Спаплюжили меморіальну дошку Героям України

  • ogv
  • ogv аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
29 серп. 2014 16:28 #93316 від ogv
кожен може залишитися при своїй думці. але, не все у цьому світі вимірюється матеріальними чинниками. і говорити, що хтось поклав голову ні за що..... Спробую на простих речах..... коли батьки віддають останнє, а то і своє життя заради того, щоб їхня дитина жила, це що? а коли дитина готова своє життя віддати, аби мама чи тато жив, це що? а коли солдат на війні жертвує собою, аби його однополчани вціліли - це що? людина,яка робить ВЧИНОК - не думає, як її потім оцінять - вона робить ВЧИНОК. і герої можуть бути і серед ворогів - але вони герої, бо зробили ВЧИНОК. і не має потреби чекати декілька років.... якщо людина зробила ВЧИНОК, поклала на вівтар боротьби своє життя - така людина ГЕРОЙ. можете не розділяти її позицію, але від цього суть не змінюється. а бидло - воно і в африці бидло. і тим, хто паплюжить память - руки повиривати.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 серп. 2014 17:03 #93317 від lamer85

ogv пише: вони герої, бо зробили ВЧИНОК

Абзац. :side: Я тоді не розумію де памятник декільком десяткам послідовників пророка Мухамеда, які захопили і скерували літаки з живими людьми на будівлі ВТВ? Адже теракт 9\11 важко не назвати ВЧИНКОМ. Героїзму, за вашою логікою їм точно не бракувало. І наслідок їхнього ВЧИНКУ був куди більш значним ніж черговий путч, у малорозвиненій, бідній країні. Мені дуже цікаво - вони герої, чи не герої? Можна їх в один ряд з Небесною Сотнею ставити, як ви це зробили? Хоча відповіді ви, звичайно ж, не дасте.
Хочеться думати, що герої Майдану, є героями з якоїсь іншої причини, а не тому що "зробили вчинок".

ogv пише: і не має потреби чекати декілька років

Якщо хочете уникнути от таких випадків - то потреба є. Скільки років пройшло з часу розстрілів у шепетівському НКВС? А коли зявився памятник? Тим не менш, людей які вважають що не зовсім він той памятник правильний, вистачає навіть сьогодні. А уявіть якби його поставили ще у 37-му році? Думаєте, був би обсипаний квітами? Це для нас через роки, всі жертви репресій - герої. А люди того часу, в більшості, вважали їх злочинцями, які отрмали по заслузі (чи не знаєте хто писав доноси?).
Звичайно, можна й "через коліно" - ми перемогли, наш чорт старший, і буде як ми скажемо. Ваші памятники собаці під хвіст, будуть тепер наші. Це теж непоганий варіант, але тоді отримуйте (вірніш, віддавайте) Крим, Донбас і Путіна. За все треба платити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 серп. 2014 17:23 #93318 від Dj Os
lamer85, я просто в шоці з твоїх аналогій :S . Микола Дзявульський йшов абсолютно без зброї на кулі, лише через те що хотів кращої долі для своїх дітей в цій країні. Ти ж смієш його зрівнювати з терористами, які загубили тисячі невинних життів. Після таких порівнянь ти нічим не ліпший за того виродка, який спаплюжив пам'ятну дошку.
Ці користувачі подякували: Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 серп. 2014 17:31 #93319 від lamer85

Dj Os пише: Ти ж смієш його зрівнювати з терористами, які загубили тисячі невинних життів

Гей... тішє... Це не я зрівнював, а попередній коментатор, якому ти чомусь ще й лайк поставив. У нього чорним по білому це написано - навіть вороги герої, всі герої, просто тому що роблять якийсь вчинок. Я ж якраз навпаки, сказав що герої майдану мають бути героями з іншої причини.
Ти мене, Саня, дивуєш. Розумний жеж хлопець.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 серп. 2014 22:11 #93328 від Dj Os
Розумний, бо спочатку думаю, а потім пишу. Ти ж пишеш, потім думаєш, а потім починаєш спригувати, тіпа я не те мав на увазі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 серп. 2014 22:34 #93330 від lamer85

Dj Os пише: Розумний, бо спочатку думаю, а потім пишу. Ти ж пишеш, потім думаєш, а потім починаєш спригувати, тіпа я не те мав на увазі.

