У Шепетівку приїхав луна-парк!

  •  аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 квіт. 2018 13:26 #117631 від

З 27 по 30 квітня у Шепетівці на площі перед музеєм Островського працюватиме луна-парк. Час роботи з 12.00 до 22.00
До уваги відвідувачів атракціони, як для дітей так і для дорослих.

Починаючи з першого року ваші діти вже можуть уявити себе шофером крутої поліцейської машини, або ж принцесою на білому коні.

У нас є такі дитячі атракціони : Манеж , маленькі ланцюжки, паравозик, рибалочка.

Для дорослих ми можемо запропонувати такі атракціони, як Міксер і Лодочка, які змусять кожного відвідувача відчути величезну порцію адреналіну.

Також у нас є атракціони, де батьки можуть прокататися разом з дітьми - американські гірки та автодром.

Проведіть вихідні цікаво!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 квіт. 2018 13:40 #117644 від либерман
Скільки років тим атракціонам, чи безпечні вони?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 квіт. 2018 16:16 #117660 від butterfly
А мені цікаво, чи взагалі хтось перевіряє ті лунапарки та контролює їх роботу. Я минулого, здається, року зайшла з дитиною розважитись в один з лунапарків, біля БК тоді стояли. Враження - жах, аттракціони встановлені аби-як, дитину пустила тільки на батут і то пожалкувала. Не розумію, як так трапилось, але малий з надувної гірки скотився чи злетів за межі батуту. Чому там не було ніякого захисту? Думаю, моя дитина не унікальна, і випадали вони там не рідко, але нікого то не хвилює. А персонал таке враження, що сонний, чи нетверезий.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.104 секунд
0
репостів
0
репостів