Обговорили проблеми забезпечення водопостачанням мікрорайону

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
23 вер. 2016 18:34 #108780 від

20 вересня у приміщенні ЗОШ №8 відбулася зустріч міського голови Михайла Полодюка з жителями мікрорайону «Косецький».

Також на зустріч із громадою мікрорайону прийшли заступник міського голови Володимир Вихівський, начальник управління житлово-комунального господарства Павло Цвіркун, керуючий справами виконавчого комітету Василь Рачук, помічник народного депутата України Романа Мацоли — Ірина Топчій, депутати Шепетівської міської ради Олександр Курганський, Тамара Микитюк, Дмитро Пісарцов.

Причиною зібрання стало обговорення проблеми водопостачання цього віддаленого району міста та шляхи її вирішення. Зокрема місцеві жителі отримали інформацію про здійсненні міською владою заходи стосовно підключення мікрорайону до залізничного водоканалу.

На сьогоднішній день немає погодження залізниці щодо підключення до її мереж, або про передачу цілісного майнового комплексу залізничного водоканалу у комунальну власність. За словами міського голови, наразі, за сприяння народного депутата Романа Мацоли, вже ведуться конструктивні переговори з дирекцією «Південо-Західної залізниці» про шляхи вирішення питання про підключення до мереж водопостачання.

Важливо, що депутати Шепетівської міської ради цьогоріч вже виділили триста тисяч гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації та виконання робіт по водогону у мікрорайоні «Косецькому».

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.119 секунд