Лікар незаконно торгував психотропними ліками

  • igga
  • igga аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
05 лип. 2011 16:44 #68120 від igga

molotovana;68117 пише: Він врятував мою дитину. а його судять за двісті гривень!!! Як же ті діти та люди, яких він рятував 30 років? В Шепетівці таких лікарів більше немає.

Вашу він врятував, а чиюсь наркотиками вбив.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Ann
  • Ann аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
06 лип. 2011 16:48 #68165 від Ann
Я просто не можу в це повірити, що його будуть судити за 200 гривень. Я вважаю, що його просто хтось підставив, тому що до нього йшло багато людей і багато хто йому заздрив з лікарів. Лише на моїх очах він врятував грудну дитину, яка захлибнулась молоком і вже майже не дихала... І скільки було таких випадків, коли він рятував життя. Це просто абсурд, таких людей і так мало в країні, які не гублять, а дійсно допомагають людям. Різні наркомани, яких дійсно судити потрібно, то вони на волі гуляють. А лікаря із таким стажом і лише позитивними відгуками про ньго судити мають... Де справедливість?????

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 лип. 2011 17:20 #68166 від jaruto
а ви на суд підітьможе поможечим більше-тим краще

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 лип. 2011 18:23 #68168 від 0962135646
Особисто я хочу висловити свою думку і сказати , що це лікар з великої літери! Він неоднаразово лікував мене і мою родину, за що я йому безмірно вдячна, тому що в будь яку хвилину чи то дня чи ночі - він завжди допоможе. Неприємності трапляються з усіма , хто в житті не робить помилок , але я думаю що суд виправдає його , адже таких справжніх лікарів можна перелічити на пальцях, особливо в нас Шепетівці. Ми з Вами ... Сімя Тимощуків

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 лип. 2011 13:22 #68183 від molotovana
Щодо суду - головне напишіть коли. Я піду. Подяку Лікарю я написала. якщо потрібно буду стояти з плакатом на його захист.
Додано о 13:22
Попереднє повідомлення було написане в 12:24

igga;68120 пише: Вашу він врятував, а чиюсь наркотиками вбив.

Один рецепт на товар, який колись був у вільному обігу (і тоді це наших дітей не вбивало!!!) це ще не злочин. А врятував цей Лікар не лише мою дитину, а й сотні інших. Ця вся ситуація це просто добре задумана провокація, тому що він дуже комусь заважає.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 лип. 2011 15:51 #68188 від Alois
Треба ще розібратися - може той препарат тому конкретному хворому був показаний для лікування. Первинним є допомогти хворому, а законно чи ні - то справа десята. Чи може я щось не так пойняв? Поясніть мені - людині, далекій від медицини.

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ZERO
  • ZERO аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
07 лип. 2011 18:33 #68191 від ZERO
дійсно ,треба розібратися спочатку що до чого .І не спішити з людини робити наркоділера. Я думаю що щось тут не чисто .Чуйка підсказує що хочуть звільнити цього врача який якоби продавав цей припарат Сибазон без рецепта . СИБАЗОН -показання(Гострі тривожно-фобічні і тривожно-депресивні стани, у тому числі алкогольні психози з явищами абстиненції; делірій; епилептичний статус, м'язові спазми при нейродегенеративних захворюваннях, у тому числі при травмах хребта, люмбаго, шийному радикуліті) ________ так ось , коли людина хвора і в неї починаються ці депресивні стани чи психози то ти фіг переконаєш цю хвору людину що треба сходити в поліклініку до врача щоб він оглянув і виписав рецепт щоб отримати цей Сибазон...добре коли під рукою є хоча би пару ампул цього припарату , щоб можна було вколоти на ніч щоб хвора людина поспала __ після сну зовсім інша мова з хворим __отоді вже коли депресняк від безсооння проходить ,то хвора людина погоджується піти на прийом до врача ,щоб виписати по рецепту препарат . Так от що я думаю , можуть звільнити і посадити людину яка продала комусь там хто мав потребу в тих ліках дійсно , а поставити таку людину на ту посаду яка дійсно буде продавати той препарат наркоманам і нехєрово на тому зароБЛЯти !!! як вам така думка ??

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лип. 2011 12:17 #68205 від Alois
Знайомий лікар розповідав, що коли служив у армії фельдшером, тримав на столі чашку Петрі (таке скляне блюдечко), наповнене таблетками промедолу, які він давав солдатам від головного болю. Хтось із форумчан приймає промедол "від голови"?...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 лип. 2011 23:35 #68492 від T-S

LuK;67850 пише: циган би краще потрусили.

Вони, здається, також причетні до цієї справи.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 лип. 2011 07:55 #68497 від LuK
знаю) їм і продали той клятий сибазон...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.141 секунд
0
репостів
0
репостів