Лікар незаконно торгував психотропними ліками

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 черв. 2011 18:42 #67845 від admin

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 черв. 2011 20:55 #67847 від LuK

Admin;67845 пише: Наразі лікар перебуває під вартою. Проти нього порушено кримінальну справу.

здається станом на сьогоднішній день лікаря випущено на підписку про невиїзд

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 черв. 2011 22:41 #67849 від kredit
Хто знає , що за лікар ? Місто повинно знати своїх "героїв" ...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 черв. 2011 22:46 #67850 від LuK
то не герой.то жертва. у місті головні постачальники наркоти - це цигани.а ви чули щоб хоть одного з них зловили на гарячому чи закрили?хотя там обіги набагато більші... а тут бідний лікар вирішив підзаробити. і мільйонів він на цьому не заробив. 200 грн.- смішна сума. я його не захищаю .просто співчуваю йому та коллегам. уявляю як зараз будуть трусити всю лікарню..... циган би краще потрусили.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • kredit
  • kredit аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 черв. 2011 23:29 #67853 від kredit
Нічого собі жертва , нічого собі вирішив заробити 200 грн. - мабуть це було вже на потоці поставлено, а ще клятву Гіпократа давав ((( . Мало тих поборів що існують - то ще і наркотиками приторговує.На рахунок циганів - то їх також судять і ловлять

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 черв. 2011 23:44 #67854 від T-S
Дійсно обсяг не той, щоб 10 років з конфіскацією майна давати...Та й препарат не той.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 черв. 2011 22:18 #67859 від Alois

kredit;67849 пише: Хто знає , що за лікар ? Місто повинно знати своїх "героїв" ...

Лікар хороший, але закон є закон...
Додано о 22:18
Попереднє повідомлення було написане в 22:14

LuK;67850 пише: то не герой.то жертва. у місті головні постачальники наркоти - це цигани.а ви чули щоб хоть одного з них зловили на гарячому чи закрили?хотя там обіги набагато більші... а тут бідний лікар вирішив підзаробити. і мільйонів він на цьому не заробив. 200 грн.- смішна сума. я його не захищаю .просто співчуваю йому та коллегам. уявляю як зараз будуть трусити всю лікарню..... циган би краще потрусили.

Навіть Адольфу Алоїзовичу не дали "розібратися" з циганами...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 черв. 2011 07:59 #67861 від KrOt
на скільки я володію інформацією,той лікар,кращий у тій сфері де він працював,і спас не одну людину,в мого товариша дитину витянув з тяжкого стану,просто він є жертвою сьогодення,якщо у нього була зарплатня як у медиків за кордоном,повірьте він би тим не займався,але все таки чорт його звабив,но я не рахую що потрібно давати 10 років,це моя думка

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 черв. 2011 08:40 #67862 від Alois
Років 20 тому сібазон можна було придбати в аптеці навіть без рецепта, коноплі та мак росли на кожному городі, а тепер до наркотичних засобів віднесли навіть кучеряву петрушку і марганцівку не купиш...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 лип. 2011 14:39 #68117 від molotovana

Admin;67845 пише: Лишаємо тут ваші відгуки стосовно матеріалу: Лікар незаконно торгував психотропними ліками

Він врятував мою дитину. а його судять за двісті гривень!!! Як же ті діти та люди, яких він рятував 30 років? В Шепетівці таких лікарів більше немає.
Додано о 14:39
Попереднє повідомлення було написане в 14:37
Він врятував мою дитину. а його судять за двісті гривень!!! Як же ті діти та люди, яких він рятував 30 років? В Шепетівці таких лікарів більше немає.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.144 секунд
0
репостів
0
репостів