Lifecell запустив 3G в Шепетівці?

Більше
16 груд. 2016 20:55 #109989 від zlyj vuyko
Відповідь від zlyj vuyko у темі Lifecell запустив 3G в Шепетівці?
да я про свободу и говорил, но в нём минус в том что эти 750 на всё включая и лайф. Мой тариф по 69 стал докинули туда ещё гиг и теперь 4

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 груд. 2016 21:57 #109993 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Lifecell запустив 3G в Шепетівці?
Я 12 з половиною годин ніколи не наговорював, так що мені пофіг. Заплатив 60 грн і не думаєш куди звониш, там же міські теж включені

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 груд. 2016 22:34 - 16 груд. 2016 22:35 #109996 від zlyj vuyko
Відповідь від zlyj vuyko у темі Lifecell запустив 3G в Шепетівці?
да там 750 на всё, включая городские. 750 вроде и звучит громко, но реально это 25 минут в день, что не так уж и много. Я если честно не совсем понимаю почему они внутресеть сюда включили, так бы вообще тариф крутой был. Хотя как и говорил, это пока лучшее что есть и конкурентов и рядом нет
Останнє редагування: 16 груд. 2016 22:35 ким zlyj vuyko.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 груд. 2016 06:27 #110194 від Vent
Відповідь від Vent у темі Lifecell запустив 3G в Шепетівці?
не по темі але уточню, Маю 3 мобільні оператори (КС, ЛАЙФ, МТС (водафон), також була в ЛАЙФ акція по 29грн., потім 39 і опля 69! хоча мало бути через 3 місяці 49 і т.д. Киданули красиво.
Києвстар мені запропонували особисту пропозицію, ВСЕ ЗА 40, маю безлім по КС, і гіг інтернету 3G та може ще щось. Це тому що з ними з 2004 року.
А от Лайф нічого не запропонував хоча з ними вже років 5 якщо не більш. Тому хто краще по тарифах ще невідомо, в КС при наймі є особисті пропозиції чого нема в жодного іншого моб. оператора.
Згода що нові тарифі не в користь КС, але з часом вони всі стануть майже однаковими, коли Лайф та МТС та інші наберуть багато абонентів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 груд. 2016 16:08 #110209 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Lifecell запустив 3G в Шепетівці?
Лайф звичайно негарно прокинув з 29, я через цей тариф і надумав до них повертатись, бо 3ж у них відмінне, найшвидше в Шепетівці.
Але тим не менш інші стандартні тарифи у них все одно значно менші ніж на КС, був на КС ще 2003 року, але через кілька років викинув до бісової матері, самий жадібний оператор. І навіть якби мені запропонували оцей тариф все за 40 то все одно не повернувся б. Ліпше докладу 20 грн і буду мати 3 гіга нету та 750 хв на всіх операторів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 груд. 2016 04:55 - 25 груд. 2016 05:00 #110213 від Vent
Відповідь від Vent у темі Lifecell запустив 3G в Шепетівці?

О В Островський пише: Лайф звичайно негарно прокинув з 29, я через цей тариф і надумав до них повертатись, бо 3ж у них відмінне, найшвидше в Шепетівці.
Але тим не менш інші стандартні тарифи у них все одно значно менші ніж на КС, був на КС ще 2003 року, але через кілька років викинув до бісової матері, самий жадібний оператор. І навіть якби мені запропонували оцей тариф все за 40 то все одно не повернувся б. Ліпше докладу 20 грн і буду мати 3 гіга нету та 750 хв на всіх операторів


Не 20 а 29, тариф новий на лайфі здається 69грн. І велика проблема у тому що всі мої близькі мають саме КС, і що робити? Я впевнений якшо всі вони і Я мігрують на Лайф то з часом в лайфі тарифи стануть більші або такі самі як в КС.
А про то що 3ж в лайфа краще то здивований, чи набагато гірший в КС ?
Останнє редагування: 25 груд. 2016 05:00 ким Vent.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
25 груд. 2016 14:35 #110218 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Lifecell запустив 3G в Шепетівці?
Якраз то 20, я кажу про тариф Свобода.
У мене крім родини всі теж на Київстарі, для мене це не проблема. Мені 200 хвилин вистачало звонити і не відчувати себе в чомусь обмеженим, а 750 і подавно вистачить.
А інет кращий 100%, якось заради приколу тестили інтернет на Київстарі, Лайфі та Інтертелекомі. Лайф взував всіх із відривом. Тут звичайно велику роль грає те що у Лайфа менше абонентів саме у Шепетівці, але мені то яка різниця? Так ще навіть краще :-)
Ці користувачі подякували: Vent

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 груд. 2016 10:01 #110230 від Vent
Відповідь від Vent у темі Lifecell запустив 3G в Шепетівці?
пц щож робити, КС тре для розмов не меньше 60 хв на добу., а ще треба тирнета хочаб 1-2Гіга, (чим більше то краще, але не критично). Що порадите?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 груд. 2016 14:44 #110231 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Lifecell запустив 3G в Шепетівці?
Розмови на які оператори?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vent
  • Vent аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 груд. 2016 10:38 #110239 від Vent
Відповідь від Vent у темі Lifecell запустив 3G в Шепетівці?
КСтар

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.227 секунд
0
репостів
0
репостів