Спаплюжили меморіальну дошку Героям України

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 серп. 2014 01:01 #93220 від Dj Os
25 серпня якесь недоробляне обмалювало меморіальну дошку Героям України . Нажаль в мене не було змоги зфоткати, тому ось просто фото з сайту.

Якщо хтось має фото чи якісь відомості про цей факт прошу відписатись тут.
Ці користувачі подякували: Алої3

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 серп. 2014 09:47 #93226 від Алої3
Спаплюжили не нову, а ту, що була через дорогу. Напис "Бєзбожная чєрнь" - з відвертим православно-кацапо-патріархальним присмердом. Пора цих мацоланутих вішати...
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 серп. 2014 10:24 #93229 від Dj Os
Ааа...цю? Сволоти
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 серп. 2014 11:57 #93231 від Dj Os
"Бєзбожная чєрнь" - це звичайно палєво капітальне, може хтось спеціально хоче нас натравити на МП? Хоча те що вони відмовились відспівувати наших Героїв мене просто вразило.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 серп. 2014 15:09 #93234 від lamer85
Розумію, які тонни добра зараз на мене вилють, але... а чого ж ви хотіли?
Не треба так поспішати людям навязувати героїв. Це процес поступовий. Пройшло б пару років, стали б видні хороші наслідки майданів (яких по поки що не видно й близько) - ну от тоді й треба, порадившись із ВСІМА мешканцями міста, ставити якісь там дошки й памятники (як і валити їх же). А так - як у народній приказці "теля ще в ср..ці, а мужик уже з довбешкою стоїть". От тепер, ні за що, загиблих обізвали "бєзбожная чєрнь". Тепер уже нічого не залишається, як такий же напис зробити на якомусь МП-храмі. Принаймні це випливає з коментарів. Це буде дуже добре для репутації героїв у місті де 80% віруючих - це віруючи власне МП?
Боюсь, що і нова дошка довго не залишиться цілою - орієнуйтесь по ціні в обмінниках. Популярність влади і способу яким вона стала владою, у нас, як і будь-де, зворотно пропорційна курсу долара. Так, це все козні Кремля і т.д і т.п. Скоріш за все так і є. Але, кожній людини ви цього не втолкуєте. Та ви й не дуже стараєтесь.
Не можна таку спірну цінність "небесна сотня", відразу навязувати у регіоні де її цінністю вважає, в кращому випадку, 1 людина з 10. Це правда, що люди підтримали вигнання Януковича і його "бригади", а багатьом навіть сподобалось ходити на, покійні нині, "народні віче" (мені сподобалось). Але це зовсім не значить, що вони підтримують "героїв майдану". Це дуже різні речі. В розумах же нашої нової влади, це речі тотожні. Та з якого дива, люди добрі? Спілкуйтеся ж не тільки з активістами, які підтримають хоч чорта з рогами, аби до влади дорватись, але й з простими людьми.
Недолугі дії "ура патріотів" призводять лиш до того, що глумляться над памяттю ні за що загиблих хлопців.
PS. Звертання "ви" не стосується когось з мешканців форуму.
Ці користувачі подякували: maroshka

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 серп. 2014 15:26 #93235 від Dj Os

Не можна таку спірну цінність "небесна сотня", відразу нав'язувати у регіоні де її цінністю вважає, в кращому випадку, 1 людина з 10

Я ще би міг зважати на твій коментар, якби він так далеко не був відірваний від реальності. Твоя спроба приліпити то цієї історії владу, курс в обмінниках і тд геть невдала. Люди поклали життя для того щоб прибрати від влади злодіїв, хай це поки що не вдалось до кінця, але люди однозначно розуміють, що Герої Небесної Сотні віддали життя саме заради майбутнього багатьох, а не свого особисто. Тобі в силу твого специфічного світосприйняття цього не зрозуміти, та не думай, що таких як ти багато. Є окремі придурки, у яких в голові руський мір, але їх дуууже мало. Візьми навіть для прикладу Церкву святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, її прихожани та настоятель своїми руками збирали допомогу нашим хлопцям в зону АТО, це при тому, що це церква МП.
Словом я впевнений, що 99% засуджують цей вандалізм, і я хотів би побачити як скотина, яка це зробила, подивилась би їм в очі.
Ці користувачі подякували: kredit

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 серп. 2014 15:59 #93237 від lamer85

Dj Os пише: Люди поклали життя для того щоб прибрати від влади злодіїв, хай це поки що не вдалось до кінця, але люди однозначно розуміють, що Герої Небесної Сотні віддали життя саме заради майбутнього багатьох, а не свого особисто. Тобі в силу твого специфічного світосприйняття цього не зрозуміти, та не думай, що таких як ти багато. Є окремі придурки, у яких в голові руський мір, але їх дуууже мало. Візьми навіть для прикладу Церкву святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, її прихожани та настоятель своїми руками збирали допомогу нашим хлопцям в зону АТО, це при тому, що це церква МП.
Словом я впевнений, що 99% засуджують цей вандалізм, і я хотів би побачити як скотина, яка це зробила, подивилась би їм в очі.

