Кучмі знайшли роботу в Шепетівці. Звільнення.

  • korolyek
  • korolyek аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
08 лип. 2011 09:02 #68196 від korolyek

Эвген;68182 пише: Так проінформуйте всіх чи вам це ні до чого ??? Представник влади тут ?

Можу сказати тільки стосовно організації роботи в друкарні. Газета дійсно арендує приміщення, причому конкурс, який, доречі, проводив міськвиконком, виграла справедливо і за аренду сплачує зовсім "не копійки", а чималу суму."Наскільки мені розсказували, газета орендує там чи одну чи дві кімнати, а працюють вони в усій друкарні. Не дивно, що друкарня збиткова." - це взагалі маразм! Яким це чином працівники газети заважають роботі брукарні??!!За верстку, газета також оплачує роботу друкарні (дизайн, набір, друк...) Доречі - фотограф це працівник редакції.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 лип. 2011 13:31 #68208 від Эвген
Ось це слово "можу сказати"
це як ???? те що хочу сказати? чи те що потрібно ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ogv
  • ogv аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
08 лип. 2011 15:10 #68218 від ogv
таки-так, широка наша ментальність - чим гірше сусіду, тим краще мені. вражає, що основна тема повідомлень - так йому (директору треба).я не хочу торкатися особистостей, оскільки це субєктивні враження. і думаю в таких питаннях ми в першу чергу повинні зважати на законність дій нашої влади. адже, сьогодні влада пресанула Зіновія (ми всі зловтішаємося), завтра наїхала на Іванова і знову ж ми хором - так йому і треба. а після завтра влада наїде на тебе, чи на мене. і що, хтось скаже так мені і треба. не думаю. почне шукати підтримки в інших. і що? А натовп скаже так тобі і треба.в цій ситуації на себе звертає увагу грубе порушення норм діючого законодавства (в першу чергу про працю) зі сторони міської влади.і власне на цю тему варто було би більше реагувати, адже де гарантія, що чиновники на таких простих рішеннях не тримають страшну хворобу вседозволеності. і тоді буде набагато важче ставити ї на місце

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лип. 2011 17:03 #68223 від kredit

Alois;68145 пише: Уявляю собі, який у цього юриста буде син. Жириновський умре...

син за батька не відповідає.
Додано о 16:03
Попереднє повідомлення було написане в 15:59
Микола Дячук так кричав, що здається це його звільняють, а З. Фрейліхман був таким спокійним що ніби це і не його звільняють, а Миколу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 лип. 2011 17:17 #68225 від enemy666
Миколка працює на публіку........ Показуха нікому не потрібна.а щодо юриста в його випадку було краще промовчати, адже я дивлюсь по собі, якби до мене так нагла звертались, я би врізав...і пох що він там депутат, як у відео, який БАгаТО зробив для Шепетівки....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • prog
  • prog аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
08 лип. 2011 17:24 #68227 від prog

ogv;68218 пише: а після завтра влада наїде на тебе, чи на мене. і що, хтось скаже так мені і треба. не думаю. почне шукати підтримки в інших. і що? А натовп скаже так тобі і треба.

Дуже добре сказано.Я особисто не знаю цю людину, тому не можу сказати хто прав, але за дотриманням закону повинні слідкувати всі. В іншому разі не залишиться нікого, щоб захистили тебе.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • igga
  • igga аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
08 лип. 2011 17:40 #68229 від igga

kredit;68223 пише: Микола Дячук так кричав, що здається це його звільняють, а З. Фрейліхман був таким спокійним що ніби це і не його звільняють, а Миколу.

Дячука особисто ніколи не бачив, але розповідали про нього щось у цьому дусі, що тільки руками махати і вміє.Там у "Сварога" землі орендовані з Чернівецькій області, якийсь конфлікт був з селянами, так Коля там ледь не з бейсбольною бітою їздив на розборки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лип. 2011 18:17 #68235 від kredit
А ви помітили з ким Микола поздоровкався в вестибюлі друкарні і хто так пильно слідкував за цим всім дійством ?Людина в білому світері та бейзболкою .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 лип. 2011 20:38 #68243 від Эвген

enemy666;68225 пише: Миколка працює на публіку........ Показуха нікому не потрібна.а щодо юриста в його випадку було краще промовчати, адже я дивлюсь по собі, якби до мене так нагла звертались, я би врізав...і пох що він там депутат, як у відео, який БАгаТО зробив для Шепетівки....

Юрист насамперед повинен бути юристом, а не тряпкою ..... якою він себе і показав !!! Він 2 слова не міг до купи звязати !!! Я сумніваюсь що він взагалі українську мову знає!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 лип. 2011 08:57 #68254 від Alois
Кажуть, що на позавчорашній сесії юриста попросили зачитати статтю закону, на підставі якої звільнили Фрейліхмана. Він почав читати всі пункти (хвилин п'ять) у тому числі й валютні махінації... Йому кажуть: "Назвіть конкретний пункт, за яким звільнили людину в конкретному випадку". Юрист опустив папірця і більше нічого не міг сказати лиш винувато дивився на Сірожу Гантонюка. Проффесіонали нах...
Додано о 08:57
Попереднє повідомлення було написане в 08:51
До речі, на сесії склалася дивна ситуація - "Свобода" захищає голову єврейської громади від незаконного звільнення мером, що належить до тієї політичної сили, яка найбільше гавкає звинувачуючи "Свободу" в антисемітизмі, ксенофобії та фашизмі...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.169 секунд
0
репостів
0
репостів