"Кумівство" в Шепетівській РДА

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 груд. 2016 00:40 #110008 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі "Кумівство" в Шепетівській РДА
От і допросився ти бану за малахольного, а для тих хто не в курсі то під ніком Иван Иванович Иванов приховувався сам пан прізвище якого починається на О та закінчується на Ч.
Як звик відбрехуватись під лівими ніками так і продовжує. А пост він видалив свій про те де він студентом представлявся :-) Дякую, посміявся від душі. Ця солодка парочка твікс не перестає нас радувати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 груд. 2016 00:42 #110009 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі "Кумівство" в Шепетівській РДА

Anykey пише: А дійсно, Сергію, чого ж ви не виставили на конкурс якогось високоморального інтелектуала зі свого оточення ?

Я не знаю кого представляє автор топіка, але мені розповіли, що люди були за Бузиля, але куди йому там, якщо з області вказівка прийшла.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 груд. 2016 09:03 #110011 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі "Кумівство" в Шепетівській РДА

О В Островський пише:

Anykey пише: А дійсно, Сергію, чого ж ви не виставили на конкурс якогось високоморального інтелектуала зі свого оточення ?

Я не знаю кого представляє автор топіка, але мені розповіли, що люди були за Бузиля, але куди йому там, якщо з області вказівка прийшла.

Зі всіх конкурсантів я б також на Бузиля поставив. Цікаво ще, що за особа іногогородній, інформації нуль. А автору топіка схоже все одно, хто буде. Йому лиш дай сміттєву люстрацію ))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.205 секунд
0
репостів
0
репостів