День знань

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 серп. 2015 16:18 #100789 від pruduk
День знань був створений pruduk
Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.
1-го вересня звучать привітання на адресу учнів і викладачів, це день квітів та листівок, це свято, яке не обходять своєю увагою керівники міст і районів, адміністрації самих різних рангів. Це певний підсумок величезної підготовчої роботи, яка передувала початку нового навчального року, нового освітнього процесу.
У цей день я також приєднуюся до привітань на адресу всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість - бути освіченими людьми! Здоров’я Вам і благополуччя! Миру і любові!
Ці користувачі подякували: ahent

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
31 серп. 2015 20:12 #100799 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі День знань

Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків,

Взагалі-то це свято тільки для студентів першого курсу, які дійсно розуміють що починається якасть нова сторінка в житті. Для всіх інших це один з найгірших днів в році... Або просто якийсь не дуже зрозумілий день (для першокласників)
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
31 серп. 2015 21:13 #100802 від pruduk
Відповідь від pruduk у темі День знань
Пане Некремлебот! Не рівняйте всіх по собі... У багатьох людей інші почуття і відчуття!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
31 серп. 2015 22:47 #100803 від Старик Хотабыч
Відповідь від Старик Хотабыч у темі День знань
Як на мене, скажу одним словом- починається...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
31 серп. 2015 23:14 #100805 від LuK
Відповідь від LuK у темі День знань
скоріше б травень ...
Вкладений файл:
Ці користувачі подякували: Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Fitale
  • Fitale аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
31 серп. 2015 23:41 #100808 від Fitale
Відповідь від Fitale у темі День знань
І як завжди, 1 вересня почнеться зі зборів коштів, майже як в церкві.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 вер. 2015 00:42 - 01 вер. 2015 00:48 #100811 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі День знань

Петро пише: Пане Некремлебот! Не рівняйте всіх по собі... У багатьох людей інші почуття і відчуття!

У багатьох - це конкретно в кого? Чи знову у відповідь буде цитата з вікіпедії?
А давайте ви не будете розписуватись за багатьох і перестанете накінець кидати сюди копіпасти? Спитайте будь-якого викладача, вчителя, школяра і батька школяра - яке це, в біса, свято, при нінішньому житті? Чи Вам розказати про підручники з англійської для шостого класу по 300 гривень?
Або перерахуйте мені хоча б одного з цих "багатьох", хто думає по-іншому (з тих хто має хоч якесь відношення до Першого вересня, а не просто відмічається на форумі). От тоді я прилюдно вибачусь.

ЗІ: Там як шість годин пройде, можна мені ще більше репутацію зменшити. Я, напевно, спати від цього не зможу... Або на прикладі Олександра відкрию тему "ААААА! Мене мінусують, не розуміють генія!"
Останнє редагування: 01 вер. 2015 00:48 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pruduk
  • pruduk аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 вер. 2015 10:11 #100821 від pruduk
Відповідь від pruduk у темі День знань
Не стану перед вами оправдовуватися, але таких "умників", як ви, я навчав і виховував протягом 30 років і ніколи не жалкував, що обрав професію педагога...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 вер. 2015 10:28 #100823 від НЕкремлебот
Відповідь від НЕкремлебот у темі День знань
А я вас ні в чому не звинувачую, щоб переді мною виправдовуватись. Я задав конкретне питання про "багатьох", але відповіді, я так розумію, не буде. До речі, деякі з тих що відписались тут без захоплення, теж педагоги))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ahent
  • ahent аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
01 вер. 2015 12:21 #100832 від ahent
Відповідь від ahent у темі День знань
Розкритикувати можна все. А коли доходить до якогось діла, то такі критиканти стають, як правило, мовчазними, непомітними і швидко ретуються, ніби випаровуються. Що їх не треба й посилати геть.
А до того ж, вони тільки себе й чують...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.158 секунд
0
репостів
0
репостів