"МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 січ. 2014 12:18 #89441 від LuK
Відповідь від LuK у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
:lol: Дед трошки заговорився і здається спочатку хотів сказати Тягнибока :lol: :lol: :lol:
artem то не екстреміст.то непоганий піаніст.І люди з музичною освітою не є екстремістами як правило , в них стан душі зовсім інший.
В бідолаги бачу пальці мерзнуть,але лабає нормально.
Для тих кому музика сподобалась - це Ludovico Einaudi - Nuvole Bianche.
Правда пацан на відео почав з середини грати
Ці користувачі подякували: artem

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 січ. 2014 13:24 #89442 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

artem пише: lamer85 не опускайся до уровня ёмигранта,твои посты чем дальше тем бредовее

Це ж чим? :huh: Я перейнявся, загорівся, побачив віче (хоча за масштабами, його правильно б назвати "вічко" чи "вічкО" :lol: ) - хочу перемін. Вам мона, а мені нізя? :unsure:
І чого ви до Емігранта докопались? Чи всі повинні з піною біля рота кричати "Юлі волю" (бо заради неї ця вся клоунада і влаштована - подивіться чий портрет в центрі "майдану", і про шо пише її кишеньковий політолог Карасьов)? У людей що - інших інтересів нема? Сторонньому спостерігачу, який, вибачте, ложить на політику - видно, що все білими ж нитками шито. "Розборка" олігархічних кланів. І все шо залишається - це хіба "погнати" з цього балагану.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 січ. 2014 13:27 - 26 січ. 2014 13:37 #89443 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Dentist пише: Лямер, ти ж казава не будеш нічого писати, вже й дотримуватись обіцянки не навчився?

Казава, казава... :) Моя обіцяти мовчати, поки диктатора не знімати. А вже "апазіція" казава, шо Яника не диктатора більше. Переговора вести, шмурдяк пити. ;)
Останнє редагування: 26 січ. 2014 13:37 ким lamer85.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 січ. 2014 13:40 #89444 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Тебе запрошували попити шмурдячку, валяй тему за Чатовку, то всі разом посидимо, не пиши поки в цій темі, ну доки Яника не скинуть.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • artem
  • artem аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
26 січ. 2014 13:44 #89445 від artem
Відповідь від artem у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
жесть,янык решил законно ввести бандюганов в киев

Ці користувачі подякували: LuK, lamer85

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 січ. 2014 14:05 - 26 січ. 2014 14:18 #89446 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Dentist пише: Тебе запрошували попити шмурдячку, валяй тему за Чатовку, то всі разом посидимо, не пиши поки в цій темі, ну доки Яника не скинуть.

Цензура? :blink: А де ж "свобода слова"? Айайай... Все Яценюку розкажу на фейсі. Хано він стане премєром - він тут вам всім за мене атамстіт. :angry:
Останнє редагування: 26 січ. 2014 14:18 ким lamer85.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 січ. 2014 14:18 #89447 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

artem пише: жесть,янык решил законно ввести бандюганов в киев

Жилін, звичайно, клоун, шось типу Ляшка, тіки з другого боку. Але, нажаль, багато у чому правий. Прибрехав трохи і пересолив - без цього агітація не робиться, але шось воно є. Дуже шкода, що знайдуться ідіоти які підуть за "Оплотом", як знайшлись ідіоти, які пішли за "Правим центром aka Майданом".
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 січ. 2014 14:25 #89448 від LuK
Відповідь від LuK у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
в одному він правий,це вже не революція.це вже війна!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 січ. 2014 14:29 - 26 січ. 2014 15:03 #89449 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

lamer85 пише: Жилін, звичайно, клоун, шось типу Ляшка, тіки з другого боку. Але, нажаль, багато у чому правий. Прибрехав трохи і пересолив - без цього агітація не робиться, але шось воно є. Дуже шкода, що знайдуться ідіоти які підуть за "Оплотом", як знайшлись ідіоти, які пішли за "Правим центром aka Майданом".

Ну так, як завжди пафос - найкращий аргумент. Спробуйте детально обгрунтувати все те, що ви тут написали - тоді є зміст писати подібне. А інакше ви виглядаєте тим самим клоуном, тільки місцевим.

Бо фразу "багато у чому правий. Прибрехав трохи і пересолив" ну ніяк серйозно сприйняти не можу. Ось щось аналогічне - "Я живу за заповідями, але трохи краду". Перемішавши правду з брехнею правду не отримати.

А тепер трошки про Харків:
Обращение ХАРЬКОВЧАН к евгению жилину лидеру клуба "оплот"

Клуб "оплот" активно використовує георгієвську стрічку. Ознайомтесь з думкою інших людей .

Губернатор Добкін працює:

LuK пише: в одному він правий,це вже не революція.це вже війна!

РЕВОЛЮЦІЯ, ї, жін.
1. Докорінний переворот у житті суспільства, який призводить до ліквідації віджилого суспільного ладу і утвердження нового, прогресивного.
2. Переворот у якій-небудь галузі, що призводить до докорінного перетворення, удосконалення чого-небудь.

ВІЙНА, и, жін.
1. Організована збройна боротьба між державами, суспільними класами тощо.
2. перен. Стан ворожнечі між ким-небудь; суперечка, сварка з кимсь; боротьба.
Останнє редагування: 26 січ. 2014 15:03 ким Green Lord.
Ці користувачі подякували: Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 січ. 2014 15:01 #89450 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Green Lord пише: Ну так, як завжди пафос - найкращий аргумент. Спробуйте детально обгрунтувати все те, що ви тут написали - тоді є зміст писати подібне. А інакше ви виглядаєте тим самим клоуном, тільки місцевим.
Бо фразу "багато у чому правий. Прибрехав трохи і пересолив" ну ніяк серйозно сприйняти не можу.
Клуб "оплот" активно використовує георгієвську стрічку. Ознайомтесь з думкою інших людей :

Пафос??? :blink: Ви значення цього слова знаєте? До чого ви це тут приплели?
Обгрунтувати? Що саме? Точніше формулюйте свої "вимоги" - а то ви як "апазіція" - зроби то, сам не знаю шо.
Не можете серйозно сприйняти - а ви зробіть зусилля. Це корисно для мозку. ;)
А те що використовує георгієвську стрічку - ну так я ж написав - клоун :silly: . А вони люблять стрічки, бантики, кульки, прапорці. Он подивіться на головну площу країни - прямо манеж цирку, так усе розцяцковано. Ці такі ж пришилабоняні - тіки з другої сторони.
А Харків взагалі цікаве місто. А ще цікавіші його люди, які здогадались Кернеса обрати "сматрящім". Думка таких "просвітлених" особистостей - це перше що мене цікавить. :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.178 секунд
0
репостів
0
репостів