Статті на сайті

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 бер. 2011 08:49 - 10 бер. 2011 12:03 #62103 від LuK
Статті на сайті був створений LuK

Filini;62091 пише: Знаю що на форумі є професійні журналісти, шкода що не видно від них статей. Мабуть писати заказуху вигідніше аніж відкрити людям очі на стан речей в місті.

і не тільки)))форум багато хто читає,пишуть правда менше.Це представники влади і керівники організацій та установ ,депутати,представники минулої влади та теперішньої...:af:особливо всі активізувались під час виборів.весело тоді тут було. але безкоштовно тільки флуд писати приємно)))інше діло -заказні статті:af:на сайті на мою думку в основному їх і розміщують. бо ще ні разу не написано було про якусь бібліотеку,школу,дит.садок,музей ,чи про заходи,які там пройшли,(а проводяться вони регулярно!),дітей сиріт,інвалідів,та їх проблеми чи потреби,лікарню чи нове обладнання що там придбали.......список можна продовжувати до безкінечності.... усі зациклились на політиці та винуватій у всьому владі:bm::bm::bm:
Додано о 08:49
Попереднє повідомлення було написане в 08:28
тю,забула,ще кримінальна хроніка.прям не Шепетівка а Чікаго.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 бер. 2011 09:53 #62106 від Alois
Відповідь від Alois у темі Відповідь: Кроки нової влади
Про бібліотеку, школу, дитячий садок, музей... бОльницю дозволяється писати у так званих засобах масової інформації - "Шляхом жовтня" (чи якого там, до біса, місяця?), "Дєнь за дньом", а тут люди виливають те, що накипіло, але про що у кишенькових провладних газетках не напишуть. Тому й виходить переважно про політику і шепетівських унтер-прішибєєвих...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 бер. 2011 11:42 #62109 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Кроки нової влади
ну тут я з тобою не погоджусь.мені тут приємно з людьми не лише про політику спілкуватись) а проблеми в місті не лише у владі.... і газети наші я рідко читаю,немає там нічого цікавого.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 бер. 2011 14:22 #62119 від admin
Відповідь від admin у темі Відповідь: Статті на сайті
Насправді я б із задоволенням опублікував би такі статті на сайті, але на жаль такі статті ніхто не відправляє до нас. Навіть попри те що відправку статей на сайт я максимально спростив. Тим не менш аби які статті на сайт не потрапляють, я розміщую лише з перевіреними фактами та змістовними аргументами.Шкода але бюджет сайту не дозволяє поки що найняти хорошого журналіста, а на добровільних засадах нажаль бажаючих немає. Новини і статті пише зараз лише одна людина і це як правило інформація з офіційних джерел, аналітики малувато

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
10 бер. 2011 19:09 #62135 від
Відповідь від у темі Re: Відповідь: Статті на сайті

Admin;62119 пише: Насправді я б із задоволенням опублікував би такі статті на сайті, але на жаль такі статті ніхто не відправляє до нас. Навіть попри те що відправку статей на сайт я максимально спростив. Тим не менш аби які статті на сайт не потрапляють, я розміщую лише з перевіреними фактами та змістовними аргументами.Шкода але бюджет сайту не дозволяє поки що найняти хорошого журналіста, а на добровільних засадах нажаль бажаючих немає. Новини і статті пише зараз лише одна людина і це як правило інформація з офіційних джерел, аналітики малувато

