"МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Більше
26 січ. 2014 15:10 - 26 січ. 2014 15:23 #89451 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
По-перше, ви дали оцінку людям, які підтримують ту чи іншу сторону - "ідіоти", "пришилабоняні".
І після цього пропонуєте це "серйозно сприйняти".

По-друге:
Пафос — риторична категорія, що відповідає стилю поведінки, манери або способу передавання відчуттів, які характеризуються емоційним піднесенням, натхненням.

Ваші дописи для мене саме і є сповнені "емоційною піднесеністю" - бо "ідіоти" і"пришилабоняні" мені важко трактувати іншими категоріями. Якщо я вас неправильно зрозумів - спробуйте пояснити.

Інший погляд на актуальні події
Останнє редагування: 26 січ. 2014 15:23 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 січ. 2014 15:31 #89452 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Green Lord пише: По-перше, ви дали оцінку людям, які підтримують ту чи іншу сторону - "ідіоти", "пришилабоняні".
І після цього пропонуєте це "серйозно сприйняти".

По-друге:
Пафос — риторична категорія, що відповідає стилю поведінки, манери або способу передавання відчуттів, які характеризуються емоційним піднесенням, натхненням.

Ваші дописи для певне саме і є сповнені "емоційною піднесеністю" - бо "ідіоти" і"пришилабоняні" мені важко трактувати іншими категоріями. Якщо я вас неправильно зрозумів - спробуйте пояснити.

Точно, "піднесення" :lol: Тільки не у мене, а у тих хто верещить по майданах (байдуже яких - "гєроям слава" чи "героям слава"). От їм пафосу точно не бракує, за вашим визначенням . А у мене пульс рівний і тиск у нормі. :P І ті слова які я пишу - не під впливом емоцій написані, це лиш констатація факту. Груба і цинічна - але так і є. Тим більше, що одні інших величають і не такими епітетами.
Є 2 групи людей, до жодної з яких я не належу, які одна одну обзивають "зрадниками", "ідіотами", "прєдатєлями" і т.д. Кількісно ці групи приблизно однакові. Проста арифметика мені підказує, що праві вони повинні бути теж приблизно в однаковій мірі (в межах статистичної помилки). Отже ідіоти і ті, і інші. Не Я їх так називаю - це ЇХНЯ самоназва. Якщо ЇМ так подобається - будь-ласка, нехай продовжують. Я уже писав - не проти законів революційної доби, і є, принаймні у Шепетівці, декілька місць куди я перший зайду на чолі підрозділу народного гніву. Тільки тоді не ображайтесь. Мені вже все одно. Але людей я все таки люблю - і шкода, що постраждають ті, хто на відміну від мене хоче (і має право!) спокійно жити, працювати, лікуватись, розважатись і т.п. А от ці, ще раз повторю - ідіоти (причому в клінічному значенні цього слова) - нажаль таких мук сумління не відчувають. ФГМ у термінальній стадії поділив їм світ остаточно на синє і біло-червоне.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 січ. 2014 15:44 #89453 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Є 2 групи людей, до жодної з яких я не належу, які одна одну обзивають "зрадниками", "ідіотами", "прєдатєлями" і т.д. Кількісно ці групи приблизно однакові.

Далі можете вже нічого не писати - бо реально в конфлікті задіяно не 2 угрупування, а мінімум 3 - влада, оппозиція, Правий сектор. В кожної з груп є свої прихильники, які не обов'язково поділяють методи тих, кому симпатизують. Є окрема група людей, які взгалі не беруть і не братимуть участь у конфлікті. Окрім того, є частина людей, які наразі стоять осторонь, і які зроблять свій вибір (наприклад, це армія, власники вогнепальної зброї).

І вся ця ваша пафосна "Проста арифметика", так би мовити, до дупи.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 січ. 2014 16:03 - 26 січ. 2014 16:07 #89454 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Green Lord пише:

Є 2 групи людей, до жодної з яких я не належу, які одна одну обзивають "зрадниками", "ідіотами", "прєдатєлями" і т.д. Кількісно ці групи приблизно однакові.

