РЫБАЛКА

  • DMITRIY
  • DMITRIY аватар Автор теми
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
21 черв. 2008 16:51 #26697 від DMITRIY
РЫБАЛКА був створений DMITRIY
А есть ли среди нас любители рыбной ловли? Делимся хитростями. Рассказываем истории.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 черв. 2008 10:33 #26826 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі РЫБАЛКА
ооо, в суботу довелося побувати на такому мєропріятіі, спочатку все почалося з катання на лодці, аж тут пропливаючи між очеретами ми натрапили на нєвод :-) глядь, а там рибка....( ми маючи не такий досвід риболовлі як дід з усім відомої казки) почали виривати ту рибу образовуючи величезні дірки в сітці, ну витягнули ми 4 штучки рибок, голи на березі з"явився якийсь дід і з криками "йо пе ре се те, що ви там б...ть робите, ану забирайтеся звідти на...й, сєрки б...ть порвете.... дальше напишу тільки слово #цензура#"...потім ми поставили човен і взялися за чесну риболовдю, зловив я 4 рибки розміром 25 см і поїхили додому пити пиво... 1+1

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 черв. 2008 15:08 #26866 від ВаДян
Відповідь від ВаДян у темі РЫБАЛКА
часто хожу на рибалку, коли в село їду.Найбільша риба, яку я колись ловив - по локоть. Так виривалась, що я її з другом витягував, самому б не вдалось... він тянув до берега, а я - заліз трохи у водичку і там уже її перехопив... десь були фотки... може й виложу, якшо комусь цікаво.

Никто не бьёт сильнее чем сама жизнь! Но дело не в том как сильно ты бьёшь, а в том, насколько сильный удар ты можешь принять... Звук на полную...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Paks
  • Paks аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
23 черв. 2008 15:10 #26867 від Paks
Відповідь від Paks у темі РЫБАЛКА
а я раньше постоянно рыбалил с дедушкой, пока в школу ходил и не было компа....))) а потом оно как то забросилось по появлении компа и инета...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 черв. 2008 15:14 #26869 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі РЫБАЛКА
<div class='quotetop'>(Paks @ 23.6.2008, 15:10) [snapback]44302[/snapback]</div>

а я раньше постоянно рыбалил с дедушкой, пока в школу ходил и не было компа....))) а потом оно как то забросилось по появлении компа и инета...[/b]

в мене чувак на роботі на вихідних закачав собі ігрушку, сьогодні цілий день рибу :hah: ловить

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • te3s
  • te3s аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
23 черв. 2008 16:47 #26877 від te3s
Відповідь від te3s у темі РЫБАЛКА
Был недавно. Рыба ладно. Словил на удочку две черепахи. Одна здоровая, сантиметров тридцать пять панцирь в диаметре, зараза! Когти такие, шо страшно в руки брать. К ней лезешь, чтоб крючок снять, она голову прячет. Вобщем у одной снять удалось, а другую черепаху с крючком отпустил. Заглотила сильно, пришлось обрезать поводок. То, что говорят черепахи медленные- неправда! Бегают в сторону воды они довольно быстро

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 черв. 2008 17:01 #26879 від ВаДян
Відповідь від ВаДян у темі РЫБАЛКА
а де то ти рибалив? в океані? перший раз таке чую...ше помню, як я колись зловив на гачок качку... це було шось...ловив просто я з греблі і вони там якраз пливли...сміху було...З.І.качка не постраждала

Никто не бьёт сильнее чем сама жизнь! Но дело не в том как сильно ты бьёшь, а в том, насколько сильный удар ты можешь принять... Звук на полную...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 черв. 2008 17:20 #26883 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі РЫБАЛКА
<div class='quotetop'>(ВаДян @ 23.6.2008, 17:01) [snapback]44314[/snapback]</div>

а де то ти рибалив? в океані? перший раз таке чую...[/b]

а хіба черепахи живуть тільки в океані :hah:

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • te3s
  • te3s аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
23 черв. 2008 17:21 #26884 від te3s
Відповідь від te3s у темі РЫБАЛКА
Рыбачил в давно затопленном карьере в километрах тридцати от Киева. Там в селе мои кумы живут. Черепахи ловятся на червя. В этом году их там почему то слишком много развелось. В этом году уже три словил. И видел как другие ловили. Мой крестник удочку так сломал... Когда мне впервый раз зацепилась, я думал что какой нибудь сапог тяну. Поклевок у нее почти не видно. Дернет слегка пару раз, как мелочь и все.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 черв. 2008 17:37 #26888 від LuK
Відповідь від LuK у темі РЫБАЛКА
Сама не ловила,але знаю точно що у нас на парушкі точно черепахи водяться!!!!Знайома навіть приносила колись!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.193 секунд
0
репостів
0
репостів