Свині і помийні ями Шепетівки

  • Lego
  • Lego аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 трав. 2016 13:42 - 17 трав. 2016 16:57 #106681 від Lego
Назва теми говорить лише про одне - в Шепетівці живе багато худоби, яка засирає місто!
Так, саме худоби! Це люди які в прямому смислі СРУТЬ навколо себе.
Бо лише худоба може ходити по нужді під себе і смітити навколо, дивуючись, що це НЕ нормально і те, що їх гімно ніхто не прибирає!!!

До чого це все я пишу? Я дуже часто ходжу по місту пішки і спостерігаю одну картину - у місті дуже багато стихійних смітників. Вони всюди! Іноді складається враження, що людині достатньо вигребти у себе на подвір'ї сміття і просто викинути його за тин. А далі хоч трава не рости! Я цього не розумію...

Але є і більш вражаючі приклади поведінки "свідомих" шепетівчан.
Це магазин "Ніка", що по проспекту Миру. Точніше його зворотня сторона.
Регулярно за цим магазином я спостерігаю ось таку картину:





Якась худоба, йде зранку на роботу і у неї не вистачає мозку/свідомості/адекватності щоб донести своє ж гімно до сміттєвого бачка що знаходиться в 20 метрах у першому під'їзді 14-го дому і викидає його просто там!!! Далі це "добро" розносять собаки по окрузі. Повз ходять всі мешканці 14-го дому, половина мешканців вулиці Бандери, а також їх діти. І всім якось все одно на ті розкидані засрані памперси і використаний туалетний папір, який розлітається навколо!

Мені ж не байдуже, що моя дитина дивиться і ходить повз це сміття. І я вже прибирав аналогічне лайно тому, що мені не шкода пари пакетів і 15 хвилин часу. Та і власник магазину (я так зрозумів, що то був він) вигрібає це регулярно, майже через день. Але ж це не вихід, бо якщо у когось в голові понос, то ти хоч прибирай, хоч не прибирай - худоба буде срати!

У мене питання... Ви так сильно спішите на роботу? Ви інваліди і не можете дійти до сміттєвого бачка? Чи просто хворі на голову? ЛЮДИ, ВИ НОРМАЛЬНІ? Ви взагалі ЛЮДИ? І ті що смітять і ті, що ходять повз цієї помийної ями! Як вас після цього називати і хто ви є??? Інваліди... мабуть все ж таки інваліди... на голову, бо ходити ніби можете. Думати - ні!

Я спостерігав певний час за цим всім блядством і помітив, що "героями" цього всього є мешканці домів 12, 13 і 15 що по проспекту Миру, тобто "сусіди". Ось їх сміттєвий маршрут:





Тобто "люди" тарбічать через значу частину вулиці свої пакети зі сміттям і не доходять 20 метрів, щоб викинути сміття в бачок і не бути тупою худобою!!! Ось фото одного такого чувачка:



Що правда він сміття доніс куди треба і не став нічого засирати. А таких шепетівчан ходить кожен день чимало і, як видно, не у всіх вистачає розуму не смітити.

Думаю, що пора ставити вебку на балконі, і публікувати фото/відео тих, кому тупо пох*й і на себе і на інших. Я думаю, що місто має знати своїх "героїв". Зараз день довгий і з відео проблем не має бути. А ще буде не зайвим регулярно робити фото помийних ям Шепетівки і публікувати їх координати.

А ті хто будуть писати про те, що в місті не має достатньої кількості сміттєвих бачків і так далі... можу запропонувати прийти додому і навалити купу серед хати. Побачимо, чи вистачить у вас розуму вирішити проблему бачків з " благоустройством" без сторонньої допомоги і скигління про колишній комунізм.

Варто просто зрозуміти, засираєте все навколо САМЕ ВИ і ВИ несете за це відповідальність!
Долучення:
Останнє редагування: 17 трав. 2016 16:57 ким Lego.
Ці користувачі подякували: Dj Os, LuK, Dentist, Anykey, KrOt, olhavs, kolbasnik, SPOSTERIGA4KA

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
17 трав. 2016 13:51 #106682 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Свині і помийні ями Шепетівки
Прямо ціле розслідування :-) Лего молодець. А свиням вже давно пора це сміття в штані позасувати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 трав. 2016 16:50 #106683 від kolbasnik
на моих глазах уборщица с магазина Эконом поймала Саливанчука когда он бросал пакет с мусором в мусорный бачок возле магазина.. тоже быдлоте впадло пройти лишних 50 метров за дом к бачкам мусорным
Ці користувачі подякували: KrOt

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • pavlok
  • pavlok аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 трав. 2016 09:24 #106685 від pavlok
Відповідь від pavlok у темі Свині і помийні ями Шепетівки
ситуація сумна, не думав, що навіть до такого в людей доходить (
напевно, пора в Шепетівці переходити до всеукраїнських методів, як до кадрів зі сміттям, водіїв на газонах та інших членів громади. Відео, фото фіксація і інші методи

