Новий власник сайту міста Шепетівка

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 груд. 2012 11:53 #82749 від LuK
чатовка - це зустріч форумчан по-за форумом,в реалі,в кафе,з розпіванієм пива,чаю,кави,пепсі,соку.......
шо кому на душу йде :silly:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 груд. 2012 13:18 #82750 від LuK
з приводу модераторської,чогось ніхто з модерів не може там писати :dry:
,тільки модерувати чи видаляти)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 груд. 2012 15:01 #82751 від IIIkinep
Привіт новому власнику)) здається хоть один адмін не з депресивним настроем)) :woohoo: :woohoo:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 груд. 2012 12:48 #82765 від admin

Dentist пише: Адмін, а ви раніше відвідували нас сайт, не просто так же вам захотілось його купити?

Звичайно :)
Регулярно відвідую даний портал протягом останнього року. Що правда пишу дуже рідко.
Мені цікаво що відбувається в моєму рідному місті, але мені не подобається те, що майже кожну тему перетворюють в балаган :dry: Особливо коли я взнав скільки користувачів його відвідують. Таким чином втрачаються дійсно цікаві теми і співбесідники.
Все це нагадує дитячий садочок :P Ця моя думка виникла тому, що я звик читати змістовні видання, де після публікації кожної теми з'являються доволі змістовні і багатогранні коментарі. Такі дискусії цікаво читати і з'являється бажання самому писати... а не сміятись від чергового словоблудства :whistle:

LuK пише: Чатовка - це зустріч форумчан по-за форумом,в реалі,в кафе,з розпіванієм пива,чаю,кави,пепсі,соку.......

Я не проти такої зустрічі, але в найближчі час я не зможу відвідати таке дійство, так як знаходжусь зараз не в Шепетівці.
А яка мета цієї зустрічі?

LuK пише: з приводу модераторської,чогось ніхто з модерів не може там писати,тільки модерувати чи видаляти)))

Візьму до уваги, дякую.

IIIkinep пише: Привіт новому власнику)) здається хоть один адмін не з депресивним настроем))

Привіт. ;) Я жива людина і настрій в мене буває різним. Але я стараюсь його не переносити на інших людей і речі. ;) Хіба що позитив :)
Ці користувачі подякували: IIIkinep

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 груд. 2012 13:03 #82766 від LuK
а як збираєтесь підтримувати зв"язок з модерами?
надіють не буде такого морозу,як у попереднього Адміна. B)
І тут дехто заради такої чатовки готовий приїхати з дальнього зарубіжжя :woohoo:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 січ. 2013 22:33 #83693 від шщгкущшйцгкщй
Це вже стає забавним. :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 лют. 2013 20:33 #84148 від Filini
Хотілось би дізнатись чи не зміниться політика сайту з приходом нового власника? Не хотілось би побачити черговий одобрямс-ресурс. Особливо цікавить чи не зникнуть огляди преси? А ще хотілось би кращого висвітлення діяльності міської влади та більшу кількість різноманітних статей.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 лют. 2013 10:06 - 10 лют. 2013 10:11 #84373 від admin
Вибачаюсь, якось пропустив ці повідомлення.

LuK пише: а як збираєтесь підтримувати зв"язок з модерами?
надіють не буде такого морозу,як у попереднього Адміна. B)
І тут дехто заради такої чатовки готовий приїхати з дальнього зарубіжжя :woohoo:

Як ви вже зрозуміли, для особистого спілкування з модераторами було відкрито розділ Модераторська.
Надіюсь на ефективну співпрацю з вами і здорову критику.
Але не забуваємо, що у нас все ще діє чат підтримки. Самий оперативний спосіб вас почути.
Так що морозу не буде, не переживайте.
А на рахунок чатовки - це питання відкрите. Я окремо запропоную час, коли зможемо зустрітись ;)

Filini пише: Хотілось би дізнатись чи не зміниться політика сайту з приходом нового власника?

Хотілось би більше конкретно зрозуміти яку саме політику сайту ви маєте на увазі.

Не хотілось би побачити черговий одобрямс-ресурс.

Одобрямс-ресурсу не буде. Я думаю, що для цього є інші місця. Ми живемо в вільні країні і маємо право на власну думку. А ті, кому потрібні гарні доповіді про цілодобове "покращення", нехай звертаються на сайт міської ради. Або читають місцеві газети, як альтернатива. В них все класно і райдужно :lol: .
Ми не опозиційний портал. Ми - люди, які живуть в Шепетівці і які хочуть знати, що дійсно коїться в місті, районі, країні. Можливо, декому захочеться не просто взнати, а ще й самому написати (на що я дуже сподіваюсь).
Це портал думок простих людей, які бажають і можуть висловити свою точку зору.
Це ні до чого не зобов'язує - лише думки і пропозиції, які звільнені від проходження владної "цензури".
Така собі міні демократія, в якій щоб висловитись, потрібно лише дотримуватись правил форуму, тобто правил культури спілкування.

Особливо цікавить чи не зникнуть огляди преси?

Огляди преси не зникнуть, по-перше тому, що це змістовний і зручний огляд всього того, що друкують в наших газетах, і по-друге (по суті саме головне) це лакмусовий папірець місцевих видань, рівня їх заангажованості, а також доволі цікава і актуальна аналітика від самого автору оглядів.
Але мені особисто хотілося б, щоб ви більш активно долучалися до обговорення цих оглядів. Хіба тільки у автора може бути своя точка зору на те, що нам намагаються "втерти" на сторінках рідних нам газет?

А ще хотілось би кращого висвітлення діяльності міської влади та більшу кількість різноманітних статей.

Мені також цього хотілося б. І ми будемо працювати над тим, щоб ця діяльність висвітлювалась частіше і більш детально. Звісно без упереджених суджень і заангажованості.
Але ви мабуть розумієте, що не все так просто. І багато хто ховається як від люду, так і від питань жителів міста, за тисячею дверей і коридорів. Мабуть, така доля народних обранців - ховатись від тих, хто їх вибрав.
І знову ж, навіть якщо щось і освітлюється, я не спостерігаю тої активності від відвідувачів порталу, що мала б місце бути. А читачів, як показує статистика, доволі багато. Виходить праця в нікуди.
Тому я дуже надіюсь на вашу активність, навіть якщо і не у власних статтях, так хоча б в обговоренні.
Останнє редагування: 10 лют. 2013 10:11 ким admin.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.131 секунд
0
репостів
0
репостів