Облік води на полив присадибних ділянок

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 квіт. 2013 14:19 #85343 від admin
На сесії Шепетівської міської ради рішенням Виконавчого комітету від 10.08.2012 р. № 183 було затверджено норми водопостачання по місту, зокрема на полив присадибних ділянок.

«Станом на 1 квітня цього року за даними ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" зареєстровано 4584 абонентів, що користуються послугами з централізованого водопостачання. З них – 1958 абонентів мешкають в приватному секторі і мають присадибні ділянки. Для них нарахування за використані послуги здійснюється за санітарними нормами.
В розрахунках за використану воду для такої категорії споживачів не включені витрати на полив.
З 1 травня по 30 липня мешканцям приватних секторів м. Шепетівки, у яких відсутні лічильники обліку води, згідно з діючими нормами буде проводитися нарахування плати за полив присадибних ділянок – садів, городів та теплиць з розрахунком 5 літрів води на 1м.кв (за цей період – 30 поливань на сезон) за умов укладеного договору зі споживачем та надавачем послуг.

За підрахунками по нормативу на 100 м. кв. встановлена місячна норма у розмірі 5 м. куб. води, що дорівнює 23 грн 70 коп.). Якщо, до прикладу, громадянин має 3 сотки присадибної ділянки в користуванні – це вже близько 75 гривень на місяць.
Ці користувачі подякували: pruduk

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • vasyok
  • vasyok аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
26 квіт. 2013 17:54 #85345 від vasyok
Як на мене наш Енергоінвест треба терміново виганяти з Шепетівки разом із всім міськвиконкомом який приймає такі антинародні рішення направлені в першу чергу проти людей. Вони вже один раз нарахували за обігрів підвалів - відмінили як не відмінять цих нарахувань думаю люди будуть позиватися до суду. Я б так і зробивби.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 квіт. 2013 19:33 #85346 від Старик Хотабыч
Норми завеликі,але хто мішає встановити лічильника?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.108 секунд
0
репостів
0
репостів