Ухвалили громадський бюджет міста

  • Міська рада
  • Міська рада аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
01 лют. 2017 22:26 #111150 від Міська рада
Ухвалили громадський бюджет міста був створений Міська рада

3 1 січня 2017 року рішенням 19 сесії Шепетівської міської ради було затверджено програму «Громадський бюджет міста Шепетівки на 2018-2020 роки».

Метою програми стало залучення громадськості до формування міського бюджету для забезпечення соціально-економічного і культурного розвитку міста та покращення добробуту його мешканців.
Програма передбачає реалізацію за рахунок коштів міського бюджету проектів, ініційованих громадянами, які проживають на території міста. Проекти-переможці, подані шепетівчанами, будуть визначатися в два етапи – експертний відбір і громадське голосування.

Пріоритетними напрямками реалізації проектів визначено житлово-комунальне господарства, освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, спорту, культури та охорони навколишнього природного середовища.

«Для нас важливо постійно підтримувати конструктивний діалог міської влади та населення, збільшувати активність громадян у вирішенні пріоритетних проблем міста та його жителів. У 2018 році запланували виділити 800 тис. грн. на підтримку місцевих ініціатив, у 2019 році - 900 тис. грн. і у 2020 році – 1 млн грн.», - зазначив очільник міста Михайло Полодюк.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.193 секунд