Шепетівчан стає все менше

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 бер. 2011 08:48 #63315 від LuK
це статистика по Шепетівці чи по країні в цілому? п.с. виходить не допомогло підвищення виплат при народженні 1,2,3 дитини.хоча у своєму будинку помічаю бейбі бум)))народжують і 2,і 3, а дехто і на 4 наважується,при чому живуть у 1-2 кімнатних квартирах.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 бер. 2011 09:14 #63323 від Dentist

Alois;63314 пише: Отаке "покращення життя вже сьогодні"...

А разве там говорили за простой люд?))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 бер. 2011 11:04 #63346 від Alois

LuK;63315 пише: це статистика по Шепетівці чи по країні в цілому? п.с. виходить не допомогло підвищення виплат при народженні 1,2,3 дитини.хоча у своєму будинку помічаю бейбі бум)))народжують і 2,і 3, а дехто і на 4 наважується,при чому живуть у 1-2 кімнатних квартирах.

Шепетівський район і райцентр. Народилося на 36 дітей менше, ніж у 2009 році, а померло на 40 більше. Померло 1281 людина, народилося 995 дітей - природний приріст негативний: мінус 286 шепетівчан і жителів району, які також нам не чужі.

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 бер. 2011 11:13 #63349 від LuK
пора у нашій лікарні починати робити штучне запліднення)))хоча знаю що це процедура не з дешевих.але думаю народжуванність тоді значно зросте! бо знайти чоловіка чи вдало вийти заміж-проблема у нашому місті.а народити дитину мріє кожна жінка....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 бер. 2011 12:03 #63356 від Alois
Варто започаткувати рух: Ти готовий допомогти своєму місту, ставши донором сперми? Хоча я прихильник усього природного, навіть третій тост проголошую: За любов до природи, за любов на природі та за любов природним шляхом...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.120 секунд
0
репостів
0
репостів