"Специфічне світсприйняття" - айайай... Так хочеться образити? Ну це не страшно, в принципі.
Знову в тебе все шиворіт на виворіт. Причому допомога хлопцям АТО, і "небесна сотня" з "героями майдану"? Як це у тебе в голові повязується - загадка. "Люстрація" у тебе = "Гуманітарна допомога". АТО = Майдан. Звичайно, АТО стане Майданом в скорому часі, але до цього ще декілька місяців.
Ось тобі інфа з перших рук - 99% не то що засуджують, але навіть не здогадуються про цю подію. Ну не цікаво це нікому. От долар по 14 - це цікавить всіх. І молодих і старших. Коли я кажу про "1 з 10" - це не з газети чи "громадського тб", а з самої що не є живої роботи з людьми. З мешканцями Шепетівки, району. Це те, що вони говорять. Змісту обманювати тебе, чи когось іншого, у мене нема. Так, жаліють, що "дітей зек постріляв" . Таких уже все менше і менше - ще з 4 місяці назад все було геть по іншому. Зараз крім війни і зими людей мало що цікавить. Навіть найідеальніші ідеали. Але щоб з тих кого постріляли влаштовувати героїв - цього нема. А тим більш якогось розуміння "віддали життя за багатьох". Зазвичай говорять "якась та сотня". Ну то які тут можуть бути високі ідеали? За "руський мір" приблизно стільки ж людей трапляється, скільки й дійсно фанатів "революції гідності". Колєги розповідають, що і на сході схожа історія - дуже мала кількість людей дійсно цікавиться "руським міром", чи федералізацією, чи приєднанням до Росії. Тим не менш, тамошні патріоти, теж люблять писати про "99%".
Якщо тобі цікава МОЯ думка - я теж засуджую такий вчинок. Але думки наших людей це ніяк не змінить.
Ці користувачі подякували: maroshka

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 серп. 2014 16:29 #93238 від kolbasnik
засуджую цей вчинок. як і любий вандалізм. але я попереджав що таке станеться після того як леніна скинули. це ефект бумерангу.
зверніться до самооборони хай встановлять ліхтпрі біля дошок з камерами нічного стеження. але проти виродків вандалів навряд чи це допоможе....
Ці користувачі подякували: lamer85

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 серп. 2014 20:14 #93242 від Dj Os

"Специфічне світсприйняття" - айайай... Так хочеться образити?

Нічого мені не хочется, написав як бачу, вибач якщо образило, але написав як думаю.

Знову в тебе все шиворіт на виворіт. Причому допомога хлопцям АТО, і "небесна сотня" з "героями майдану"?

Ти бачу втратив хід думки, зараз розложу по поличкам. Розмалювали стенд де були лише жертви розстрілу на Майдані, перша частина посту не стосувалася жертв АТО.

Коли я кажу про "1 з 10" - це не з газети чи "громадського тб", а з самої що не є живої роботи з людьми.

Цікаві ти розмови ведеш з клієнтами, але все одно не повірю, що хоч якась людина підтримала б цей акт вандалізму. У випадку знесення Леніна думки різнились, а тут точно і безперечно все однозначно, придурків які це підтримують одиниці.
Стосовно другої частини посту, то я привів приклад, що не варто гребти всі церкви МП під одну гребінку.
А ось це все до купи ліпиш ти. Якщо ти не віриш, що саме твоя думка специфічна, то можу спеціально для тебе створити опитування і тоді побачиш хто х нас помиляється.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 серп. 2014 20:59 #93243 від Sposterigach
Ті "пересічні", яким пофіг на цей акт вандалізму, від того, кого тепер всі звуть "зеком", радо приймали гречку і локшину, хоча за часів зека-прем"єра з курсом валют теж були певні пробеми.
Як на мене, всі люди поділяються на дві частини: мислячі і "мислячі на карман". Останнім начхати на всілякі дошки незалежно від того, кому вони присвячені.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.155 секунд
0
репостів
0
репостів