Місцевий депутат пішов воювати добровольцем

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 вер. 2014 21:07 #93432 від Dj Os
А Кікоть не з УДАРу да? :-) Шо за брєд? Да і скільки років Кікотю а скільки Окуневичу?
12, слухай хватить тут вже анонімно відьом шукати і прославляти свою партію, ліпше зроби щось корисне.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
05 вер. 2014 21:35 #93436 від

Dj Os пише: А Кікоть не з УДАРу да? :-) Шо за брєд? Да і скільки років Кікотю а скільки Окуневичу?
12, слухай хватить тут вже анонімно відьом шукати і прославляти свою партію, ліпше зроби щось корисне.

1. Кікоть - не з Удару, він давно звідти вийшов, коли прибіг до Антонюка
2. Мобілізаційний вік до 60, так що йому ще як мідному котелку
3. Користь від мене тому, що не даю таким Кисельовим тут безпардонно займатись брехнею. Додай у назву сайту слова "під патронатом ВО СВОБОДА" і можеш піарити їх далі вільно, наразі ти займаєшся піаром Одуда і Ко під маскою незалежного та незаангажованого , що не відповідає дійсності та вводить, хоча й небагатьох людей , але все ж в оману.
4. І наостанок : процитуй в моїх словах хоча б фразу де є піар Удару ?...Якщо не можеш , то не має чого і "попой тарахтєть")))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 вер. 2014 00:29 #93439 від Dj Os

Додай у назву сайту слова "під патронатом ВО СВОБОДА" і можеш піарити їх далі вільно, наразі ти займаєшся піаром Одуда і Ко під маскою незалежного та незаангажованого , що не відповідає дійсності та вводить, хоча й небагатьох людей , але все ж в оману.

:lol: ти навіть не уявляєш я мене смішать подібні коментарі. Тобі самому не принизливо оце скавчати як той цуцик після кастрації? :lol:
Якби мої статті читало "небагато людей", як ти пишеш, то не думаю, що такі як ти тут, розпинались би в безпомічних намаганнях виставити мене агентом Свободи чи Одуда. ;)
Ще раз повторюсь, займись краще якоюсь корисною справою, те саме стосується і твоєї партії, тоді може і доживеш до часу, коли не будеш за анонімами ховатись. B)
І як би ти тут не намагався переводити стрілки і переставляти акценти, але факт зостається фактом
Окуневич косить від армії, а Юзвенко пішов туди добровільно. Крапка.
Ці користувачі подякували: kredit

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ravsat
  • ravsat аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
06 вер. 2014 07:34 #93440 від ravsat
[/quote]
По-перше : наразі нікого відразу у АТО не призивають, не менше місяця в учбових центрах проводять навчання;
По-друге: чому мобілізацію почали розцінювати , як покарання ??? На маю думку - це обов`язок кожного громадянина;
По-третє: у міській раді сидить той же Кікоть який був викладачем, а потім і командиром цілого військового навчального центру. Тому логічне запитання : а як же за нього забули ? Ні, ніхто і ні про кого не забув, просто таким чином ( видаючи повістки ) прибирають неугодних...[/quote]

а звідки такі данні?
1 - вистріляли 30 патронів з ак-47 і кинули одну гранату, решту часу скубли траву і рубали кущі, тепер хлопці в ато
2 - високі слова, для мене покарання, бо мав невеликий бізнес, а тепер його практично відібрали, податки як платилися так і платяться
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 вер. 2014 07:59 #93442 від kolbasnik
як що я непомиляюся то в Саши Фокстрота ще й військова освіта є. як що це правда що він косить від армії то він сцикло. і гнати його тра з тої посади яку він займає тим більш вона йому дісталася за квотою від партії Удар.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 вер. 2014 11:56 #93445 від Dj Os
А в нього ще є якось посада?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 вер. 2014 12:31 #93447 від Алої3

Dj Os пише: А в нього ще є якось посада?

Він заступник голови РДА. Не знаю, як це Дорощук погодився на це чмо...
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 вер. 2014 12:33 #93448 від Алої3
УДАР - Урод Дизертир і Адвокат Рома)))
Ці користувачі подякували: Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
06 вер. 2014 19:45 #93455 від
Однокліточні свободівці та їх плебеї можуть лише по форумах на когось наговорювати та кидати образливі слова, скажіть комусь із ударівців це у вічі, кишка тонка ?)))) будь-який із низ скосить половину вашого нікчемного стада на раз-два)))))) ці хлопці зможуть постояти за свою гідність. Вони єдині у місті хто відкрито говорив правду і ригам і говорить нацикам. На разі мало що змінилось, адже риги тісно працюють із нациками, чи не так? Які поліпшення у місті ? Гроші на рахунках свободіці тримали від Нового року на передвиборчі понти ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
06 вер. 2014 19:56 #93456 від
Я точно теперь понимаю одно что "СВОБОДА" умеет гадить "УДАР" и девочек тискать при этом рассказывать какие они герои и патриоты.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.167 секунд
0
репостів
0
репостів