Зміни творить кожен з нас! ngokolo.blogspot.com/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
18 трав. 2016 14:42 #106687 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Свині і помийні ями Шепетівки
До речі згадав ще один момент
18 квітня біля цукрового заводу поприбирали все сміття біля Гуски
shepetivka.com.ua/novyny/suspilstvo/2832...ittiezvalyshcha.html
А ось що там було вже за 2 тижні
Ці користувачі подякували: Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 трав. 2016 16:53 #106693 від SPOSTERIGA4KA
щиро вдячна автору публікації. справа в тому, що я живу в будинку біля якого постійно викидають пакети зі сміттям. ба навіть більше, коли у першому під’їзді зачинені двері до сміттєвих баків, то нахаби з сусідніх будинків залишають свої мішки прямо біля входу до квартир. а стосовно срачу біля Ніки, то його викидають з п’ятниці на суботу і по-понеділках. от тільки не можу вчислити хто, бо живу у віддаленому під’їзді. Якщо ця зараза чи її "сожітелі" це читають, то знайте: упіймаю — нагодую!
Ці користувачі подякували: Lego, KrOt

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
19 трав. 2016 19:27 #106712 від Lego
Відповідь від Lego у темі Свині і помийні ями Шепетівки

SPOSTERIGA4KA пише: щиро вдячна автору публікації. справа в тому, що я живу в будинку біля якого постійно викидають пакети зі сміттям. ба навіть більше, коли у першому під’їзді зачинені двері до сміттєвих баків, то нахаби з сусідніх будинків залишають свої мішки прямо біля входу до квартир...


Так, раніше двері до бачка часто були зачинені на замок і потрібно було створити подвиг зайти в під'їзд, щоб викинути сміття. Двері замикались для того, щоб собаки не розволікали сміття. Але вже місяць чи більше як замка немає, бо наркомани з першого під'їзду їх розбили - так хотіли щось дістати з сміттєвих бачків. Навіть не уявляю що. Зараз на дверях звичайна застібка. Тобто, і собаки нічого не розволікають, і можна спокійно зайти і викинути сміття.

Але ж ні, треба обов'язково насрати!

Добре, що двірник прибирає і вся та непотріб не встигає розноситись. Хоча, чисто не там де прибирають, а там де не смітять. Двірник - це добре, але він не завжди встигає прибрати, а коли прибирає, то кожен раз стільки сміття вигрібає, що просто жах. Але це вже тема окремого поста.

SPOSTERIGA4KA пише: ...а стосовно срачу біля Ніки, то його викидають з п’ятниці на суботу і по-понеділках. от тільки не можу вчислити хто, бо живу у віддаленому під’їзді. Якщо ця зараза чи її "сожітелі" це читають, то знайте: упіймаю — нагодую!


Щоб піймати за руку - потрібно постаратись, бо ті свині намагаються викидати тоді, коли нікого немає поряд. Не у кожного є час сидіти цілий день на балконі з рушницею і спостерігати за ними. Хоча іноді саме так і хочеться зробити.

Як вихід - відео та фотофіксація. Щоб потім розвісити фото цих інвалідів на під'їздах всіх домів в окрузі. Ну, і тут само собою опублікувати. Можливо, навіть, на головній сторінці.

Слава! Цим скотинякам потрібна слава!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 трав. 2016 23:22 #106713 від Galina-Tur-odnoklassniki
Доброї ночі шановні форумчани. Дуже болючу тему для нашого міста ви підняли. Нажаль такий "срач" скрізь по місту. Я жителька району костелу. У нас віднедавна взагалі немає де викинути сміття. Стояли баки навпроти чотирьох етажки, але жителі приватних будинків так засрали територію, що комунальники вирішили взагалі їх забрати. І їх можна зрозуміти. Там було все... Навіть такі речі які б житель приватного будинку мігби утилізувати власноруч (наприклад гілля після обрізки дерев). Але тепер страждаєм всі. То коли ж ми вже навчимося правильно, культурно та екологічно утилізувати сміття?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 трав. 2016 15:12 - 20 трав. 2016 15:12 #106718 від Lego
Відповідь від Lego у темі Свині і помийні ями Шепетівки

Шепетівчака пише: ... Я жителька району костелу. У нас віднедавна взагалі немає де викинути сміття. Стояли баки навпроти чотирьох етажки, але жителі приватних будинків так засрали територію, що комунальники вирішили взагалі їх забрати. І їх можна зрозуміти...

Не зовсім зрозумів, чому вирішили забрати?
Просто так же ж забирати не будуть...
Останнє редагування: 20 трав. 2016 15:12 ким Lego.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 трав. 2016 17:08 #106725 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Свині і помийні ями Шепетівки
Ну біля мого будинку так само стояли баки для сміття, але їх вже років 10 немає

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.200 секунд
0
репостів
0
репостів