Далі можете вже нічого не писати - бо реально в конфлікті задіяно не 2 угрупування, а мінімум 3 - влада, оппозиція, Правий сектор. В кожної з груп є свої прихильники, які не обов'язково поділяють методи тих, кому симпатизують. Є окрема група людей, які взгалі не беруть і не братимуть участь у конфлікті. Окрім того, є частина людей, які наразі стоять осторонь, і які зроблять свій вибір (наприклад, це армія, власники вогнепальної зброї).

І вся ця ваша пафосна "Проста арифметика", так би мовити, до дупи.

Ну... Так - є і інші групи. Але я писав лише про дві. Т.зв "правий сектор" - така фабула, що аж смішно про це писати. Створені виключно для можливості дати "задню" "апазіції". Давайте про це поговоримо через недільку - і перевіримо, спрацювала "пафосна арифметика" чи ні. Подивимось - де буде "Правий сектор", влада, і "апазіція". Час всіх розсудить. А час - це, як відомо - гроші. А гроші мають властивість закінчуватись. Закінчуються вони і в західноукранського "паханату", і в східноукраїнського (у східняків більше - там 80% ВВП). Революцій без грошей же, як уже давно відомо - не буває. Sad, but true...
Останнє редагування: 26 січ. 2014 16:07 ким lamer85.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 січ. 2014 16:12 - 26 січ. 2014 16:15 #89455 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Правий сектор - це не фабула, наразі це рушійна сила. Каталізатор.

80% ВВП на сході - агітбрехня, яку активно користується ПР.

Рейтинг «регіонів- годувальників» України. На першому місці – Полтавщина.

За перше півріччя 2013 року Донецька область отримала з держбюджету на 9,2 млрд грн асигнувань, дотацій і субвенцій більше, ніж до нього повернула. Більше платежів з бюджету отримав тільки Київ – більше 11 млрд. У той же час Львівська область за півроку перерахувала до держбюджету на 356 млн грн більше, ніж з нього отримала.

Якщо порівнювати бюджетне сальдо в розрахунку на одну людину, то на одного донеччанина з держбюджету за шість місяців минулого року виділено 2126 грн. Натомість кожен львів’янин перерахував до центрального бюджету країни 140 грн.

За вирахуванням імпорту Україну, по суті, «годують» три області: Харківська, що видобуває нафту і газ, Дніпропетровська, де видобувається залізна руда, і особливо Полтавська, в якій розвинений видобуток усього переліченого. Вони забезпечують бюджет значними сумами рентних платежів та плати за користування надрами.

Крім цих трьох областей, «в плюс» в першому півріччі працювали також Сумська, Черкаська та Львівська області. У Рівненській доходи і витрати практично рівні.

Між тим видобуток вугілля на Донбасі прибутку державі не приносить. Навпаки, держава щорічно витрачає по 12-14 млрд грн. на підтримку вугільників, переважно компенсуючи різницю між ціною реалізації вугілля та його собівартістю. Вугільні дотації становлять приблизно 30% всіх надходжень з держбюджету в Донецьку і Луганську області.

Однак ці регіони залишаються дотаційними і без цього. Останнім часом сюди спрямовують величезні інвестиції на різні «проекти державного значення» на кшталт будівництва доріг. Крім того, місцевим підприємцям активно відшкодовують ПДВ. За півроку – з Донецької області до держбюджету надійшло 6,7 млрд грн. ПДВ, а відшкодовано було 8,7 млрд грн. Це абсолютний рекорд для всіх регіонів.

