Чи банити нам кремлеботів?

×

Опитування: Що робити з кремлеботами? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Банити
7 50%
Нехай пишуть
7 50%
Загальна кількість голосів: 14 ( KrOt, 259051213422@odnoklassniki.com, Постійно на сайті, НЕкремлебот, kolbasnik ) Детальніше
Лише зареєстровані користувачі можеть приймати участь в опитуванні
  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
27 груд. 2014 16:35 #95165 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Чи банити нам кремлеботів?
Референдум дешевле обошелся бы, чем сейчас обходится война на востоке :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
29 груд. 2014 11:34 #95183 від
Відповідь від у темі Чи банити нам кремлеботів?

Staruy пише: Банить нахрен эту мразоту.

Ну чтОО О О ты :) :) :) Где еще такой патриотизм сильный есть, иначе как в тылу?
:) А как прилетит повестка то так драпанешь - аж пятки засверкают

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
07 січ. 2015 19:36 #95300 від Staruy
Відповідь від Staruy у темі Чи банити нам кремлеботів?

водятел Ванхула пише:

Staruy пише: Банить нахрен эту мразоту.

Ну чтОО О О ты :) :) :) Где еще такой патриотизм сильный есть, иначе как в тылу?
:) А как прилетит повестка то так драпанешь - аж пятки засверкают


написала жена/дочка/сестра офицера, прямо из окопа из под Новососсии, в боях за Рюсське МирЪ.

---
Ты хоть срочную то отслужил? Диванный перец. Или, как всегда - армия для рабочих и крестьян? Хоть какой то долг стране отдал?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 лют. 2015 12:19 #95976 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Чи банити нам кремлеботів?
Попри цю тему та цю статтю shepetivka.com.ua/statti/suspilstvo/item...vaty-ta-borotys.html, користувачі й далі продовжують вестись на вброси кремлеботів та вести з ними задушевниє бєсєди.
Ось чудовий акаунт shepetivka.com.ua/shpeople/10210-postiino-na-saiti/profile.html. Сам бот український, але сидить за зарубіжними проксями та заливає вам баки. Жодна людина так і не зрозуміло з ким веде розмову, а за цей час ця особа на вас наварила гроші.
Хто ще досі вважає, що таких не потрібно банити?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лют. 2015 14:16 #95983 від НЕкремлебот

Dj Os пише: Попри цю тему та цю статтю shepetivka.com.ua/statti/suspilstvo/item...vaty-ta-borotys.html, користувачі й далі продовжують вестись на вброси кремлеботів та вести з ними задушевниє бєсєди.
Ось чудовий акаунт shepetivka.com.ua/shpeople/10210-postiino-na-saiti/profile.html. Сам бот український, але сидить за зарубіжними проксями та заливає вам баки. Жодна людина так і не зрозуміло з ким веде розмову, а за цей час ця особа на вас наварила гроші.
Хто ще досі вважає, що таких не потрібно банити?

По-перше, "задушевних" бесід ніхто з ними не веде.
По-друге, гроші вони заробляють незалежно від того, відповідаємо ми чи ні, там співрозмовник не потрібен)))
А по-третє, навіщо ця гра в демократію? Цей товариш майже кожним постом порушує пункт 1,2 правил форуму, про що ще мова має йти?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 лют. 2015 14:20 #95984 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Чи банити нам кремлеботів?
Десь читав інфу, шо бабки кремлеботи получають не за кількість розміщених постів, а за кількість реакцій на їх пости.
А в демократію доводиться грати щоб потім не кричали, що на сайті цензура. Доки самі користувачі не усвідомлять, що такі пости треба нафіг удаляти, доти мені доведеться писати викривальні пости, поки не дійде.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лют. 2015 14:31 #95987 від НЕкремлебот

Dj Os пише: Десь читав інфу, шо бабки кремлеботи получають не за кількість розміщених постів, а за кількість реакцій на їх пости.
А в демократію доводиться грати щоб потім не кричали, що на сайті цензура. Доки самі користувачі не усвідомлять, що такі пости треба нафіг удаляти, доти мені доведеться писати викривальні пости, поки не дійде.

Ну, а я читав що тільки за розміщені.
Викривальні пости - це, звичайно, здорово, але... якщо чесно, я не думаю що вони щось вирішать. Так що я проголосував за "банити".

ЗІ: Взагалі-то на сайті потрібна бути цензура, це цілком нормально. І для цього і потрібен модератор. І це теж цілком нормально.
Ці користувачі подякували: Dj Os, pavlok

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
09 лют. 2015 14:37 #95988 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Чи банити нам кремлеботів?
Має бути не цензура, а порядок :-) Тим не менш дякую за твою думку.
Ти просто у нас новачок і не в курсі всієї поднаготної. Кілька років тому пачка юзерів уйшли з форуму, бо їм не подобалось те, що форум модерується :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 лют. 2015 12:09 #96019 від Наїль
Відповідь від Наїль у темі Чи банити нам кремлеботів?

Dj Os пише: та заливає вам баки.

І тим не менше за книжку Азірова - йому подякували, я тоже скачав, но не лайкав.

А-а-а-а, вибачаюсь, тут хто модератору не подобається - той поза законом, я забув.
так шо бань, Ос, бань усіх нахєр, хай здохне форум, будуть сидіти 3,5 людини і піддакувати одне одному

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 лют. 2015 13:04 #96023 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Чи банити нам кремлеботів?
Не потрібно плутати мої особисті вподобання та підтримування порядку на форумі. Тебе ж я не забанив :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.298 секунд
0
репостів
0
репостів