"МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 січ. 2014 21:34 #89301 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Dentist пише: Крім оподаткування, є ще побори, може вже стикався з санстанцією і так далі.
Час покаже, може і не треба буде нам чекати 13 місяців.

Знову ця амнезія... Санстанція (до мене вони не доколупуются), пожежники і т.п. - беруть ще з царських часів. Цього не зміниш заміною яників, які б прапори у них не були. І Європа цього не змінить - розміри корупційного обороту у ЄС вимірються трильйонами євро. У такій системі речей ми вже живемо. Можна з цим боротись - але лиш почавши з себе. У нас же чиновникам взяток навіть не треба просити - самі несуть! Бо кожен хоче бути самим "хитро...сдєланим".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 січ. 2014 21:40 #89302 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

artem пише: lamer85загнала методом подкупа и шантажа на митинг людей,то я бы в щитанные минуты поменял бы своё мнение об этих политиканах

Раджу зробити це якнайшвидше - це дуже гарний індикатор розвитку особистості - коли людина не привязана до політичних течій, національний лозунгів, країн, батьківщин і т.д. Це гарні інструменти маніпуляції - згоден. Люди на це найкраще ведуться. "Ми - вони", "Чорне - біле", "Українці - Кацапи", "Схід - Захід". Майже двійковий код. Як в калькуляторі. Про підкуп (не знаю про твоїх улюбленців чи ні) - почитай мою замітку "Ціна свободи" - абсолютно правдива історія що сталась декілька днів назад зі мною.
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 січ. 2014 21:53 #89303 від LuK
Відповідь від LuK у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

lamer85 пише: А гроші з мене збриють при будь-якій владі. "Оподаткування" називається. Чули про таку штуку?

угу)
Одна з ознак держави і права, що відрізняють їх від влади та норм первісного суспільства - наявність офіційної податкової системи.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 січ. 2014 22:47 - 21 січ. 2014 22:51 #89304 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

LuK пише: да

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ржунимагу з вас ребятки))
Вони надумали грати в шахи з наперсточниками)) За ці 4 роки не побачили з ким маєте справу? Мені здається що просто не хочете бачити

Люди, що засуджують бунт зараз, хочуть здатись "бивалимі", "прагматичними", "такими, що знають яке життя". А насправді такий самий тупий електорат Януковича, як і тітушки з данєцкими бабулями

Останнє редагування: 21 січ. 2014 22:51 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 січ. 2014 23:34 #89305 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Dj Os пише:

LuK пише: да

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ржунимагу з вас ребятки))
Вони надумали грати в шахи з наперсточниками)) За ці 4 роки не побачили з ким маєте справу? Мені здається що просто не хочете бачити

Люди, що засуджують бунт зараз, хочуть здатись "бивалимі", "прагматичними", "такими, що знають яке життя". А насправді такий самий тупий електорат Януковича, як і тітушки з данєцкими бабулями

Ося, я ж тебе уже запитував - що пропонуєш? Їхати палити ВР зі мною ти не захотів. Стриляти Яника теж. Ну то що? Так, ми всі знаємо що Янукович бандит, зек і т.д. НУ І??? Що далі? Що з ними зробити? Якщо б сталося наймовірне, і цю владу вдалося б повалити насильницьким способом - в нашу сторону б жодна європейська країна навіть би не плюнула. А от Росія тут була б через 5 хвилин. Про Чечню чув? Тобі хочеться і тут такого, чи що? Щоб поставили "кадирова" який би "навів порядок" за нафтодолари? Може все ж краще піти нормальним шляхом - як у всіх цивілізованих країнах? А не збирати чуть-шо майдани?
І з чого ти взяв що тут чийсь електорат? І що він обовязково тупий? Електорат приймає участь у виборах. Я у них участі не приймаю. Чогось думаю - не я один. І як сторонньому спостерігачеві (навіть безсторонньому - бо немаю нічого проти Яника, чи його опонентів - люди як люди) - мені очевидно, що ЦЯ каденція влади нічим не гірша від попередньої. А Європа навіть вважає, що набагато краща - бо саме Янику рік назад запропонувала угоду про асоціацію. При Кравчуку, Кучмі, і Ющенку - ніхто про те навіть не заїкався. От і думай. Можеш мати свій погляд (і дуже добре), можеш розділити погляд Європи, можеш мій. Але ради Бога - не стався так до людей - "тупі, бидло" - ну не гарно так.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
22 січ. 2014 00:30 #89306 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Слухай, а ви зараз не так ставитесь?
А те шо ти не ходиш на вибори ще раз доводить, який ти "свідомий громадянин". Якщо за Яника то йди в маріїнку, якшо проти то йди на майдан, а якшо тобі пофіг, то краще мовчи і не вчи інших.
Ці користувачі подякували: KrOt

