Табачник

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
01 трав. 2011 12:57 #65428 від ZzZ
Табачник був створений ZzZ
29.04.2011р.Б. / Покращення.Табачник нахабно заявив, що підвищення зарплати вчителі цього року не побачатьАкції шкільних вчителів з вимогою підвищення їм заробітної плати не зможуть змінити Закон про державний бюджет, заявив «міністр» освіти та культури України Дмитро Табачник під час відеоконференції з освітянами Одеси, Львова, Харкова і Дніпропетровська 28 квітня. Коментуючи інформацію про те, що на 18 травня заплановані чергові мітинги працівників освіти щодо підвищення їм заробітної плати, Собачник сказав: «Я хотів би звернутися до всіх керівників в першу чергу. Ви знаєте, я не розумію всі ці рознарядки, які йдуть на 18 травня, на те, щоб знов їхати в Київ, пікетувати і таке інше. Можу сказати, що якщо місцеві бюджети можуть щось вирішити, ми будемо за це дякувати… Ви ж розумієте, що травневими мітингами ми бюджет не змінимо». В ході відеоконференції Дмитро Табачник також запевнив, що розуміє боротьбу представників освітянських профспілок, але зазначив, що цього року результат цієї боротьби буде відповідати Закону про державний бюджет. Також міністр висловив свої думки щодо причини низької заробітної плати в українських загальноосвітніх школах. «Ви добре пам’ятаєте, мабуть, яке було навантаження на вчителя в середній школі в радянський час – 18 годин (на тиждень – ред.). Але всі вчителі – принаймні, в моїй, 4-й середній школі – боролися за півтори ставки, за 27 годин, і більшість мала навантаження 21–22 години. На сьогодні скільки в нас навантаження в середньому по країні на вчителя в загальноосвітній середній школі? Відповім – 14 годин, а в деяких областях вже дійшло до 12», — наголосив Д. Табачник. При цьому міністр нагадав, що на початку 90-х років минулого сторіччя навантаження на вчителя київської середньої школи становило навіть 30 годин. «Хіба не в цьому криється в півтора-два рази менша заробітна плата?», — зазначив Д. Табачник, додаючи, що профспілки не хочуть бачити цього нюансу. Тобто «вельмишановний» міністр радить вчителям працювати побільше, хоч цілодобово, за мізерну плату при високих цінах на продукти і нахабно віщає про це вголос. Покращення вашого життя вже сьогодні.

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
01 трав. 2011 14:14 #65437 від

ZzZ;65428 пише: ........... заявив «міністр» освіти та культури України Дмитро Табачник під час відеоконференції .......

Его что, уже сняли с должности? Нет? В таком случае слово министр пишется без кавычек. А если "так было там, где я это спёр", то укажи первоисточник))))Это та самая грамотность, за которую так ратует Алоис, когда не знает к чему прицепиться, а промолчать ему религия не позволяет. ПыС: Проверено на нём же - претензии к грамотности не вызывают у администрации никаких вопросов, даже если это не имеет никакого отношения к обсуждаемой теме. То есть этот пост полностью имеет право на жизнь)))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
01 трав. 2011 14:20 #65438 від ZzZ

monax;65437 пише: Его что, уже сняли с должности? Нет? В таком случае слово министр пишется без кавычек. А если "так было там, где я это спёр", то укажи первоисточник))))Это та самая грамотность, за которую так ратует Алоис, когда не знает к чему прицепиться, а промолчать ему религия не позволяет. ПыС: Проверено на нём же - претензии к грамотности не вызывают у администрации никаких вопросов, даже если это не имеет никакого отношения к обсуждаемой теме. То есть этот пост полностью имеет право на жизнь)))))

Причому тут мій друг Алоіс ??? Не ліпи горбатого до плоту!!!:bq:

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
01 трав. 2011 14:40 #65439 від

ZzZ;65438 пише: Причому тут мій друг Алоіс ??? Не ліпи горбатого до плоту!!!:bq:

Перечитай что я написал, глядишь, поймёшь...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
01 трав. 2011 14:46 #65440 від ZzZ

monax;65439 пише: Перечитай что я написал, глядишь, поймёшь...

я бачу тобі вже сниться Алоіс )) яке відношення має те ,що в твою адресу пише Алоіс, до мене ???? )):af:

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 трав. 2011 00:50 #65466 від Alois

monax;65439 пише: Перечитай что я написал, глядишь, поймёшь...

Нє помінай імя Алоїса в сує...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
02 трав. 2011 10:40 - 02 трав. 2011 14:38 #65473 від
Відповідь від у темі Re: Покращення життя вже сьогодні

Нє помінай імя Алоїса в сує...

И давно "в суе" пишется раздельно, грамотный ты наш?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 трав. 2011 18:59 #65502 від Alois

monax;65473 пише: И давно "в суе" пишется раздельно, грамотный ты наш?

Суя - від слова суєта, а не всунути, пильний ти мій...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
02 трав. 2011 19:06 #65504 від
Відповідь від у темі Re: Покращення життя вже сьогодні
А "графиня" - от слова "графин"?)))))Учи уроки..... www.hram-rizdva.org.ua/index.php?option=...view&id=149&Itemid=1 пункт 12, третья строчка сверху... Филолог ты наш...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 трав. 2011 19:10 #65508 від Alois
Читай біблію, бородатенький...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.117 секунд
0
репостів
0
репостів