На сайті запущено інтернет-магазин

Більше
21 січ. 2013 12:34 #83526 від шщгкущшйцгкщй
Ні, ну сторінку з прайсом називати інтернет-магазином - це не дуже. Написав би мені, я б за 600 гривень нормальний магазин поставив за два-три дні. Якщо є атестат продавця, можна було б модуль оплати по Вебмані додати.
В Шепетівці можна відкрити щось подібне до доставки продукців чи піци додому, тільки покупців у нас мало, щоб рентабельно було людину наймати кур'єром.
Ці користувачі подякували: odin, Правда Матка

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 січ. 2013 16:15 - 21 січ. 2013 16:16 #83545 від admin

Lego пише: А разбивку по категориям товаров можно сделать? Или что-то типа раскрывающегося списка?
А то лопатить многовато...

Можемо викладати excel документи. Там це реалізовано. Але ми вирішили викладати у вигляді хтмл сторінки для швидкості перегляду.

Ні, ну сторінку з прайсом називати інтернет-магазином - це не дуже. Написав би мені, я б за 600 гривень нормальний магазин поставив за два-три дні. Якщо є атестат продавця, можна було б модуль оплати по Вебмані додати.
В Шепетівці можна відкрити щось подібне до доставки продукців чи піци додому, тільки покупців у нас мало, щоб рентабельно було людину наймати кур'єром.

Дякую за пропозицію, але програмно у нас і так реалізовано інтернет-магазин. Лише є один суттєвий момент - його наповнення, 20 000 позицій не так просто внести в базу. Тому було вирішено в тестовому режимі запустити його у вигляді сторінки з прайсом.
Останнє редагування: 21 січ. 2013 16:16 ким admin.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 січ. 2013 20:52 #83561 від шщгкущшйцгкщй
На додавання однієї позиції товару з ціною, з фото у відповідний розділ в Престашопі уходить максимум 1 хвилина. Ці 2000 позицій ви самі могли б набити максимум за тиждень.
Не бачу, що тут програмно реалізовано, але справа ваша.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 січ. 2013 19:26 #83684 від admin
Ви і не можете бачити те, що заблоковано для звичайних користувачів сайту. Коли буде готова повноцінна версія інтернет-магазину, тоді ми повідомимо додатково всіх. 20 000 позицій внести за тиждень нереально. Можливо вам здається, що ви знаєтесь в веб-програмуванні більше за інших, але повірте це не так.
Окрім програмної реалізації щодо самого магазину є ще якісь зауваження чи пропозиції?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 січ. 2013 22:04 - 24 січ. 2013 22:04 #83692 від шщгкущшйцгкщй
Причому тут програмування? Ті, хто встановлює і налаштовує магазин, і ті, хто пише код скрипту - абсолютно протилежні люди. Про програмування взагалі мова не йде.
Ви відкрили сторінку, повісили там прайс і назвали це Інтернет-магазином. Просто об'єктивно кажучи, це не вовсім серйозно.
А якщо його заблоковано для звичайних користувачів сайту, то для чого зараз вішати рекламу? Відкрийтеся спочатку.

Щодо пропозицій по магазину - то і так все зрозуміло. Якщо ціни будуть нижчі, ніж на прайс.уа + 30 грн доставки, то покупці будуть. Я б сам щось купив з задоволенням.
Останнє редагування: 24 січ. 2013 22:04 ким шщгкущшйцгкщй.
Ці користувачі подякували: odin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • muko
  • muko аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
02 лют. 2013 20:10 #84042 від muko
шщгкущшйцгкщй заспокойся, те що ти великий гуру веб-дизайна ми зрозуміли, тільки ше твоїх сайтів чи інет магазинів не бачили :lol:
Якщо по темі то запуск такого магазину то є добре, буду мати на увазі. Купувати у місцевих завжди краще, менше геморою з гарантією і доставкою. :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 лют. 2013 13:14 #84412 від odin
Взагалі то Дмитро правий.
Більш того, раз вже прайс є в екселі, то закинути цю всю інформацію в і-магазин -- справа декількох хвилин. А там вже з картінками треба гратись.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.118 секунд
0
репостів
0
репостів