ЗВІЛЬНЕНІ З-ПІД ВАРТИ!!!

  • ZzZ
  • ZzZ аватар Автор теми
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
15 квіт. 2011 17:25 #64644 від ZzZ
СІКАЧІ ГОЛОВИ БЮСТА ТЕРОРИСТУ І КАТУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ СТАЛІНУ ЗВІЛЬНЕНІ З-ПІД ВАРТИ!!!Цей день був настільки жаданим і видавався настільки неможливим, що коди суддя оголосив, що хлопців випускають на поруки, то все інше перестало існувати. Свобода!Найголовніше - що всі вже на волі. Клопотання про поруки заявили 4 народних депутати: Лілія Григорович, Зіновій Шкутяк, Володимир В'язівський і Андрій Парубій. Раніше судді не вирішували на користь поручительства, бо то депутатів не вистачало - за КПК має бути не менше двох поручителів. То якісь вигадки, що поручитель має особисто з'явитися на засідання суду.Тому на цей раз Андрій Парубій особисто приїхав і привіз заяви від себе і ще трьох колег на кожного хлопця. На той момент семеро ще знаходилися за гратами.Прокурор щось мямлив про необхідність особистої присутності решти поручителів. Спершу взагалі не посилався, потім казав, що це зазначено в ст. 152 КПК - і це є брехня (можна переконатися).Промова Андрія Парубія в суді була не просто переконливою, а і в міру емоційною. Коли він заявляв, що усвідомлює всі обв'язки та всю відповідальність поручительства, то зазначив кілька важливих моментів, які були вельми вагомими аргументами:- прокурор досі не навів жодного факту, чому обвинувачених слід надалі утримувати під вартою;- присутність у залі Вишнюка і Андрющенка, які вже звільнені із СІЗО, свідчить, що хлопці від суду переховуватися не мають наміру;- ці хлопці не злочинці - вони патріоти, і їм нема чого робити в одній камері із кримінальними ділками.

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
15 квіт. 2011 21:16 #64645 від Boogor
Не знаю як інші, я за хлопців радий.А Коба хай горитьу пеклі!

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.085 секунд
0
репостів
0
репостів