Народ - носій влади?

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 серп. 2011 08:23 #69155 від Alois
Відповідь від Alois у темі Відповідь: Народ - носій влади?

cehuen;69150 пише: Сесія яка відбудеться 10.08.2011 стане останньою, на яку зможуть вільно прийти громадяни. На цю сесію міським головою винесено проект рішення ( доповнення до регламенту міської ради )про те, що на на сесії міської ради можуть бути присутні громадяни, які подали письмову заяву через секретаріат. Думаю всім зрозуміло, що це значить ........Будь яку заяву можна задовільнити або ні , а також тривалий час розглядати щоб вийшов термін актуальності. Також небажаних спостерігачів відтепер будуть відслідковувати і "пресувати"....

І я не здивуюся, якщо депутатська промерська більшість (червоні директриси і бики з пилорами) за такий проект проголосують.

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 серп. 2011 07:27 #69232 від Alois
Відповідь від Alois у темі Відповідь: Народ - носій влади?
Відповідно до статті 46 п. 16 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сесії ради проводяться гласно. Регламент не може суперечити закону, тому таке рішення можна опротестувати через прокуратуру. Думаю, що "Свобода" чи "Батьківщина" так і зро6лять...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 серп. 2011 08:09 #69290 від cehuen
Відповідь від cehuen у темі Відповідь: Народ - носій влади?

Alois;69232 пише: Відповідно до статті 46 п. 16 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", сесії ради проводяться гласно. Регламент не може суперечити закону, тому таке рішення можна опротестувати через прокуратуру. Думаю, що "Свобода" чи "Батьківщина" так і зро6лять...

Ага, прокурор звичайно підтримає, особливо після того , як мер виділив на центральній вулиці йому землю під особистий гаражний кооператив)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
06 серп. 2011 09:07 #69294 від odin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.165 секунд
0
репостів
0
репостів