Вантажівка збила дівчинку

Більше
06 квіт. 2011 23:38 #64039 від Шепетівчанин
Вчора стояв на зупинці біля магазину "Дружба", так там на перерві діти бігають через дорогу так що аж за серце хапаєшся і інколи навіть не через перехід.Після цього відео реально страшно за них.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 квіт. 2011 09:55 - 07 квіт. 2011 10:20 #64059 від Vent
От: MrOcheVidecc | Дата создания: 06.04.2011 Похоже что водитель даже не понял что произошло, услышав удар остановился метров за 100..150 поняв таки что случилось.На видео (оригинале) чётко видно что, девочка пыталась приостановиться, упёрлась руками в дверь, но выступающий бок кузова сделал своё чёрное дело! Чем думают производители таких грузовиков, с выступающим кузовом? И всё могло быть гораздо хуже еслиб девочка не попыталась остановиться а бежелаб дальше. попробуйте прокрутить покадрово и всё будет видно Більш якісне і різане (трохи більш видно) відео зі звуком з місця пригоди.
Додано о 08:55
Попереднє повідомлення було написане в 08:52
Я ПРИДУМАВ ШО ТРЕБА ЗРОБИТИ АБИ УНИКНУТИ ТАКИХ СИТУАЦІЙ!!!!Зранку Як завжди до мене дійшло саме просте та геніальне рішення, Я згадав одну східну країну де мені довелось мешкати певний час. Там усі без винятку УСІ!!! переходи обладнанні "Лежачим поліцейскім" це такий виступ до подоби Як напроти технікуму та медичного на переході. Тількі цей простий прситрій змусить водії всіх галмувати швидкість вдвічі щоб проїхати порожній перехід! и окраска супер заметная, по неволе нога на тормоз надавит !

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 квіт. 2011 10:12 - 07 квіт. 2011 10:16 #64061 від praporschik
і до чого ця "народна творчість"? вже виправлено.
Додано о 10:01
Попереднє повідомлення було написане в 09:57
звіт начальника даі
Додано о 10:07
Попереднє повідомлення було написане в 10:01
вчора дружина була на загальношкільних батьківських зборах у 2 школі.батьки збирають підписи про всановлення "лежачих поліцейських" вмежах відрізку дороги.так озвучили відповідь "з верхів" що на таке діло немає коштів.
Додано о 10:12
Попереднє повідомлення було написане в 10:07
а водій таки зупинився на мосту.ніхто нікуди не зникав.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 квіт. 2011 11:01 #64066 від Lego

Vent;64059 пише: Я ПРИДУМАВ ШО ТРЕБА ЗРОБИТИ АБИ УНИКНУТИ ТАКИХ СИТУАЦІЙ!!!! Зранку Як завжди до мене дійшло саме просте та геніальне рішення, Я згадав одну східну країну де мені довелось мешкати певний час. Там усі без винятку УСІ!!! переходи обладнанні "Лежачим поліцейскім" це такий виступ до подоби Як напроти технікуму та медичного на переході. Тількі цей простий прситрій змусить водії всіх галмувати швидкість вдвічі щоб проїхати порожній перехід!

То, что до тебя дошло с утра, меня уже не первый год "мучает" :ag:У нас в городе по крайней мере пытаются сделать что-то подобное.Если воспитательная работа не дает определенных результатов, логично будет ограничить скорость механически.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 квіт. 2011 20:41 #64096 від Vent

Lego;64066 пише: То, что до тебя дошло с утра, меня уже не первый год "мучает" :ag:У нас в городе по крайней мере пытаются сделать что-то подобное.Если воспитательная работа не дает определенных результатов, логично будет ограничить скорость механически.

кирку и лопату в руки и долбите дорогу перед переходами

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 квіт. 2011 20:44 #64098 від jaruto
бачив я один случай,як біля медухи на бэхы хтось не тормознув на поліцейському:ag:я думав шо взлетить:bm:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 квіт. 2011 20:58 #64109 від Шепетівчанин
ага, я колись біля застройщика на мопеді не затормозив, то навпаки думав не приземлюся)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 квіт. 2011 21:00 #64111 від jaruto
якщо нема грошей на поліцейські,то хай труби закопуютьто вобще жостко буде)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 квіт. 2011 21:09 #64113 від Lego
Сейчас весной и полицейских никаких не нужно - яма на яме...На многих ли улицах Шепетовки можно набрать "полетную" скорость?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 квіт. 2011 21:10 #64114 від jaruto
ходили чутки що в районі вул.Шварца Шкода Октавія колесо згубила)цікаво чи це правда? )

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.161 секунд
0
репостів
0
репостів