Підготовка до Великодніх свят із сучасною технікою

  • Шепетівська міська рада
  • Шепетівська міська рада аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
07 квіт. 2016 22:30 #106044 від Шепетівська міська рада
Підготовка до Великодніх свят із сучасною технікою був створений Шепетівська міська рада

За дорученням міського голови Михайла Полодюка, спеціалісти КП ШРЕП, управлінських компаній «Управдом» та «Житлофонд» опісля прибирання сміття й опалого листя розпочали кронування, видалення та підбілювання дерев, технічне прибирання(миття та очистку) дорожнього полотна, прибудинкових територій.
На сьогоднішній день спеціалсти КП ШРЕП ведуть роботи з прибирання міського кладовища: застарілих штучних квітів та вінків, обрізку й ліквідацію Â чагарників на місцях поховань, грейдерування й підсипку доріг, тощо.

На вулицях Героїв Небесної Сотні, Українська, Островського, Чкалова, Старокостянтинівське шосе, Валі Котика, Судилківській – проведено кронування дерев та очистку від сміття скверів.

Вулиці Островського, Старокостянтинівське шосе, Героїв Небесної Сотні, Українська та Судилківська були вимиті та очищені від протиожеледної суміші, якою комунальні служби взимку боролися з ожеледицею та обледенінням дорожнього полотна. Усі клумби комунального підпорядкування та поховання військових, які загинули у роки Другої Світової були приведені у належний стан.

Прес-служба міської ради взяла коментар у спеціаліста КП ШРЕП Андрія Підлипного, який 7 квітня керував новою спецтехнікою по вулиці Островського. Чоловік був у захваті від отриманої спецтехніки.

– Дуже вдячний керівництву міста, що знайшли кошти на закупівлю та переобладнання відразу двох машин (МАЗ та КРАЗ) сучасним універсальним обладнанням, – говорить він. – Коли ми відправляли машини на переобладнання у місто Бровари, то навіть і не могли уявити на скільки зміняться умови нашої щоденної роботи. Раніше на старому ПР завжди щось ламалося: то насос, то тумблер, то ще щось з ладу вийде, у кабіні холод неймовірний (а працюємо зазвичай ще з ночі, аби не заважати водіям та пішоходам). Зараз же машини комфортні, в них тепло, працюємо навіть без верхнього одягу. Стали більш розширені можливості: можемо чистити сніг на дорогах, посипати спецсумішшю, поливати й навіть мити. Техніка ідеально пройшла зиму, а на показниках всього лише 2875 км. Як тільки стане 3 тисячі – проведемо заміну мастила. Приємно, що колеги зі заводу дали для нас ЗІПи (це сучасні ремонтні комплекти, у яких є майже усі можливі запасні деталі). Ви не повірите, але ми ними ще й ні разу не скористалися, хоча працюємо майже щоденно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.217 секунд