестувати тепер до Росії. У Давосі виступав Шувалов, розповідав про інновації і модернізацію і про прекрасний стабільний інвестиційний клімат, йому ставили улесливі питання різні голови західних компаній, а в кінці встав я і перед телекамерами і аудиторією з ста п'ятдесяти осіб розповів історію Сергія Магнітського. Після виступу багато хто підійшов до мене і сказав: «Господи, не можна інвестувати в таку країну». У Росії можна заробити, тільки якщо ти готовий ризикувати втратою не тільки грошей, але й життя. Для більшості бізнесменів це неприйнятні ризики. Я оголошений в розшук. Добре, що я британський громадянин і живу за межами Росії вже п'ять років. Але вбивці Магнітського звинувачують мене в тому ж злочині, за звинуваченням в якому катували його. З тими, хто зв'язується з Росією, може статися що завгодно, де б вони не були. Російський парламент, який ніколи не турбувало розкрадання двохсот тридцяти мільйонів доларів, ніколи не турбувала смерть Сергія Магнітського в результаті тортур, стурбувався, коли запахло візовою забороною і арештом рахунків чиновників. Скликали екстрену сесію і вирішили накласти санкції на європейських парламентарів, які проголосували за візову заборону. І вирішили відправити делегацію до Страсбурга, щоб спробувати зупинити законопроект. З цього нічого не вийшло. Європейці проголосували «за», і я думаю, що цього року США, Канада і європейські країни остаточно заборонять в'їзд вбивцям Магнітського і заарештують їхні рахунки. Мій список доходить до заступника генерального прокурора, заступника міністра внутрішніх справ і Віктора Вороніна, генерал-майора ФСБ, заступника голови департаменту ФСБ з економічних злочинів. Ні, жоден суд в світі не ухвалить рішення про видачу мене Росії за таких обставин. Але ми ж зібрали величезну кількість доказів. Мені часто погрожують. SMS, електронною поштою, голосовою поштою. Нельсон Мандела вважався злочинцем і терористом , а потім став президентом країни. Я вважаюся найбільш небажаним іноземцем в Росії, але, думаю, коли-небудь я стану одним з найбажаніших». Ім'я юриста Hermitage Сергія Магнітського, убитого в московській в'язниці офіцерами ФСБ, завдяки Вільяму Браудеру стало відомо в усьому світі. Європарламент проголосував за введення санкцій проти всіх чекістів, які мали відношення до переслідування юриста, а швейцарські банки заарештували їхні рахунки. У відповідь російська тербанда «прокуратура» оголосила Браудера в розшук, нагадує видання. Нагадаємо, що режим Обами в своїй дезігнації Імарату Кавказ від 26 травня оголосив себе захисником інтересів Росії, тобто жменьки російських злочинців, оскільки Росії, згідно свідченню британського експерта, не існує як держави. — Зроблений сьогодні крок проти ІК є підтримкою зусиль США зменшити здатність групи проводити атаки проти російських інтересів, свідчить режим Обами проти самого себе. Ще рік тому багато експертів в Росії і на Заході відмітили, що Обама поводиться не як президент США, а як рядовий російський агент впливу, щось типу колишнього канцлера Німеччини Шредера, що назвав Путіна за наказом своїх господарів на Луб'янці «криштально чистим демократом».:af:

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 трав. 2011 19:39 #66934 від LuK

ZzZ;66933 пише: Британський експерт: Росія не держава, а територія, окупована жменькою злочинців

:bj::bj::bj: а Україна тоді що на думку таких експертів?не читай такі статті :bm:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 черв. 2011 15:05 #67784 від Rodian
Даже страшно отвечать.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 черв. 2011 15:13 #67785 від Alois
Росія дійсно не держава, а ракова пухлина на тілі планети.

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.121 секунд
0
репостів
0
репостів