Грошове питання в школах

Більше
15 лист. 2011 19:05 #72701 від Карабас-Барабас
Гроші і школи - поняття несумісні. Згадайте, у школах 1970-х з батьків гроші не брали, зате діти звідти виходили не тільки розумними, але й ВИХОВАНИМИ. Зараз багато не лише батьків, а й навіть учителів перестали розуміти значення ВИХОВАНОСТІ

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лист. 2011 19:19 #72703 від Filini
Коротше, якщо підсумувати, гроші як брали в школах так і беруть, як крали директора з батьківських фондів так і крадуть. Давайте може спробуємо вирішити як цьому покласти край? Хто якої думки?Ось я наприклад бачу що кожна школа нашого міста вже має сайт, здебільшого їхня якість низька, але на цих сайтах можна примусити школу публікувати звіт, де було би розписано скільки коштів батьки дали школі і на що ці кошти витрачають. Я гадаю при громадському контролі кошти будуть використовуватись більш ефективніше і щось смикнути для себе буде значно важче.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 лист. 2011 19:29 #72707 від LuK
та знайдуть все одно як.все не проконтролюєш. на рахунок школи...помню мене і одноклассників вчителька у початкових класах частенько залишала після уроків через каліграфію)))заводили додаткові прописи і писали.писали,писали......при чому займалась з нами безкоштовно,тратила свій особистий час . а зараз таке десь є?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лист. 2011 19:44 #72714 від Filini
Не погоджусь з вами, проконтролювати цей процес буде значно простіше, коли всі цифри будуть на руках у батьків. Вдома спокійно сівши за монітор комп'ютера будь хто знайде порушення, якщо їх десь допустили.Та і публікування на сайтах бюджетів школи не дасть змогу директорам змінювати їх як їм заманеться, адже ми знаєм що гугл пам'ятає все.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лист. 2011 20:19 #72715 від ARTIST

LuK;72707 пише: та знайдуть все одно як.все не проконтролюєш. на рахунок школи...помню мене і одноклассників вчителька у початкових класах частенько залишала після уроків через каліграфію)))заводили додаткові прописи і писали.писали,писали......при чому займалась з нами безкоштовно,тратила свій особистий час . а зараз таке десь є?

Не перевелись ще такі вчителі. Зараз, в основному, вчителі займаються додатково з учнями, які пишуть наукові чи беруть участь в олімпіадах.Якщо учень хоче взнати щось нове, то вчитель не відмовить, а якщо ні, то й відповідно ніхто за таким учнем бігати не буде.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 лист. 2011 21:56 #72718 від odin
почитати подібні теми - і можна зробити висновки, що:а) вчителі нахальні, неосвічені хапуги, ходять в золоті і їздять на майбахах на зібрані з дітей гроші;б) бідні діти недоотримують знань і виховання через пункт а.
Додано о 21:56
Попереднє повідомлення було написане в 21:51
до речі ті, хто таки так і думає, (а такі, впевнений є) -- заздрісні задроти

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 лист. 2011 21:57 #72720 від Dj Os
Та не приукрашуй вже так)) Та і здебільшого там не вчителі а директори пасуться. Вчителям з тих поборів лише гемор як їх зібрать. А все рішають директора, куди і сіки бабла.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 лист. 2011 22:01 #72721 від odin
ах да: хто ж скаже "я виховав невихованого недоумка" -- саме просто скинути відповідальність на вчителів.
Додано о 22:01
Попереднє повідомлення було написане в 22:00

Dj Os;72720 пише: Та не приукрашуй вже так)) Та і здебільшого там не вчителі а директори пасуться. Вчителям з тих поборів лише гемор як їх зібрать. А все рішають директора, куди і сіки бабла.

та то не я прикрашаю. Деякі пости такими і є.Тошно таке читати. Особливо, коли в мене мама - вчитель - і я знаю як воно є насправді.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 лист. 2011 00:27 #72726 від T-S
Кiлька рокiв тому було, но не "стихiйно". P.S. Краще це дiло узаконити...
Додано о 00:27
Попереднє повідомлення було написане в 00:24
до посту номер вiсiмдесят...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 лист. 2011 02:10 - 16 лист. 2011 02:12 #72728 від LuK
Одін, побачу як ти зміниш думку, коли твоя дитина піде до школи.Всі батьківські збори будуть починатись та закінчуватись з грошових питань.Все інше буде другорядним.І так на протязі 10 років....І кожну неділю потрібно буде здавати гроші,як не на книжки-зошити,то на мочалку (щоб помити дошку)і відро (щоб помити клас)....я вже не кажу про свята,коли потрібно вітати всіх,навіть шкільного сторожа))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.171 секунд
0
репостів
0
репостів