Що робити з пам"ятником Леніну?

Більше
08 лют. 2007 17:00 #3859 від Маришка
Відповідь від Маришка у темі Ленін постраждав
Це правда, дуже легко звинувачувати і судити. Мені цікаво, а хтось з сучасних вождів зміг би зробити таку державу??? От зараз в Японії комунізм, як вам здається, що буде далі?! Колись імперія розвалиться і все обільється лайном. Хоча зараз людям не погано живеться, вони навіть щасливі. От і Ленін ввів надзвичайно сильні моральні устої, але нажаль не багато прожив. Насправді ми все не правильно робимо, ми маєсмо поважати історію, а не ненавидіти ії. Як ми можемо бути великою нацією якщо навіть не можемо розуміти елементарного?!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Domenic
  • Domenic аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
08 лют. 2007 17:48 #3860 від Domenic
Відповідь від Domenic у темі Ленін постраждав
Ты что на философа поступила? Не надо меня учить истории и говорить о моих пониманиях, на сегодня Я думаю Ленана надо убрать и куда поальше! Поставим памятник Кучме, он тоже типа хороший и уже история!

Ненавиджу осінь, коханку смерті і маргиналів...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
11 лют. 2007 03:18 #3899 від Boogor
Відповідь від Boogor у темі Ленін постраждав
<div class='quotetop'>(odin @ 7.2.2007, 11:38) [snapback]8235[/snapback]</div>

не спорю, в демократичній. що ж тоді виходить, якщо зараз демократія - значить варто стерти з лиця землі те, що нагадує про комунізм, ну і в свою чергу про монархію, рабовласницький і феодальний лад? правильно?Царь-пушку втопити! бо Петро І - мудак! Єгипетські піраміди підірвати - щоб не нагадували про язичників і негри не згадували про те, що вони колись були рабами! давай все нафіг позносим - от шлях до світлого майбутнього!!???[/b]

А комуняки не сильно соромились, зносити пам"ятники тим хто з їхньої колокольні був деспотом чи тераном, підривати церкви. І на тому місці ставити своїх істукнів. Так тепер нам до скону любуватися цими "витворами" архітектури і скульптури, причому в самих центрах наших міст. А от руйнувати Іллічів мабуть не варто, треба всіх акуратно зняти і завезти в 30-ти кілометрову зону гарненько виставити в ряд вдовж дороги, щоб ручками своїми показували на 4-й енергоблок.

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
11 лют. 2007 12:43 #3905 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Ленін постраждав
Boogor браво!!! Достойна відповідь

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 лют. 2007 13:59 #3907 від odin
Відповідь від odin у темі Ленін постраждав
<div class='quotetop'></div>

А комуняки не сильно соромились, зносити пам"ятники тим хто з їхньої колокольні був деспотом чи тераном, підривати церкви. І на тому місці ставити своїх істукнів.[/b]

угу.. то давай ми так само будем робити<div class='quotetop'>(Badboy @ 8.2.2007, 17:48) [snapback]8308[/snapback]</div>

Я думаю Ленана надо убрать и куда поальше! Поставим памятник Кучме, он тоже типа хороший и уже история![/b]

імхо зараз непотрібно НІКОМУ ставити памятників. навіть Шевченку... тим більше Кучмі - теж мені історична постать. ці гроші можна потратити набагато корисніше<div class='quotetop'></div>

Boogor браво!!! Достойна відповідь[/b]

з усією повагою: ОФФТОП :) прийдеться тебе забанити :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
11 лют. 2007 17:34 #3911 від Boogor
Відповідь від Boogor у темі Ленін постраждав
<div class='quotetop'>(odin @ 11.2.2007, 13:59) [snapback]8360[/snapback]</div>

угу.. то давай ми так само будем робитиімхо зараз непотрібно НІКОМУ ставити памятників. навіть Шевченку... тим більше Кучмі - теж мені історична постать. ці гроші можна потратити набагато корисніше[/b]

Око за око, так сказать...А що ставити пам"ятники справа не вдячна, не можу не погодитись.

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • korolyek
  • korolyek аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
21 лют. 2007 10:22 #4078 від korolyek
Відповідь від korolyek у темі Ленін постраждав
В Аериці чіпляються за будь-яку історичну подію, дуже жалкують, що їхня історична спадщина не така вже й велика. Нам потрібно брати з них приклад не лише з цього приводу, а ще й як істинно демократичної держави (що стосується внутрішньої політики). Хай буде те, що було. Хай стоять ці пам"ятники. Інша річ що ми про них думаємо і будемо розповідати своїм дітям, онукам.Скільки людей - стільки й думок.І дай Бог, щоб вони не були однакові. Авторитаризм ми вже проходили.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 лют. 2007 21:21 #4089 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Ленін постраждав
Отож бо воно шо їх ніхто не угнітав і не використовував, це порівняння тут недоречне. Я не кажу що памятники треба всі розбивати і зносити. Просто памятнирк Леніну в центрі міста лишати недоречно, тим більше в такому вигляді як він знаходится.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 лют. 2007 11:28 #4113 від DiMicH
Відповідь від DiMicH у темі Ленін постраждав
Мені здається що потрібно залишити все як є.І не дуже кожен переживає із заних.Іноді ми йдемо і непомічаєм іх,просто зара задіта ця тема і кожен хоче висловити бурхливо свою думку.я думаю що якщо комусь щось не подобаєтьбся то це вже його внутрішній конфлікт, який в певній мірі базується на думці інших, тому що в цьому житті ми завжди робимо вибір кого підтримувати, і своєї, особистої повністю незаленої думки не маєм.

"В житті найголовніше,фарт."-но без Лоха, и жизнь плоха!Все наше життя це лабіринт, ми подорожні, які йдуть по ньому, ми несемо світло і...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GoBLin
  • GoBLin аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
  • Все возможно :)
Більше
24 лют. 2007 00:41 #4204 від GoBLin
Відповідь від GoBLin у темі Ленін постраждав
НАрод вы что??? Мне как то одна антикомунистка (она из Ровно) втирала что в Украине памятников Ленину почти не осталось (только в 5 или 6-ти городах остались)... Я как ей расказал что у нас в Шепетовке в центре города памятник ленину во всей своей красоте стоит гордо и указывает куда-то... Она там чуть ли второй раз не посивела... Даже мысль была сказать что мы ему поклоняемся.. но не хотелось раньше времени в гроб заганять..))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.214 секунд
0
репостів
0
репостів