Завідувач непонятно яким господарством ХАПАЄВ

Більше
06 лют. 2018 23:22 #116782 від Стьопа
Хапаєв – мудак і хуйло.

В районній раді є такий урод завгосп Хапаєв Нікола Васильевич. Коли був головою ради Ковальчук то при ньому Хапаєв розкрадав майно шо було йому довірено. А потом усю відповідальність перележував на остальних. Сам Хапаєв мужик мутний, в нього куча ворогів шо й не дивно. Хапаєв постоянно доносить на своїх сторожів свому начальству через шо його просто ненавидять. Сплєтничество це тоже йому свойственно бо має бабський характер. Він подлий бо може підставити невинну людину. Але тобі Хапаєв все вернеться і уйдеш ти з тої районної ради з тріском, так уйдеш шо й дзяворук з мовсісяном не спасуть. Способов шоб тебе убрати є куча. Придертися в тебе можна до чого угодно так шо будь на чеку………………………………………………………………….
Ти хапаєвське мурло сам впадеш в ту яму яку іншим без успеха риєш, бо так всігда буває… така твоя судьба і ти це заслужив…

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • myron
  • myron аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 лют. 2018 11:31 - 07 лют. 2018 11:33 #116789 від myron
Хороша в дяді фамілія - відповідає статусу хапуги! А тобі Стьопа він непогано напевно за шкуру залив! Ця вся писанина наклеп однозначний бо про його провину перед кимось потрібно довести в суді або хоча б в кабінеті начальника вищестоящого!
Останнє редагування: 07 лют. 2018 11:33 ким myron.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Іван
  • Іван аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 лют. 2018 11:51 #116790 від Іван
Пам ятається вже рік назад була створена аналогічна тема.
Подайте на нього до суду))) Або голову райради сповістіть.
Ви мабуть один з тих стторрожів?)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 лют. 2018 13:10 - 07 лют. 2018 13:12 #116793 від либерман
Факти здовживать в студію, а так то просто треп. Може ти його навмисне оговорив щоб зайняти його місце
Останнє редагування: 07 лют. 2018 13:12 ким либерман.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 лют. 2018 14:15 #116796 від Арсенчик
Шо хапуга то хапуга настоящий. Издиваэться над тими сторожами цей мудак. Я сомнываюся шо це написав хтось из сторожив. В цього гниди ворогів багато , в ньогохватило ума шоб завести багато ворогів а не друзів - йому ж хуже буде, потому шо я знаю таких його недоброжелателей шо із шкури вилізуть шоб цю мразь уничтожити і ці люди свого добються любою ціной. Але це бидло Хапаєв того заслуговує.............................................. Я думаю шо його просто замочать

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.108 секунд
0
репостів
0
репостів