Руска зима!!

  • jekalord
  • jekalord аватар Автор теми
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
13 лют. 2011 11:39 #60244 від jekalord
Руска зима!! був створений jekalord
Боявся шо сьогодні буде така погода як вчора. Але слава богу погодя святкова і всі ідем в парк! Надіюсь будуть якісь конкурси і змагання! І міліція не буде сувора до вживання спиртних напоїв, особливо горілки. бо в такий холод пиво я не рекомендую нікому, а тверезим на Шепетівських масових гуляннях робити нічого і з цим важко не погодитись.Смішать ті хто просто лазить кругами по парку і оком вишукують таких самих шоб поздоровкатись(мож даже обійнятись) тіпа я тоже тут тусуюсь)))Але я сьогодні планую випити пару грам горіляки)) можливо спробую вилізти на стовба якшо там не буде висіти якийсь засцяний кульок з шоколадкою "Чайка"..У кого будуть які враження(або розбита пика) після свята пишіть тут!

А шо? тут шо хочеш мона писати?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лют. 2011 01:06 #60293 від Viktoriya7
Відповідь від Viktoriya7 у темі Відповідь: Руска зима!!
"Фестиваль "Русская зима" пройдет завтра в Лондоне.В субботу, 15 января, в Лондоне пройдет фестиваль "Русская зима". Его организаторами стали Российско-британская культурная ассоциация и РИА "Новости" при участии мэрий Москвы и Лондона и министерства культуры РФ. Фестиваль откроет мэр Лондона Кен Ливингстон... Колонна Нельсона будет подсвечена цветами российского флага. Гости фестиваля смогут попробовать традиционные русские блюда. В рамках мероприятия планируется сеанс прямой спутниковой связи с Красной площадью." [ www.saga.ua/44_archives_news_23320.html] Не підкажете, Шепетівка - українське місто? Може ви мали на увазі не "Русскую зиму", а Колодія, Масницю, Масляну, Бабське свято, Сиропуст, Сиропусний тиждень, Сирну неділю, Пущення, Загальницю, Ніжкові заговини, які святкують за тиждень до початку Великого посту. [ uk.wikipedia.org/wiki/Масниця]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 лют. 2011 18:03 #60325 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Руска зима!!
чула що вчора 2 людини замерзло п1сля святкування... хто ще шось чув?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 лют. 2011 20:56 - 27 лют. 2011 00:43 #60327 від Alois
Відповідь від Alois у темі Відповідь: Руска зима!!


Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 лют. 2011 21:27 - 14 лют. 2011 21:19 #60328 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Руска зима!!
це свято- не що інше як Маслениця або сирна неділя,Стрітення .Ті ж самі проводи зими і зустріч весни.Святкується на Русі ще з дохристиянських язичеських часів. і не нада сюда мішати політику! п.с.читаем 1-й пост і розповідаємо хто як відгуляв)))кажуть народу тьма була у парку.але культурної програми здається не було,тільки буфет)))Стовб з подарунками був?
Додано о 21:27
Попереднє повідомлення було написане в 21:17
п.с.і щось не помітила снігових фігур(((

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лют. 2011 21:28 #60330 від Viktoriya7
Відповідь від Viktoriya7 у темі Відповідь: Руска зима!!
Особисто я - не про політику. А про знання українських звичаїв і традицій, а також правильність вживання власних назв. І звичайно ж - про освіченість.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 лют. 2011 21:31 #60331 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Руска зима!!
та я не вам)))я алуїсу.це він в нас політично підкований))) звичаї звісно потрібно знати,але у школах зараз мабуть з цим туго...діти таким зовсім не цікавляться. і всі гулянки у парку (на всі свята) зводяться до банального п"янства.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 лют. 2011 22:37 #60332 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Руска зима!!
Саме тому на подібні заходи туди не хожу. Все що там можна побачити це пяні пики

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 лют. 2011 09:01 - 27 лют. 2011 00:44 #60337 від Alois
Відповідь від Alois у темі Відповідь: Руска зима!!


Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 лют. 2011 09:09 #60338 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Руска зима!!

Alois;60337 пише: Цікава фраза: він в нас. А як у однині - він у мене, чи він в мені? .

що до чого?:bm:чи знову на якесь збочення натякаєш?:dl: не соромно дорослій жінці таке писати?:bq::ag: пишем по темі
Додано о 09:09
Попереднє повідомлення було написане в 09:05

Dj Os;60332 пише: Саме тому на подібні заходи туди не хожу. Все що там можна побачити це пяні пики

я такі массові гулянки теж ігнорую.нічого цікавого там нема.надаю перевагу тихому відпочинку на природі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.139 секунд
0
репостів
0
репостів