Позашкільні заклади освіти

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
27 бер. 2011 14:53 #63107 від LuK
В місті існує багато позашкільних закладів освіти різних напрямів.(спорт,музика,танці,наука і техніка,еколого-натуралістичний і т.д.) Що на мою думку дуже добре.Та як дітям є де себе реалізувати в позаурочний час з користю для себе ж самих і на радість батькам))) Пропоную обговорити дані заклади ,куди краще піти, їх плюси та мінуси і т.д....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
27 бер. 2011 16:55 #63118 від
Відповідь від у темі Re: Позашкільні заклади освіти
У меня младшая ходила в БТШ, он сейчас вроде ЦЕНТУМ называется (не путать с ЕНЦУМ). Ходила на танцы. Вроде бы всё нормально, но пришлось забрать так как преподаватель чересчур настроен на конкурсы, победы и т. д. Ну и, естественно, считает что этот кружок танца - это единственное, чему стОит посвящать своё свободное время, а на всё остальное, включая школу, нужно забить. Я же отдавал ребёнка не как на дело всей будущей жизни, а просто для... скажем так, общего развития. Так что тут проблема была скорее во мне.Но школа танцев там действительно хорошая, поназавоёвывали кучу призов всюду. Плюс само помещение хоть с виду и страшненькое, но теплее и светлее чем в ДК.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
27 бер. 2011 23:03 #63191 від Morkovka
Ще років з 5 ому ходила в ДХШ. Мені там подобалося..хоча трохи терпіння не вистачало)) Раніше там було дуже холодно і незатишно, але після зміни директора там зараз тепленько, ремонт хоч якийсь є і вільний графік відвідування, що дуже є хорошим плюсом. Школа платна..зараз не знаю скільки коштує навчання. Викладачі там хороші...до того ж діти мають можливість взяти участь у різних конкурсах, де можна за свої малюнки отримати непогані подарунки. Наприклад, поїздку до Артеку чи поїздку на Всеукраїнський пленер щорічний. Коротше як на мене чудовий заклад, але не забуваємо, що це школа і там теж є вимоги до навчання...

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 бер. 2011 18:09 #63248 від ARTIST
Я і сам в БТШ на танці ходив три роки. Викладач, Діана Кузьмівна дуже хороша) Скажу навіть, що танці мені дуже пригодились, так що ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 бер. 2011 10:08 #63335 від LuK
Колись музикалку закінчила і у спорт.школі займалась (легкою атлетикою). Діти на мою думку повинні обов"язково чимось займатись у позаурочний час.Спорт або творчість!Це невід"ємна частина виховання і розвитку дитини!!!! Доказано!!!При логічному мисленні дитини можливості мозгу використовуються частково.Йде перевантаження лівої півкулі,яка відповідає за мовні функції,абстрактне та логічне мислення.Звідси виникає можливість стресу.У загальноосвітніх школах як правило творчістю не займаються.Звідси у дітей перевантаження та стресси. ФІзіологи радять дітям побільше займатись будь якою творчістю ,яка активізує праву півкулю. (музика,танці,малювання,вишивання,бісероплетіння.........) вибір гуртків та шкіл у нашому місті є,головне бажання)
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
29 бер. 2011 10:09 #63336 від jaruto
Вово)Я вже сам закінчую муз.школуяк би я не хотів туди ходити,але вона мені ВЖЕ пригодилася)
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
06 квіт. 2013 09:40 #85167 від LuK

jaruto пише: Вово)Я вже сам закінчую муз.школу як би я не хотів туди ходити,але вона мені ВЖЕ пригодилася)

це радує)))але більшість дітей це розуміють дуже запізно :dry:

шось тема заглохла.
що там зараз у місті з позашкільними закладами освіти?
хто куди ходить займатись чи водить своїх діточок?
цікавить яка де плата за навчання, а де безкоштовно замаються?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 квіт. 2013 13:08 #85169 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Позашкільні заклади освіти
Закінчив класс декоративно-прикладного мистецтва в музикальній школі , викладач Монтач В.В.! Толковий і комунікабельний дядька, вміє найти спільну мову з дітьми! художника з мене не вийшло але ліпити і вирізати по дереву до цих пір вмію;)

Гнатюк В.М тренер по карате , викладає в "Колосі" ! Також природжений педагог, адже зібрати в кучу і заставити робити якісь речі 30-40 дітей 3-6 класів , да і окрім фізичних прав завжди після тренування розказував цікаві і корисні речі.
Ці користувачі подякували: LuK, Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 квіт. 2013 16:12 - 06 квіт. 2013 16:16 #85170 від Lego
Відповідь від Lego у темі Позашкільні заклади освіти
Да уж... я самый недалекий...
Никогда ничего не посещал... весь спорт и "творчество" на улице с друзьями.

А вот племянницы и племянники ходят в музыкальную и художественную школу, а также в школу танцев к Диане Кузьмивне.
Надо будет спросить сколько нынче стоит все это удовольствие.
Останнє редагування: 06 квіт. 2013 16:16 ким Lego.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
06 квіт. 2013 20:01 #85172 від LuK
Відповідь від LuK у темі Позашкільні заклади освіти
коли функціонував Будинок Піонерів (зараз Фокстрот і Щедрослав),
там було дуже багато цікавих гуртків.
Я ходила в дитинстві туди на в"язання та вишивку.
Саме там навчилась непогано в"язати та вишивати.З роками дуже пригодилось!
І все було абсолютно безкоштовно.Комуністична партія тоді дбала про всебічний розвиток дітей :)
А зараз мабуть такого вже нема?
На скільки знаю - майже все у місті платне,танці,художня,музична....
Приблизно 50 - 75 грн на місяць вартість навчання.Ще хто займається танцями - значні суми тратять на сценічні костюми.
А з вересня здається плата за навчання має значно зрости :dry:
Що буде не всім по карману.......

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.267 секунд
0
репостів
0
репостів