ЧИ ЦІКАВО САМИМ СОБІ БУТИ УКРАЇНЦЯМИ?

  • praporschik
  • praporschik аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 бер. 2010 21:08 #50327 від praporschik
сьогодні у вечірніх новинах по 1+1 побачив цікавий репортаж.в одному донецькому вузі проводився конкурс на краще зачитування віршів шевченка,переможцем став нігерієць!що народ думає з цього приводу?у нього брали інтерв"ю,хлопчина досить непогано розмовляє і розказує вірші українською.слідом пішов сюжет інтерв"ю голови комісії:-я был поражон как этот студент(ім"я нігерійця дуже чудернацьке)смог передать интонацией суть этих стихов.дослівно не пам"ятаю,але приблизно так.чи не ганьба для українських студентів та їх викладачів"пріверженцев родного язика"?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
18 бер. 2010 22:02 #50329 від НатС
я бачив ці новини)))ну хай собі виграв, то й що, може ми не розуміємо своїх же українців і їх вірші))

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 бер. 2010 22:25 #50330 від Dj Os
показове інше....но нігерієць з іншої країни мову вивчив без проблем...а професор який у нього ж викладає не вивчив до цього часу. Мовчу вже про нашого "шановного" преймєр-міністра

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 бер. 2010 22:48 #50337 від Lego
"я был поражон как этот студент(ім"я нігерійця дуже чудернацьке)смог передать интонацией суть этих стихов."Я бы сказал чем он поражен... да нецензурить не буду)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 бер. 2010 22:57 #50338 від ARTIST
Я навпаки радий)))) Українець - в душі, від кольору шкіри не залежить!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • praporschik
  • praporschik аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 бер. 2010 07:31 #50346 від praporschik
так отож,людина з чужої країни з чужою культурою,добилась хороших результитів в чужій культурі.а багато такби мовити українців вважають ганьбою вивчати і спілкуватись українською,ось що обурює!не москва мать городов руских а київ батько(з київської русі все почалось)так він добився результату-бо йому це цікаво.ачи цікаво це багатьом?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 бер. 2010 13:15 #50349 від Lego
Мені особисто цікаво... але, нажаль, не завжди маю змогу спілкуватись ріною мовою(((Вірші виразно читати ніколи не міг - завжди розбирав сміх))))А ось читити шедеври нашої рідної літератури - завжди залюбки!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
21 бер. 2010 17:43 #50417 від

Dj Os;50330 пише: показове інше....но нігерієць з іншої країни мову вивчив без проблем...а професор який у нього ж викладає не вивчив до цього часу. Мовчу вже про нашого "шановного" преймєр-міністра

Также и писал о нашем новом Президенте, а теперь о премьере. Власть меняется? Страшно гнать?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • praporschik
  • praporschik аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 серп. 2010 20:37 #52909 від praporschik
75% українців пишаються своїм громадянством Фото : yusov.info З кожним роком в країні все більше тих , хто пишається українським громадянством. Це показало опитування , проведене до Дня Незалежності Інститутом Горшеніна.Згідно з останніми даними , українським паспортом пишаються 75,3 % опитаних. Ще три роки тому схоже почуття випробовували лише 52,2 % . Не відчуває гордості від факту наявності українського громадянства один з п'яти опитаних ( 19,2 %).Як повідомляє Новий міст,58,4 % українців позитивно ставляться до отримання Україною незалежності в 1991 році. Цей показник також зріс у порівнянні з минулими опитуваннями : у 2009 році позитивно відносяться до незалежності соціологи нарахували 56,7 % . Негативні почуття незалежність України викликає у 16,4 % громадян.
Телефонне опитування проводилося з 14 по 16 серпня. Всього згідно з випадковою вибіркою було опитано 1000 респондентів у віці від 18 років , у всіх обласних центрах України , містах Києві та Севастополі. Квотами були регіон проживання, стать і вік респондентів. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує 3,2 % . focus.ua/politics/138725

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 серп. 2010 21:34 #52911 від LuK
пропоную таке опитування зробити на форумі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.125 секунд
0
репостів
0
репостів