Сергій Антонюк: Крок за кроком забезпечимо належні умови для навчання наших дітей

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 серп. 2011 07:17 - 18 серп. 2011 07:41 #69603 від LuK

Admin;69601 пише: Сергій Антонюк: Крок за кроком забезпечимо належні умови для навчання наших дітей

:bj: ще забули дописати що з 1 вересня планується підвищити плату за навчання у художній та музичній школах. ось такі належні умови для навчання наших дітей.....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 серп. 2011 07:45 #69604 від Alois
Будуть с...ки вчитись у тих умовах, в яким їм бл...м належить. Я сказав! (Сірожа)

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anareta
  • Anareta аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
18 серп. 2011 09:32 - 18 серп. 2011 09:34 #69605 від Anareta
Я вибачаюсь, але такий п*****ж, що навіть купи не тримається.На рахунок їдальні в четвертій школі - це точно. П'ять років як зібрались будувати і як тільки Сірожа прийшов до влади, знайшлась і фірма-будівельник. Аж цкаво, що раніше заважало... Ну і коли ж починати будувати, як не на початку навчального року? Літом же відпочивати треба, а то не дай Боже, поїздка на курорт, а людина роботою стомлена.Про співвідношення бюджетних і батьківських коштів - хай навіть не починають. Все життя ремонт классів був ВИКЛЮЧНО за ремонт батьків, бюджет тільки мав відношення до загальгих приміщеннь. І наскільки мені відомо, ні до одної школи міста фактично більше 50 000 тис. гривень на ремонт цього року не прийшло. Я кажу про "фактично", а не про те, скільки в боджеті на них списали. А тих шкіл у нас не так вже й багато, порахувати не важко.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.111 секунд
0
репостів
0
репостів