Опа, я чогось дуже не зрозумів.... Можливо я чогось не знаю, то поясніть, будь-ласка.Що значить "не відправляють"? Тобто статті, що виставляє на обговорення Адмін, написані і відібрані не ним особисто, а якоюсь третьою особою? Тоді наступне питання: пропускаються всі статті цього автора, чи адміністрація все-таки проводить якусь перевірку та цензуру? Бо тільки сліпому не видно, що статті на сайті на рідкість "однопланові". І фактів в них не завжди багато, нерідко зустрічаються припущення і фрази, що починаються з "кажуть, що..." Якщо коротко, то я хочу спитати: хто диктує політику в цьому питанні? Адмін чи автор статей? ПС: Нічого особистого, але надмірна політизованість таких тем іноді відбиває бажання щось писати на форумі взагалі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 бер. 2011 22:17 #62138 від admin
Відповідь від admin у темі Відповідь: Статті на сайті
У нас є штатний журналіст який публікує новини, ці новини він збирає із офіційних джерел. Також я постійно отримую статті та новини від користувачів сайту, але здебільшого це матеріали які не стосуються нашого міста. Щодо нещодавних статей про нашу владу то їх подали партійці "Свободи", після того я особисто перевірив факти на сайт потрапило лише 25% від усіх статей. Мені байдуже з якого табору я отримую матеріали, головне щоб вони були об'єктивними. Тому якщо у вас є якісь цікаві статті чи новини сміло подавайте їх до нас, із задоволенням їх опублікуємо

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 бер. 2011 08:40 #62147 від Alois

monax;62135 пише: Опа, я чогось дуже не зрозумів.... Можливо я чогось не знаю, то поясніть, будь-ласка.Що значить "не відправляють"? Тобто статті, що виставляє на обговорення Адмін, написані і відібрані не ним особисто, а якоюсь третьою особою? Тоді наступне питання: пропускаються всі статті цього автора, чи адміністрація все-таки проводить якусь перевірку та цензуру? Бо тільки сліпому не видно, що статті на сайті на рідкість "однопланові". І фактів в них не завжди багато, нерідко зустрічаються припущення і фрази, що починаються з "кажуть, що..." Якщо коротко, то я хочу спитати: хто диктує політику в цьому питанні? Адмін чи автор статей? ПС: Нічого особистого, але надмірна політизованість таких тем іноді відбиває бажання щось писати на форумі взагалі.

Стосовно фрази "кажуть, що", то в оригіналі вона звучить, як "подейкують" - це коронна фраза відомого шепетівського журналіста Павловича...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
11 бер. 2011 20:27 #62182 від

Alois;62147 пише: Стосовно фрази "кажуть, що", то в оригіналі вона звучить, як "подейкують" - це коронна фраза відомого шепетівського журналіста Павловича...

Ну, це фраза любого журналіста, коли фактів нема, зате є ймовірність неправдивої інформації. Оригінал, який спонукав мене на питання:

Крім цього встановили в кабінети перших осіб нові двері, обшили стіни гіпсокартоном, з'явилися підвісні стелі, нові світильники, завезли нові меблі та нову оргтехніку, застелили по всьому третьому поверсі нові червоні килимові доріжки, вичистили спеціальними машинами паркет, полакували все, пофарбували опалювальні батареї... Навіть вивіски на дверях кабінетів змінили на нові золотисті. Кажуть, що, тільки на перший етап цього косметичного ремонту було витрачено близько 100 тис. гривень.

shepetivka.km.ua/forum/showthread.php?t=...D%FF+%E6%E8%F2%F2%FF Побірники справедливості в подальшому визнавали це як істину. А коли я попробував уточнити, звідки взялась ця сума - мовчок або "мені подруга сказала, тільки я не скажу хто це"))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 бер. 2011 20:54 #62192 від admin
Відповідь від admin у темі Відповідь: Статті на сайті
Ну в даному контексті слово "Кажуть, що" було використано, тому що документально цю цифру підтвердити неможливо. Хоч ремонт і зроблений за бюджетні кошти міста, але чомусь цю інформацію засекречено. Якщо вам вдасться вибити в наших посадовців кошторис який вони приховують, ми із задоволенням його опублікуємо.Інформація в даному випадку від працівників міськвиконкому, імена яких, ясна річ, вони не бажають афішувати. Тим паче гадаю якби інформація була неправдивою, то наші посадовці не ховали б документи.До речі завірю вас використано використано було більше ніж 100 000 грн, це лише був перший етап робіт

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.116 секунд
0
репостів
0
репостів