Твоя біда у тому що поспішаєш. Дуже гарячий. ;)
Я ніколи і нікуди не спригував. Те що мав на увазі, те й написав. Власне тому я тут рідко коли що й пишу - ледь не кожен пост доводиться розжовувати. На площадках поярче з цим простіше - хіба вже відверта школота попадеться.
Ну люди добрі - світ має трішки більше ніж 2 кольори. Не все чорне, або біле. У пості шановного ogv написана відверта дурниця. Герой = вчинок. Це по-суті нівелює всю цінність будь-якої самопожертви. "герої можуть бути і серед ворогів - але вони герої, бо зробили ВЧИНОК" - ну не ідіотизм? Може краще герої, тому що принесли своєму народу надію, наприклад? Що на твою думку ліпше? Терористи всі як один зайняті саме "вчинками" - ну так вони за цією формулою теж всі героями виходять.
А де ти вздірв у МОЄМУ пості "Дзявульський = Бін Ладен" - незрозуміло. Ну поясни ти мені, які МОЇ слова дають зробити такий висновок?
Аж смішно таку елементарщину пояснювати. :angry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 серп. 2014 22:49 #93331 від Dj Os
Міша, твоя біда в тому, шо тобі обов'язково треба чимось випендритись. Вцепишся до якогось слова і починаєш філософствувати. Всі окрім тебе не чіпляютсья до слів, а просто сприймають той посил, який намагався донести ogv. Ти ж починаєш тут переливати з пустого в порожнє, а в підсумку договорюєшся до такого, що на голову не налазить. Особисто в мене є справи важливіші, ніж апелювати до твого словоблудія, радив би і тобі обговорювати дійсно важливі теми, а не придиратись до чиїхось слів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 серп. 2014 23:44 #93332 від lamer85

Dj Os пише: а не придиратись до чиїхось слів.

Якщо написана дурниця - буду придиратись. :) Самі винні - я вас попереджав, не треба було відновлювати мій профіль. Причому 2 рази попереджав. :whistle:
Тим більше, що це питання таки важливе - раз стаються такі випадки. Людям так і не пояснили - а який, вибач, профіт від героїзму майдану? Згоден - це дуже цинічно, але welcome to real world. Біда ж в тому, що це не просто помилка ogv, описка. Я уже не перший раз бачу цю придуркувату формулу ("зробив ..... - став героєм"). Зазвичай від жертв сучасної української\російської освіти. Бо користі від нього (майдану) люди поки що не відчувають жодної. А погіршення життя уже цілком "на ліцо". І ти всім не поясниш, що тут Росія і Путін. Просто не зможеш, бо люди більше вірять своїм гаманцям, а не лозунгам і транспарантам. Ну так вже є, щоб там хто не писав про "не все вимірюється матеріальним". От тобі вся філософія. Покажіть добрі результати героїзму - а тоді встановлюйте дошки. Бо те що хтось мріяв про краще життя і за це, нажаль, помер - героєм його ніяк не робить. Мученком - ну так, можливо. Але до памятника тут ще дуже далеко. Найгірше, що наші гарячі голови навіть не усвідомлюють шкоди, яку вони наносять Майдану-2014, перетворюючи його на привид Майдану-2004 своїми оціми дошками і перейменуванням вулиць. Не треба цього зараз робити. Пройде час - та будь-ласка, ніхто слова кривого не скаже. Тут, звичайно, ще вибори - там "ідеали майдану" будуть як гарячі пиріжки між партіями розлітатись (бо схід голосувати все одно ж не буде). А після виборів - сам це побачиш - ніхто й не згадає. Цю розмову, я тобі пропоную продовжити через 1 рік - подивимось де будуть тоді нові герої, бо зараз с..ч продовжувати нема як - я тут ще на декількох, куди цікавиших, сайтах людей напрягаю, та й нікому ця тема не цікава зараз. Сподіваюсь, придумають до того часу щось краще за "помер - став героєм". Хоча знаючи нашу пропаганду, яка як завжди з відставанням у 2 роки працює - слабо віриться.
ps. Так, так - це все звичайно ж "словоблудіє", брєд і глупая фантастіка B) І нафіг це читати, раз воно нам не подобається? Але все ж - згадайми про це на початку вересня 2015, якщо доживем. :dry:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 серп. 2014 00:33 #93334 від Dj Os

