Шепетівчан стає все менше

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 бер. 2011 22:06 #62926 від LuK
апазіция:bd: ніяк не заспокоїться люди,ну не у Антонюку ж справа.місто вгробили вже давно,і підняти його з руїн не легка задача:be:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 бер. 2011 00:40 - 25 бер. 2011 00:42 #62937 від Filini

факти можна?з конкретними прикладами?

А не полінуйтесь і завітайте на сесію міської ради завтра. Там якраз буде розглядатися дуже цікаве питання. Медик хоче забрати землю в гуртка юного натураліста, що знаходится біля ДОКу. Той садочок з рідкисних дерев та лози для плетіння, що діти вирощували роками ця наволоч хоче роздерибанити між своїми. Чи є щось в нього святе?Ще один факт для роздумів: нещодавно Антонюк купив собі одну з найдорожчих моделей авто Крайслер. Цікаво це на зарплату директора медучилища чи зарплату мера він собі дозволив купити авто за майже 100 000$ ? Мої слова перевірити не важко, незабаром побачите це авто самі на наших розбитих дорогах міста.

апазіция ніяк не заспокоїться

Я не опозиціонер, я патріот! Якщо для вас такого слова не існує, можете далі себе тішити ілюзіями, що зробили гідний вибір.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 бер. 2011 07:38 #62942 від LuK
на скільки знаю,той садочок дуже давно хотіли забрати,і не лише при Антонюку.поки безрезультатно. хочуть землю забрати чи будівлю також? гарне там місце,і багато цікавих гуртків,у яких займаються діти.про ЕНЦУМ часто пишуть у газетах. Filini ,велике прохання написати чим все закінчилсь.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
25 бер. 2011 11:41 #62949 від
Відповідь від у темі Re: Шепетівчан стає все менше
Патриоты - это те кто постоянно борется за свои принципы и отечество. Патриотами можно назвать ZZZ, Оса, даже Алоиса и неважно, поддерживаю я их точку зрения или нет. А то что мы тут видим - это некое подобие оппозиции, причём у человека со стороны создаётся впечатление что она в очень большой степени приправлена личной неприязнью, уж больно много эмоций бьёт через край.Как писал Лего, проблемы в городе начались давно, не один десяток лет назад. Но почему-то некоторые патриоты проснулись тлько сейчас, после выборов Антонюка. Причём обвиняют его во всём - начиная от разрушенных строек двадцатилетней давности до отсутствия зелёных лужаек. Такое ощущение что как только бамкнет девять месяцев после его выборов, в этой теме на полном серьёзе появятся упрёки в низкой рождаемости среди населения по городу.... Интересно, они действительно не понимают, что мер сейчас не может решить всех этих проблем, или просто благородно не обращают на это внимания?Патриоты, господа, это те кто борется за что-то. А тут создаётся впечатление, что борьба идёт против кого-то, зато красиво приправленная)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
25 бер. 2011 16:16 #62960 від
Хлопці, не переживайте. Шепетівку вже ніщо не спасе. Радійте тому що є, бо скоро й того не буде. А то мені щось вже набридло до Шепетівки їздити щоб закордонний паспорт зробити. Хоч у вас місто непогане, але вдома краще.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 бер. 2011 18:20 #62970 від Filini
monax якби ви бачили те що бачу я, то гадаю ваша думка була би іншою. По роботі я частенько буваю в міськвиконкомі. Я бачив роботу і Мальіна, і Царика, і Шпільченка...І я чудово усвідомлюю що жоден з них не були тими людьми, які могли підняти Шепетівку з руїн. Але попри все вони спілкувались з людьми із повагою, вони в міру своїх можливостей все таки хоч іноді намагались зробити щось корисне для міста, тому що усвідомлювали що їм у цьому місті ще жити і дивитись тим же людям в очі.Чому я так різко виступаю проти Антонюка? Да тому що це наволоч в повному розумінні цього слова. Я не голосував за нього, але з повагою змирився з вибором інших і з надією чекав дій нового мера. Але вже за такий короткий період стало ясно чого вартий медик. З перших же рішень розпочався тупий дерибан посад, землі, сфер впливу і тд. На закон та мораль сірожа наплював відразу і надовго. Переломати когось через коліно, вимагати хабарі де тільки можна, забрати навіть в дітей останнє, вести себе як царь та бог, зверхньо ставитись до людей і плювати їм в очі, - це метод роботи Антонюка.Так зі сторони здається що в мене особиста неприязнь до цієї особи, але якби від неї не залежала доля мого рідного міста то я би просто не звертав увагу. Так що не треба шукати в моїх дописах особистої вигоди. Я не претендую ні на які посади, мотивів особистої помсти у мене також немає. Я лише намагаюсь донести до людей всю складність ситуації, в яке потрапило наше місто. Адже я знаходжусь ближче, за багатьох на цьому форумі, до місця подій і просто змушений донести інформацію до всіх. В наших газетах лише джинса Царика, по телебаченню то взагалі подають лише офіційну інформацію.Я не можу спокійно сидіти і спостерігати як Антонюк забирає в дітей садок, який вони вирощували роками; як він виганяє з роботи людей, тільки із за того що йому треба туди поставити своїх родичів чи людей які заплатили хабаря; як купує за награбовані гроші собі дорогі авто; як змушує підприємців закривати свої справи; як роздає добру частину землі парку шепетівчан попам; як витрачає гроші шепетівчан на свій кабінет, дорогі меблі і оргтехніку; як для того щоб ще нас більше обдерти підіймає тарифи на комунальні послуги, перевезення і тд; як барикадується від людей і тримає їх за ніщо... Перелік можна ветси до бескінечності.Пишу я це все тому що зараз ми ще можем щось змінити, а коли вже наслідки торкнуться кожного тоді вже буде запізно. В кінці кінців якщо я кажу неправду то це легко перевірити, не будьте такими пасивними. Це ж ваше місто!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 бер. 2011 22:54 #63022 від
Але ж не Антонюк винен в тому, що шепетівчан стає менше. Розвивайте промисловість, бо на "проспектному" ринку, дохлій вузловій станції та фірмі "Шепетівка-Авто" далеко не поїдете. Вам всякі поблажкі Хмельницький робить - медучилище зі Славути до вас забрали, ОВІР вам зробили, військові частини залишили і т.д. Але цього мало.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 бер. 2011 23:21 #63300 від yurik2000
Розстріляти всіх треба..... І всьо буде нормальок....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 бер. 2011 07:47 #63312 від Dentist

yurik2000;63300 пише: Розстріляти всіх треба..... І всьо буде нормальок....

тогда точно будет:*Шепетівчан стає все менше*

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 бер. 2011 08:42 #63314 від Alois

LuK;62926 пише: апазіция:bd: ніяк не заспокоїться люди,ну не у Антонюку ж справа.місто вгробили вже давно,і підняти його з руїн не легка задача:be:

Протягом останніх 5 років смертність падала, а народжуваність росла. У 2010 році (перший рік реґіонишів при владі) графіки змінили напрямок з точністю до навпаки. Отаке "покращення життя вже сьогодні"...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.161 секунд
0
репостів
0
репостів