Грошове питання в школах

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 лист. 2010 10:10 #56710 від
Про Можейко це окрема розмова. Те, що вона вступила в партію регіонів, хай буде на її совісті. Значить вона розділяє політику свого однопартійця Табачника, який про галичан каже, що це "лакеи, едва научившиеся мыть руки".А про директорів загалом це ви зря. Батьки гроші здають по всій Україні. І в інших країнах теж є благодійні фонди при школах. Біографію Білла Гейтса почитайте, як батьки купляли за свої гроші комп'ютери в школу. Хоча і не виключаю, що хтось може собі бере на ремонтах і відкатах при закупівлі техніки. І то зараз з цим важко. З лікарями не порівняти, там беруть просто відкрито перед операцією.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 лист. 2010 10:35 #56714 від KrOt
Відповідь від KrOt у темі Відповідь: II сесія міської ради
Президент України Віктор Янукович назвав протестуючих підприємців корупціонерами почитайте ( news.bigmir.net/ukraine/352089/ ) про їхнього лідера
Додано о 10:35
Попереднє повідомлення було написане в 10:28
ви мабуть директор,скажіть мені,чого батьки повині здавати гроші,хоч казали,що це добровільно,ще не встиг переступити поріг школи,а вже кричать чи ви здали гроші,а вони спитали людей,чи в них є гроші,що в нас місто дуже розвинено індустріально,а може люди кредіти взяли і не знають як його віддати,біографії читати не буду,бо це друга держава,нам треба собі державу будувати,але коли такі зеки проходять,то вибачте.Глянте на директора 2 школи на її шубу норкову,за заробітню платню купила...Просто пора схаменутись

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 лист. 2010 10:53 #56718 від
Відповідь від у темі Відповідь: II сесія міської ради

Toha;56714 пише: Президент України Віктор Янукович назвав протестуючих підприємців корупціонерами почитайте ( news.bigmir.net/ukraine/352089/ ) про їхнього лідера


Додано о 10:35
Попереднє повідомлення було написане в 10:28
ви мабуть директор,скажіть мені,чого батьки повині здавати гроші,хоч казали,що це добровільно,ще не встиг переступити поріг школи,а вже кричать чи ви здали гроші,а вони спитали людей,чи в них є гроші,що в нас місто дуже розвинено індустріально,а може люди кредіти взяли і не знають як його віддати,біографії читати не буду,бо це друга держава,нам треба собі державу будувати,але коли такі зеки проходять,то вибачте.Глянте на директора 2 школи на її шубу норкову,за заробітню платню купила...Просто пора схаменутись

Батьки здають добровільно. Кожного року проходить батьківська конференція, де кожен клас делегує 2 представника. На цій конференції приймається, чи будуть добровільні пожертвування в фонд школи. Більшість на цій конференції за батьками, які самі голосують, щоб у цьому році всі здавали, наприклад, по 7 гривень. Ніхто їх не змушує.Щоправда, вони самі розуміють, що без цих грошей не буде ні телевізора, ні двд, ні комп'ютера в кабінетах. Бюджетні гроші виділяються в основному на капітальний ремонт системи опалення і подібні речі. Навіть парти та стіни фарбують перед кожним навчальним роком виключно на гроші батьків.Можейко дійсно дуже круто піднімає планку в цих питаннях. Там просто при вступі іноді питають "Чим ви можете допомогти школі?".Але ліцей - найкраща школа в області по результатах. Учні майже щороку перемагають на всеукраїнських олімпіадах та регулярно приймають участь у міжнародних. Крім того, батьки не хочуть проблем для дитини з оцінками, бо треба у випускних класах зависити оцінки для атестату. Дітки замість підручників сидять у контакті, а поступати хочуть усі.Так що в цій "корупції" зацікавлені також і батьки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 лист. 2010 10:58 #56720 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: II сесія міської ради
не питання,школі потрібно допомагати. Допомагати дітям - святе діло.але куди ж тоді йдуть кошти з бюджету?яки виділяє держава на освіту?якщо все робиться за кошт батьків...:bm::be: дело ясно,что дело темное....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 лист. 2010 11:00 #56721 від
Відповідь від у темі Відповідь: II сесія міської ради

LuK;56720 пише: не питання,школі потрібно допомагати. Допомагати дітям - святе діло.але куди ж тоді йдуть кошти з бюджету?яки виділяє держава на освіту?якщо все робиться за кошт батьків...:bm::be:

90% бюджетних коштів ідуть на зарплату вчителям, техперсоналу, опалення, світло і т.д. Пичому ідуть субвенціями з державного бюджету, бо Шепетівка дотаційна.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 лист. 2010 11:05 #56722 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: II сесія міської ради
я не про ті кошти.я про кошти що виділяються на поточний ремонт і оновлення матеріально -технічної бази. п.с.прибирання класів технічками оплачується самими батьками учнів.виявляється прибирати класи не їх обов"язок))) ремонт у класах вони теж безкоштовно не ро***ть...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 лист. 2010 11:21 #56723 від
Відповідь від у темі Відповідь: II сесія міської ради

LuK;56722 пише: я не про ті кошти.я про кошти що виділяються на поточний ремонт і оновлення матеріально -технічної бази. п.с.прибирання класів технічками оплачується самими батьками учнів.виявляється прибирати класи не їх обов"язок))) ремонт у класах вони теж безкоштовно не ро***ть...

Коли я вчився, класи самі учні прибирали, мили підлогу, чергування було. Тепер це не модно, технічкам легше заплатити.Але технічкам зарплату батьки не платять, бо миття коридорів оплачує школа. І мити їх треба кілька разів на день, на відміну від кабінетів. P.S. На поточний ремонт іноді взагалі нчого не виділяється. Все з позабюджетних коштів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 лист. 2010 11:38 #56724 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: II сесія міської ради

Гість451;56723 пише: Коли я вчився

а я працюю у школі...то трохи більше знаю.:bk:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 лист. 2010 12:16 #56725 від
Відповідь від у темі Відповідь: II сесія міської ради

LuK;56724 пише: а я працюю у школі...то трохи більше знаю.:bk:

На жаль, поки крім багатозначущого "дело ясно,что дело темное...." жодних фактів по суті ви не сказали

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 лист. 2010 12:20 - 24 лист. 2010 12:24 #56726 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: II сесія міської ради
а толку?що це змінить?перестануть гроші вимагати?чи почнуть виділяти більше? проблема існує і її не уникнути писаниною на форумах,навіть з фактами хто ,де ,коли і скільки. Табачник пропонував ввести у статут школи перелік платних послуг.І щоб батьки перареховували гроші не у кишеню а на банківський рахунок школи. цікаво коли таке запровадять?і чи запровадять взагалі. бо за конституцією освіта у нас безкоштовна)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.134 секунд
0
репостів
0
репостів