Нетрадиционный секс

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 лип. 2009 15:34 - 10 лип. 2009 15:40 #41129 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Нетрадиционный секс

snikers;41128 пише: намагаєтеся свою думку навязати навіть не вислухавши другу сторону і обсираєте всіх і вся. Навіть знаю що ви зараз ьудете у відповідь писати але мені пофігу - Арівідерчі!!!

то ти тут намагаєшся комусь щось доказати!:ag:Ми тут нікому нічого не нав"язуємо!Просто висловлюємо свою думку і відношення!От і все!:ad:Не сприймай все так близько до сердця) Ми Завжди раді новим учасникам,реєструйся,поспілкуємось не лише про геїв):ad:Є на багато більше цікавіших та достойних тем....а то шось тебе на геях зациклило,нехай живуть собі!Від нашого відношення до них та спорів про них їм краще жити не стане)))).... шо то мені підказує,що ти з форума,але пишеш гостем.Знайома манера письма...............................:af:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
10 лип. 2009 16:01 #41131 від НатС
Так давайте одружуватись з тваринами, якщо в когось такі вподобання. І якщо вони нещасні,, то неповинні показувати всім свої гейські штучки, бо це набагато гірше для дітей і суспільства ніж те що показують по телевізору і в інтернеті.Ще раз кажу вони з відхилами в психіці, потребують співчуття, але намагаються поставити себе вище нормальних людей.

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 лип. 2009 16:37 - 10 лип. 2009 16:40 #41133 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Нетрадиционный секс
snikers,а що ми все за геїв?давай ще про лезбіянок!Ти як до них відносишся?до речі,за статистикою,багато жінок стають лезбіянками саме через чоловіків)))Аргументуючи це тим,що жінка краще знає жіноче тіло,ніж чоловік.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 лип. 2009 18:59 #41143 від ВаДян
хмм...знаєш особисто то чого ховаєшся? Реєструйся, будемо спілкуватись й на інші теми...аа...я й забув, ти ж вже попрощався...один теж прощався і робив вигляд що покидає сайт/форум...ну я поняв, що він про совковість хоче довести...це типу як от НатС написав про нормальних людей...що хто сказав що ми нормальні люди? Чи може вони якраз нормальні?)) Тут це було б не дуже доречно...можна говорити про стереотипи в інших темах, але тут...які стереотипи?) яка совковість? Я сам люблю переконувати старших (Н.: батьків) що у них совкове мислення...але тема геїв...хто де писав що вони як клуби людей?...це нам смішно...аферисти...а взагалі...якщо вже так..то чому ти вважаєш саме свою думку правильною? того, що є дві думки:одна моя, а друга - неправильна? Так це вислів того ж совкового часу...Особисто мені було не дуже приємно бачити на сайті нашого міста відео про геїв...дуже дорогоцінне відео, звичайно...саме його треба показувати для гостів сайту...бо геї - теж люди...

Никто не бьёт сильнее чем сама жизнь! Но дело не в том как сильно ты бьёшь, а в том, насколько сильный удар ты можешь принять... Звук на полную...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
11 лип. 2009 13:04 #41165 від AxeL-V
на мою думку , це в нас так почало виділятись , бо на масмедіа коїться невідомо що , взяти європу і штати, ті самі гей паради і тд були завжди і при совку в нас і після...так вони були, буля якась певна секс меньшина і все, були Елтон Джон і Фреді Меркьюрі...і тд..одні народжувались з таким відхилення інші помирали...і мабуть їх кількість не дуже то і збільшувалась... там з цього не робиться такої реклами...а в нас а всьому намагають зробти великі гроші переступаючи елементарну цензуру...намагають показати що це круто і класно...незнаю чи маю право казати, бо ще усього 19 років маю...але дитина вас слухати не буде..сам знаю..і не люблю таке щось від батьків слухати...і не любив...Якщо ви хочете вберегти дитину від цікавості до цього. то не намагайтесь приховати це від неї...не показувати , переключати канал чи ще щось там...(ну в межах розумного :) )Просто потрібно пояснити шо вони теж люди, але трохи не такі, і такими бути недобре.Написав заплутано, але думаю те що я хотів сказати зрозуміють :) Удачі :)

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 вер. 2009 11:23 #42319 від memphis
**йня это все. все должно быть природным.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 бер. 2011 10:58 #62336 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Нетрадиционный секс
Лукашенко заявил, что гомосекусалистам место в колхозахПрезидент Белоруссии Александр Лукашенко заявил главе немецкого МИДа Гидо Вестервелле, что гомосексуалистов надо высылать в совхозы. Об этом он сказал в ходе встречи глав МИД Польши и Германии.Как передает ИА Regnum, тема однополых отношений уже несколько дней является одной из самых обсуждаемых в польских СМИ. Ранее депутат от правящей в Польше партии «Право и справедливость» Роберт Венгжин признался, что негативно относится к геям, но с удовольствием посмотрел бы на лесбиянок. Это заявление вызвало большой резонанс и стало поводом для критики со стороны коллег и оппонентов. Оценить вкусы депутата журналисты попросили его коллегу по партии, главу МИД Польши Радослава Сикорского, передает издание Wprost.«Когда я был в Минске вместе с Гидо Вестервелле, мы говорили о меньшинствах, и не только о национальных. Аналогичным образом высказался и Александр Лукашенко. Признаю, что он не должен быть примером для членов «Гражданской платформы», — отметил Сикорский.Добавим, Лукашенко, в частности, заявил, что не понимает, как мужчина может жить с мужчиной.По словам источника польской газеты, это был явный намек на Вестервелле, который имеет партнера.«Германский министр занервничал, но Лукашенко пошел еще дальше. В весьма острых формах сказал, что не имеет ничего против лесбиянок, но геев с удовольствием выслал бы в совхозы», — отмечает источник газеты.Напомним, ранее, в сентябре 2010 года стало известно, что министр иностранных дел Германии Гидо Вестервелле вступил в однополый брак. Его избранник — спортивный менеджер Михаэль Мронц.Правда, официально зарегистрировать союз высокопоставленному чиновнику не удалось, потому что однополые браки в Германии запрещены. Однако для представителей нетрадиционной сексуальной ориентации предусмотрена лазейка. Можно зарегистрировать «партнерство», которое в чем-то похоже на брак.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 бер. 2011 13:44 #62482 від Alois
Приезжали к нам в село разные артисты. Оказалось они - ГО!... мосексуалисты.
Додано о 13:44
Попереднє повідомлення було написане в 13:43
И сказал он крохе: Пися в писю - хорошо, пися в попу - плохо...

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 бер. 2011 19:22 #62521 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: Нетрадиционный секс

Alois;62482 пише: Приезжали к нам в село разные артисты. Оказалось они - ГО!... мосексуалисты.


Додано о 13:44
Попереднє повідомлення було написане в 13:43
И сказал он крохе: Пися в писю - хорошо, пися в попу - плохо...

Каким боком данный пост относится к теме? :bl:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 бер. 2011 12:14 #62569 від Alois

Lego;62521 пише: Каким боком данный пост относится к теме? :bl:

А шо пися в попу для тебя традиционно? Тоді звиняй...:ac:

Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.182 секунд
0
репостів
0
репостів