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 січ. 2014 00:43 - 22 січ. 2014 00:48 #89307 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

ЦЯ каденція влади нічим не гірша від попередньої

+

А от Росія тут була б через 5 хвилин. Про Чечню чув? Тобі хочеться і тут такого, чи що? Щоб поставили "кадирова" який би "навів порядок" за нафтодолари? Може все ж краще піти нормальним шляхом - як у всіх цивілізованих країнах? А не збирати чуть-шо майдани?


Цікава позиція, от тільки маю декілька зауважень:

- На даний момент в Києві чомусь масово не поділяють вашу оцінку теперішньої "влади". Видно за "паперєдніків" вам було не краще.

- "Нормальним шляхом" ми насолоджувались майже 2 місяці, і певно ще б 2 роки продовження нічого не змінило. Ми НЕ в цівілізованій країні, щоб нормальні шляхи були результативні.

- Чечня - частина Росії, тоді як Україна - окрема держава. Зараз в Росії своїх проблем вистачає, одна з яких - забезпечення охорони олімпіади, на яку мобілізовано не тільки правоохоронні органи, але й армія. Якщо Росія введе свої війська в Україну - це означає фактичне оголошення війни Росії своїм геополітичним супротивникам.

І наостанок - ви знайомі з діяльністю Правого сектору того ж майдану? Бо ваші судження більш схожі на оцінку діяльності поміркованої маси мітингувальників.


Вибачте за картинку не в тему - не стримався.
Останнє редагування: 22 січ. 2014 00:48 ким Green Lord.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 січ. 2014 10:42 - 22 січ. 2014 10:53 #89308 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
Ось і дочекались - День Соборності і перші загиблі...


Вірменин з Дніпроперовська Сергій Нігоян вийшов на Майдан захищати Україну. Сьогодні його вбили на Грушевського... Кульові ураження в голову та шию... Вічна пам'ять...
Сергій декламує "Кавказ" Шевченка:


Байдужість - це також злочин.
Останнє редагування: 22 січ. 2014 10:53 ким Green Lord.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 січ. 2014 10:58 #89309 від Ёмигрант
Відповідь від Ёмигрант у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"
kp.ua/daily/220114/434458/ - градус неадеквата возрастает
Про "снайпера с неизвестными пулями" - доставляет :lol:
Шепетоква - вперде!!!
Ці користувачі подякували: lamer85

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • lamer85
  • lamer85 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 січ. 2014 13:28 #89310 від lamer85
Відповідь від lamer85 у темі "МИ - ЗА ЄВРОІНТЕГРАЦІЮ!"

Ёмигрант пише: kp.ua/daily/220114/434458/ - градус неадеквата возрастает
Про "снайпера с неизвестными пулями" - доставляет :lol:


Шепетоква - вперде!!!

Ну відтепер кожен бомж, що загнеться від перебору горілки "для сугреву" (бо ж похолодало) - буде "жертвою злочинної влади".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.197 секунд
0
репостів
0
репостів