Михайло Полодюк щодо ситуації з теплопостачальним підприємством

Більше
23 січ. 2016 22:40 - 23 січ. 2016 23:41 #104718 від НЕкремлебот

Островський О.В. пише: Дістали, хай буде Енергоінвест - бідні жертви кривавого режиму, Полодюк- тиран деспот і дерибанщик. Островський - продажний журналюга. Це остання крапля, я повністю розчарований у вас, немає вже сил вас як дітей за руцю водити. Адіос

Боже, ти від нас ідеш??? І більше нічого не будеш триндіти про Енергоінвест? Блін, не знаю як Сімбіоз з Люкою, але я точно не переживу(((( (***тіпа повірив*****)

Чи міський голова має далі спостерігати, як в той час коли лише одні бюджетні організації перерахували за тепло більше 5 лямів, вони розчиняються в повітрі.

Не має. Мало того, він взагалі не має ніякого права взнавати як використовує свюї кошти абсолютно окрема і не прив'язана до міського бюджету юридична особа Енергоїнвест.

Островський - продажний журналюга.

А чого зразу "журналюга" - то? Яке слово негарне....
Останнє редагування: 23 січ. 2016 23:41 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 січ. 2016 23:51 #104719 від Mihailo-Voronchuk-JW-odnoklassniki

А чого зразу "журналюга" - то? Яке слово негарне....

Це він так спеціально :)
Ну а справді - ну скільки уже можна про цей ЕІ говорити? Там же все не так очевидно - балакав я з ними - у них доводів своєї правоти не менше ніж у міської влади - своєї. Тут діло доволі заплутане і навряд тут хтось однозначно "кака", а хтось "цяця". Воно варте наших образ і нервів? Дуже сумніваюсь.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 січ. 2016 23:54 - 23 січ. 2016 23:55 #104720 від НЕкремлебот

Михайло Ворончук JW пише:

А чого зразу "журналюга" - то? Яке слово негарне....

Це він так спеціально :)

Я так і думав, що по першому слову запереченнь не буде))))))

Воно варте наших образ і нервів?

Не варто, однозначно. Але є люди, які будуть це підіймати і підіймати.
Останнє редагування: 23 січ. 2016 23:55 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 січ. 2016 01:10 #104723 від Symbioz

Островський О.В. пише:

Борги енергоінвесту - то іх власна проблема. Чи місто вже готове взяти іх на себе?

Опять 25....давйа ще раз по кругу обмусолимо те що вже 100 раз обговорювали. І да Славко ще ти забув разок спиати, буквально в понеділок у вайбері ти мене запитував і знову склероз?


це взагалі то не моя цитата) Я ж просто навів витяги із законодавства, а ваші відповіді у вайбері мене не переконали, що енергоінвест найважливіша справа у місті. Склерозу у мене не має Сашко - уважнішим будь, коли таке пишеш - :evil:

А тепер давай но напиши нам список підприємств боржників до міського/районного бюджету і спробуємо все таки поставити крапку, що є важливішим саме для міста і для громади.
Згідний, що з енергоінвестом потрібно якось боротись, але не витрачати всі сили й засоби міста для цього, поклавши великий куй на все інше і зробивши піар з цього? Скільки вже тем/новин/статей про них на цьому форумі? Порахуй. Чому це не можна зробити без фанфар, а просто в порядку поточних справ?

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • muko
  • muko аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
24 січ. 2016 01:23 #104724 від muko
Пацани ви реально якісь тупі (ㆆ_ㆆ) Києвські злодюги пилососять з вас бабки а ви ще возмущаєтесь що хтось про це говорить. Ці підари навіть своїх котелень не мають, стрижуть кеш на тому що їм подарував Антонюк з нашого майна. Тіпічна шепетівська натура "моя хата з краю".
Енергоінвест це не приватна компанія, це тепло у нас дома. Якщо не мер має цим займатись то хто?
Яким дибілом треба бути щоб не вдуплити що оця вся ху*ня даром не пройде, Нафтогаз не інозомна корпорація, всі ці долги спишуться і покриються з ваших же карманів. В цей час боси енергоінвесту будуть гріти свої сраки на канарах. Ви тіпічні тєрпіли! Вас сношали і будуть сношати!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 січ. 2016 08:38 - 24 січ. 2016 08:39 #104725 від Mihailo-Voronchuk-JW-odnoklassniki

всі ці долги спишуться і покриються з ваших же карманів

От і добрались до головного. То як цьому запобігти? Людям по цимбалах як назвуть нашу "тєплосєть" - енерговінвест чи "трест рога і копита" - аби тепло було. Доречі ж - ні тарифи, ні тим більше якість послуг не зміниться ніяк від того що змінять власника "труб". А от гроші втрачати не хочеться. Як змусити державу не забирати з наших кишень гроші на погашення боргів приватної компанії? Тільки без матюків - можете пояснити?
Останнє редагування: 24 січ. 2016 08:39 ким Mihailo-Voronchuk-JW-odnoklassniki.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 січ. 2016 09:40 #104726 від Did_Panas
Та всім хто хоч трохи включає мізки все зрозуміло що фірма створена для відмивання грошей, зареєстрована в офшорі скоріше за все. Не треба розрізняти бюжет міський і державний це спільний гаманець. Це якби в дружини вкрали гаманець, а чоловік казав, що йому всерівно бо в його гаманці гроші намісці.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.152 секунд
0
репостів
0
репостів