Джерело

Агітпропаганда
Останнє редагування: 26 січ. 2014 16:15 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 січ. 2014 16:27 #89456 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Ви можете привести скільки завгодно тексту, але коли я їду на Схід - скрізь стирчать труби заводів з який курить дим. Їду на Захід - одні смереки. Звичайно і там є покинути містечка, як у нас покинуті села, але все ж - різниця ДУЖЕ велика. І по рівню зарплат - різниця майже у 2 рази. Не в нашу користь. Це не з газети вирізка - це те що я бачу на власні очі. А своїм очам я звик вірити. Ну і власне, найбагатший олігарх у нас хто? Нагадати?
Правий сектор - ну можливо і самостійна сила. Не зовсім я впевнений у своїх висновках стосовно цього "новоутворення" (знову ж таки - в медичному сенсі слова). Проте його задавлять. І якщо це не філіал "апазіції" - то саме вона і буде перша хто це зробить. Бо він, по-суті, перехопив контроль над "майданом", який так хотіли осідлати "апазіціонєри". Підтримки Заходу (Європа,США) "Правий сектор" не має, на відміну від "апазіції". Тому заглохне досить швидко.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 січ. 2014 16:44 - 26 січ. 2014 17:06 #89457 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Те, що бачите ви особисто, і те як воно є насправді, як кажуть в Одесі "две большие разницы".
Ви хочете порівняти сільскогосподарську частину з індустріальною візуально. А те що видобуток вугілля на Донеччині збитковий, "димом з труб" не компенсується. Показовість роботи не гарантує заробітку.

Про рівень зарплат також абсурд - головне не скільки отримуєш, а скільки на ці гроші можеш придбати. І ось ця різниця в "2 рази" сильно нівелюється цінами на місцях. А якщо ще сюди додати екологію і шкідливість виробництва - то ця прибавка "за врєдность" перестає втрачати привабливість.

Останнє редагування: 26 січ. 2014 17:06 ким Green Lord.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 січ. 2014 16:56 #89458 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Green Lord пише: Те, що бачите ви особисто, і те як воно є насправді, як кажуть в Одесі "две большие разницы".
Ви хочете порівняти сільскогосподарську частину з індустріальною візуально. А те що видобуток вугілля на Донеччині збитковий, "димом з труб" не компенсується. Показовість роботи не гарантує заробітку.

Розумієте, в мене там родичі по-батьковій, і маминій лінії живуть - тому знаю про що кажу. І під "схід" я розумію не Донецьку область, а всю правобережну Україну. Не все там таке "збиткове". І доречі - далеко не всі там за Яника, чи ПР. От недавно приїждав дядько, якраз у розпал майдану - кляв Яника на чому світ стоїть, бо затримують зарплату. Але - живе в маленькому містечку, ще менше за Шепетівку - і там працюють ВСІ підприємства. А у нас - не працює ЖОДНЕ. От і все. Не сприймайте це як "схід ліпший за захід". Ну просто так є. Ми, з нашим аграрним фондом теж не пальцем роблені - це правда. Але у нас дуже багато залежить від зовнішніх факторів. В індустріальних районах з цим стабільніше. І олігархам нашим нема де розвернутись - металолом у них забрали риги - от і майданити пішли. Абідна стало.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 січ. 2014 17:27 - 26 січ. 2014 17:28 #89459 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Розумієте, в мене там родичі по-батьковій, і маминій лінії живуть - тому знаю про що кажу. І під "схід" я розумію не Донецьку область, а всю правобережну Україну. Не все там таке "збиткове". І доречі - далеко не всі там за Яника, чи ПР.

Обережніше з географію, бо Правобережна Україна - це з Заходу до Дніпра.

Ви знову масштабуєте з малого на велике. Порівняйте не щось там з шось тут, а щось більш об'єктивно. Різні умови роботи підприємств означає різницю їх перспектив. "Комуніст" був київським філіалом, працював на оборонну промисловість СРСР. Потім став самостійним елементом і недолугість керівництвав його знищила. Артбаза працює лише тоді, коли є замовлення на ремонт чи модифікацію. Самі вони нічого не виробляють. І т.д.

Ось вам два відео. Не нових. Якщо для підготовки революції тра лише гроші і купка негідників, варто підрахувати час на організацію і бюджет такого сценарію. І озвучити цифри. Інакше - я знов скажу: "Пафос" :whistle:

Останнє редагування: 26 січ. 2014 17:28 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 січ. 2014 17:45 #89460 від login_r
Відповідь від login_r у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Ці користувачі подякували: Dj Os, LuK, Dentist, T-S, lamer85

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.259 секунд
0
репостів
0
репостів