ДСНС України попереджає: обережно, ожеледиця!

Більше
16 січ. 2016 00:23 #104538 від НЕкремлебот

Островський О.В. пише: За вулицю Островського не знаю, не був там сьогодні. вулиця Залізнична посипана

Островського посипана з однієї сторони наполовину. Проспект посипаний станом на 17-00 майже весь, ГНС приблтизно також. Котика не посипано взагалі (це з самих "центрових", де я сьогодні був) Судилківська не посипана.... Коротше, машина з мучкою проїхала центром, кидали куди хтіли і бачили, більш нічим не заморочувались.))))
А от дороже покриття посипане майже всюди. Сам бачив - вантажівка з повним кузовом та розсипачкою стала на світлофорі та фугує піском в усі сторони весь період червоного світла))))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
16 січ. 2016 08:33 #104539 від vasyok
Як би я критично не відносився до міської влади і мера, але в цому році всі дороги вчасно прогорталися і посипалися. Я на роботу їду о 07.30 минулого разу (десь тиждень тому як випало багато снігу) і сьогодні дороги до цього часу чисті і посипані, навіть тротуари прогорнуті, і це стосується не тільки центральних вулиць але і другорядних.
Дивлячись на інфографіку згадав як командир наказав зашити на хб кармани після того як побачив мене з руками в них, на моє питання для чого відповів: зимою буде менше синців.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.115 секунд
0
репостів
0
репостів