Україна Має Таланти

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 черв. 2009 19:40 #40588 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Україна Має Таланти
через пару хвилин початок!!!!!Голосуємо!!!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
19 черв. 2009 20:22 - 19 черв. 2009 22:18 #40589 від НатС
голосування в кінці. Тікишо наші виступили, пацани, респект, номер на мільйон!!!!!!!!!! дякує вся Шепетівка за Привіт з Києва=))))ми за вас тримайтесь!Голосувати за наших смс на номер 7766 з текстом 01

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 черв. 2009 11:04 #40599 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Україна Має Таланти
Ну наші хлопці виступили думаю достойно!!!На рівні!!!Сподобалась ще дівчина,малююча на піску.Цілу історію намалювати -то дійсно талант потрібен!!!В залі глядачі плакали!!! А вокалістів думаю було забагато!Та й цим зараз нікого не здивуєш!!!Співають всі,кому не лінь.(як кажуть мої коллеги -скульож))))Тим більше переспівати пісні Кобзона,Приходько,Герман - багато зусиль не потрібно!Що не на користь виступаючим,бо краще ці пісні не прозвучали(((:bl:Так собі,наспівали.Мене не пройняло!:bl: От якби вони виконали власно написану пісню,то було б краще!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 черв. 2009 11:58 #40601 від НатС
голосувати можна цілий тиждень смс з текстом 01 на номер 7766 здається так, це якщо за наших

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 черв. 2009 12:09 #40602 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Україна Має Таланти
Ще один + для наших хлопців - те що вони виступали в ансамблі!Одному на багато легше виступити,чим разом 2-м і більше!а ансамбль у них був!!!Уявляю скільки часу вони займались,щоб добитись цього! А дівчина ,що малювала на піску,призналась ,що приготувала номер за 4 дні(((

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 черв. 2009 13:43 #40604 від НатС
приготувати номер за 4 дні це неабиякий талант, її малюнки були не халтура, а шедевр!!!!

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 черв. 2009 13:54 #40605 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Україна Має Таланти
не спорю)))дівчина супер!!!!Мені лише й вона,не рахуючи хлопців ,сподобалась!я до того веду,що нашим хлопцям прийшлось займатись на багато більше,щоб досягти такої майстерності)))Номер вони не 4 дні готували,а йшли до нього роками

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • НатС
  • НатС аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
20 черв. 2009 16:07 #40610 від НатС
взагалі я думав, що вони займались з дитинства, а оказалось вони ще встигли вступити в якись вуз, а потім вже зайнялись цирковою діяльністю. Мені виділилось 4 конкуренти це: діти акробати(по 5-6 років), Арт Ван, Художниця по піску, Танець живота=)))

Гениальность в простоте... Вижу цель, не вижу препятствий.
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
21 черв. 2009 14:58 #40627 від neodix
Теж бачив виступ "наших", дуже сподобалось... А от дівчина з танцем живота мене не вразила, якийсь каламбур у неї вийшов, ранішні її виступи мені сподобались набагато більше.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 черв. 2009 18:09 - 26 черв. 2009 18:19 #40732 від chili
Відповідь від chili у темі Відповідь: Україна Має Таланти

НатС;40610 пише: взагалі я думав, що вони займались з дитинства, а оказалось вони ще встигли вступити в якись вуз, а потім вже зайнялись цирковою діяльністю. Мені виділилось 4 конкуренти це: діти акробати(по 5-6 років), Арт Ван, Художниця по піску, Танець живота=)))

Діти-акробати запропонували доволі прости номер (попередній був значно кращий). Танцівниця не вразила, адже замість східних мотивів звучали мелодії африканських племен. Та й ставка була поставлена на шоу, а не на віртуозне володіння навиком танцю живота.Я віддаю перевагу хлопцям-акробатим і анімації на піску.

ну не всем же быть "вечно молодыми, вечно пьяными", вольными, невообразимо индивидуальными детьми концепции. кто-то должен быть старомодным,...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.145 секунд
0
репостів
0
репостів