героєм його ніяк не робить

Робить Міша, робить...Бо ти в цей час сидиш в теплесенькій хатці в кріселці і лише срачі на форумах розводиш, а вони щось роблять, навіть ціною свого життя. Коли такі як ти весь час плачеш, шо ніфіга ви не зробите, закликають не пручатись і прийняти все як є, люди просто воюють за своє майбутнє, не знаючи чи переможуть, вони не можуть інакше. І якщо таких людей не називати Героями, якщо не ставити їм пам'ятники та пам'ятні дошки, якщо не увіковічувати їх в нашій пам'яті, то який сенс тоді буде в цих жертвах? Якщо всі будуть невдячними свинями, то чи захоче хтось йти добровольцем на війну, чи захоче хтось йти виборювати твою свободу під кулі?
От ти любиш розмірковувати в парадигмі "потреблятства", в тебе оцінки подіям даютсья лише з розрахунку на свій гаманець. Ну от подумай, якби не було війни, то чи не довели би майданівці справу до кінця? Провели би бігом і люстрацію, і корупцію викорінили б, це привело б до збільшення інвестицій, розвитку економіки та підприємств, а заодно і твої прибутки збільшились. Але очевидно тобі важко так далеко дивитись, ти людина без мети та амбіцій, яка чекає що хтось має щось зробити за неї. Хоча точніше ти не такий, просто хочеш таким здаватися, бо на твою думку це надає тобі якоїсь життєвої мудрості.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 серп. 2014 01:28 #93336 від lamer85
Саш, ти все чомусь те що я пишу, "проецируєш" на мене ж самого :) Коли я пишу "люди вимірюють гаманцем", це зовсім не означає, що я таку думку поділяю. Просто так вже є, і з цим треба рахуватись. А не схочем рахуватись - то змусять. Не все буває так як нам хочеться. Ти що - цього не розумієш? Коли я пишу - "рано взялись за героїзацію", це не значить що я проти цього явища. Але дійсно ж рано. І з десяток танків куди більше спонукали людей до боротьби, ніж всі дошки з перейменованими вулицями разом взяті. От що зараз потрібно. Бо ВСІ хлопці (з тих з якими я розмовляв), які пішли добровольцями, пішли воювати за гроші (ремонт, машина, квартира в кредит - ось тобі спонуки), а не за перейменування вулиць. Ще побачиш яка буда трагедія з "бойовими", яких ніхто виплачувати звичайно ж не буде - навіть боюсь уявляти що може початись. Є, звичайно, і хто за ідею. Але таких ніколи не буває багато. Так було завжди. Під час усіх воєн. І нічого нового в нашому випадку теж не буде. Це ж історія.
Знаю, знаю - це речі неприємні. І, віриш, мені від них самому не по собі. Ну то мені про це не писати? Бо неприємно? А що тоді? "Перемога буде за нами", "запад нам поможет" і т.д.? Ну хай би було так, але ж треба бути трішки і реалістом.
Таке у мене враження, що у тобі все ще говорить максималізм. Ти так щиро віриш у подвиги, "все в наших руках" і тому подібний голівудський шлак. Та ще й перечитав інтернетних психологів-аматорів, мабуть. Вже ти мені діагнози у всіх площинах виставив. "Ну судіть, аби й вас не судили" - ось ця формула ще ніколи не підводила. А пошуки скалки в чужому оці ("ти без мети, абміцій, чекаєш що зроблять за тебе, переживаєш за гаманець") нічого хорошого не приносять. Я ж тобі "діагнози" не ставлю - бо я тебе насправді не знаю. Звідки мені знати - є у тебе мета чи нема? Чекаєш ти, що за тебе зроблять чи ні? Можу я про це знати? Ні, звичайно. А от ти про мене вже думку склав, лише на основі нашої переписки. Причому ще й вкладаючи у мої слова свій, власний зміст.

Dj Os пише: Робить Міша, робить...

Ну то в такому випадку визнай - у нинішніх підопічних Путіна з лнр\днр, теж є всі задатки геройства - і мрія про краще життя (у їхньому уявленні), і за цю мрію успішна загибель. Тоді все ж виходить різниці нема... А шкода. Я хотів би Україні інших героїв. Бо нещасною буде наша країна.
І не треба вже так мені дорікати "крісельцем" (бо тут ми всі чомусь не на передовій)- мене просто не візьмуть, навіть якщо й дуже попрошусь. Можу хоч завтра до військомату йти - безполєзно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.206 секунд
0
репостів
0
репостів